Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
14. říj 2010

@mandre: no jedice ze bych jezdila z Jizerech, ale pochybuji ze by jste potrebovali chemika 😀 😀. Jinak me prijde ze ani strupy mit nebudu. Jinak sestra si s tim hrala docela dlouho nez to vydloubala 😀

dark: pokud budes potrebovat prodlouzit neschopenku kvuli vypovedi rekni Langerove. Ta s tim nema problem. Ja jsem se s ni o tom bavila na jare a nemela vubec zadny problem. Pry jak budu potrebovat. Je v tomto strasne ochotna

lucavka
14. říj 2010

@inza - no vidíš, na mě Lovásová (Bukvová) koukala docela blbě, když sem jí řekla, že mě obvodní nechala pět týdnů mezi dalšími IVF doma... Bylo to také vůli výpovědi a i špadným pracovním podmínkám. I když pracuju jako účetní v kanceláři, máme tam strašný výpary z chemikálií, protože halu máme hned vedle, a dvěře tam pomalu vedle stolu, a všichni tam pořád chodí....

monnn
14. říj 2010

tak opět mám spožo a chut na čokoládu,chlebíček a na starý dobrý vlašák ,když býval ještě do papíru,ale to tu už snad ani nikdo nepamatuje,že jo!?
Holky všem vám držím pěstičky a zítra se kouknu hned ráno jak to máte s tou krví,no doufám ,že budou ty RYCHLÉ ŠPUNTY!!!!!!

petaloudi
14. říj 2010

@cibka nene, já právě měla jít na ivf v listopadu. Teď v říjnu jsem měla brát antiko, abysme měli cyklus pod kontrolou a příští cyklus jsem měla začít stimulovat. Před 14 dni jsem byla na injekci agolutinu, protože jsem byla 35 DC a MS nikde... To mi Bukv. dělala i utz a nic těhu nenasvědčovalo. No a když ani poté nepřišla, udělala jsem si test a tam // . Byl to fakt šok, předtím jsem měla dlouhý a anovulační cykly, takže se muselo zadařit hned první měsíc, co se mi prolaktin dostal do normálu.

@petap1 jééé vám to letí 🙂 no jo jdu ve tvých šlépějích. Teď to neber nijak špatně, ale doufám, že až tak úplně přesně ve tvých šlépějích nepůjdu. Začínám mít strach z toho pondělního utz a jsem zralá na chocholouška - když mě břicho nebolí přemýšlím, že to je divný... když mě pak za chvíli bolí, přemýšlím, jestli nebolí až moc... blázen no 😀 😀

majcam
14. říj 2010

@lucavka no vidíš a mě Buk nechala bez problémů déle doma po nevydařeném IVF, potřebovala jsem si v té době ujasnit,jestli se budu vracet do práce..no nakonec jsem dala výpověď...,ale pomohla mi..,

@monnn vlašáček z papíru si tady určo pamatujem,teda aspoň já..velká mňamina..
@inza jé,tak už si rozpáraná 😉 ,mě to potom akorát trochu mokvalo..

darkwitch
14. říj 2010

@monnn spis az odpoledne... ja to driv jak ve ctyri vedet nebudu... se nenecham tou treti nachytat a budu volat az ve ctyri, v sobotu rano budu mit tolik oparu, ze neotevru pusu, z toho stresu z cekani na vysledek...

monnn
14. říj 2010

@darkwitch tak to budu jako čekat až do čtyř 😨 ,to je doba!!!!ach jo!!!

inza
14. říj 2010

@monnn: je ja vlasacek z papiru taky pamatuju 😀
@majcam: jj rozparana 😀. no doufam ze mokvat to nebude. Sestra me nemohla rozparat 😀

darkwitch
14. říj 2010

@monnn a mozna ani ve ctyri to nebudu vedet, ja je znam mohla bych se to dozvedet az v pondeli...
jinak jsem si dneska udelala radost koupila si nove obroucky na bryle...

monnn
14. říj 2010

Jo holky, zapomněla jsem vám napsat,že na to imuno jsem přeob. na 2.11 na telef. konzultaci,takže kdyby bylo vše O.K 😅 😵 třeba bych ještě letos stihla stimulku,tedy doufám,že jo,hlavně aby byly všechny výsledky a nebylo třeba nějaké přeléčení 😕

monnn
14. říj 2010

@darkwitch se z toho asi taky osypu,oni nemaj srdce nebo co,jak tě můžou takhle nechat čekat?????????
to se mi ani trochu nelíbí,hele řekni jim,že ty výsledky potřebuješ vědět,že ve 4 všichni budeme čekat uPC 😀 😀 😀
a třeba ti je řeknou už ve 2 😀 😀

darkwitch
14. říj 2010

@monnn tak muzu to zkusit, ale nevim jestli to pomuze 😀

petrita83
15. říj 2010

Dobré ránko!tak dneska mám tu čest být tu první 😲 😀 chachaááá

petrita83
15. říj 2010

ale je to nedobrovolný..zabydlel se nám někde ve střeše nějákej Jerry(kuna, potkan, myš..)a už je to víc než 14dní, dělá neskutečnej bordel..nemůžem spát děs..dneska jsem o půl noci bouchala koštětem do sropu, že ho třeba vyděsim, ale spíš jsem ho asi pobavila..hlodá si klidně dál.. 😠 😠
Jinak dneska mám trochu lítačku..ráno Gyncentrum a pak odpol Gennet - genetika...tak hurá..uvidíme co se zase dozvíme 😉

majcam
15. říj 2010

Druhá!!!! Dobré ráno...

@darkwitch držím moc pěsti na tu krev!!!
Betox- myslím,že jdeš dnes s tou cystou..?! Tak ať už si dá odchod návštěva jedna nezvaná 😠

@petrita83 A ano,tobě držím pěsti,ať je nějaký blízký termín LSK ... 😉

petrita83
15. říj 2010

@majcam díky..doufám...
teda ty máš paměť jako slon 😀
@darkwitch - no jo vlastně dneska další krev, tak hodně štěstí a snad budou výsledky ještě dnes!!!!
@betox - no a hlavně ať je mrcha pryč a můžeš začít se stimulkou!

majcam
15. říj 2010

@petrita83 a to máte Jerryho nad bytem..?

cibka
15. říj 2010

ahojky všem

majcam
15. říj 2010

@cibka Ahoooj,jak ta krev u tebe..?

cibka
15. říj 2010

@majcam ja si mam dojít až kolem poledne, tak snad tam výsledky budou prý je vozí po 11 hodine

inza
15. říj 2010

dobre dopolko,
@petrita83: tak at daji co nejblizsi termin LSK, tak ho vystehuj 😀
dark: drzim pesti at krev stoupa a vysledky co nejdrive
betox: tak at nezvany host je pryc a hura do toho

majcam
15. říj 2010

@cibka tak tfuj tfuj... 😉

cibka
15. říj 2010

@majcam díky,
sem se prave objednala k lečiteli tak uvidím co mi rekne jdu 25.10.

majcam
15. říj 2010

@cibka tý jo k léčiteli...a je to někdo ,kdo už ho otestoval..? Víš,aby to nebyl nějaký šarlatán...

cibka
15. říj 2010

@majcam jo jo psala mi jedna holčina je to pres konika, že tam byla její známa a otehotnela a ona sama tam byla, zatím jeste čeka ale prý ji prohrál rekl ze prodelala zanet ledvin a kdyz byla u dr tak jí to potvrdil, rekl co si ma koupit za bylinky a co vysadit z jídelníčku, za zkousku to stojí ne kdyz muzeme cpat prachy do ivf tak tohle je pakatel

inza
15. říj 2010

@cibka: tak treba lecitel pomuze a pokd je provereny...

cibka
15. říj 2010

@inza no zkusím proste vsechno, treba rekne co mam vyradit z jídelníčku a i zhubnu 😉

darkwitch
15. říj 2010

Ahoj holky
Cibka držím palecky, léčitel si myslim může pomoct určitě neuškodí...
Betox ať potvora cystovata pryč
Petrita nastav pastičky ať se vyspis a ať ti dají brzký termín na lsk a dobre dopadne genetika

inza
15. říj 2010

dark: tak co kdy maji byt vysledky?

darkwitch
15. říj 2010

A na zadanku na krev psala STATIM tak snad budou výsledky dnes