Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
16. říj 2010

@darkwitch: 😀 a uz to asi lepsi nebude. Ted az do konce zivota porad nejake obavy 😀 😉 😀

betox
16. říj 2010

Dobré skoropoledne,

taky jsme včera koukali. Vidím pozitivum v tom, že možná spousta lidí pochopí, že je to prostě nemoc a je potřeba jí léčit a že lidi, kteří podstupují IVF jsou normální a není to nic nadpozemskýho a děti z IVF jsou naprosto normální 😉 Důkazem je toho moje máma, která mi volala, jestli se dívám. Ona se na to dívala vždycky skrz prsty, že to asi tak má být, že to nejde a že to je velký zásah do organismu a abych si neublížila....
@inza jsem zvědavá s čím příští týden přijdeš z mobilizace 😉
@darkwitch a co testík, bude? 😉
@petrita83 tak potkánek, jo? No to je radost, prý jsou strašně chytrý....

darkwitch
16. říj 2010

@inza je mi to jasne... ted se budu bat stredecni krve, potom 1.utz potom dalsiho utz... pak porodu, ockovani, koho se vezme...
@betox promin nestihla jsem dojit pro test, jsem pozde vstavala...

inza
16. říj 2010

@betox: jj ja jsme taky zvedava.....
@darkwitch: to nam preci s tim testem nemuzes udelat, pekne pro nej supej....

darkwitch
16. říj 2010

@inza jenze u nas maji otevreno jen do jedenacti, takze to opravdu nestiham... v pondeli vam ho sem dam 😉

inza
16. říj 2010

@darkwitch: dobre tak do pondeli ti to prominem 😀 😀 😉

darkwitch
16. říj 2010

@inza to jste hodne, nevim co bych delala kdyby ste mi to neprominuli...

inza
16. říj 2010

@darkwitch: 😀 😀 🙂 😉

ahojkyy
16. říj 2010

@darkwitch - veľmi gratulujem! Len náhodou som sem zablúdila - vrátila sa a ani som netušila, že tu je taká úžasná novinka 🙂 vitaj v klube, maminka! 🙂

petrita83
16. říj 2010

@darkwitch , @inza - jo jooo protentokrát ti to prominem 😀 😝

zvalentova
16. říj 2010

ahoj holky 🙂

petrita83
16. říj 2010

@zvalentova Ahoja, jak pak je??

zvalentova
16. říj 2010

@petrita83 fajn, zrovna jsem si objednala pár věcí na netu a koukám ještě na moc zajímavé školení.... jen si potřebuji začít tisknout prachy, pořád jich je nedostatek 😀

petrita83
16. říj 2010

@zvalentova 😀 tak až budeš vědět jak je tisknout dej vědět.taky pořád hledám nějákýho oslíčka otřes se a nic...zvláš´t po včerejšim nájezdu do XXXLutz, ale zase sem si udělal radost!a mám se zas na co těšit..a co ty kupuješ a jaká školení??

zvalentova
16. říj 2010

@petrita83 a jak u tebe? Užíváš volna?

zvalentova
16. říj 2010

@petrita83 koupila jsem si velký kosmetický kufr. Školení je speciální druh prostorového zdobení na nehty.

petrita83
16. říj 2010

@zvalentova no dneska to mám docela našvihaný 😀 volby, venčení hafana, kafe s kamarádem , vyprat prádlo a te´d čekám na mužíčka a pak jdem na bowling s kamarádama 😉 ale užííívám, konečně víkend!jen zas už vidim jak rychle uteče 😖

petrita83
16. říj 2010

@zvalentova ahaaaa, tak že budeš krásná a i všichni okolo 😀 to bych taky potřebovala..ty v tomhle oboru pracuješ nebo jen koníček?

zvalentova
16. říj 2010

@petrita83 mám to jako obojí, když mě prudí v práci tak utíkám k nehtům. Takže je to druhá práce a je koníčkem 😀

zvalentova
16. říj 2010

@petrita83 jéé také bych někam vyrazila, příští týden nás čeká zapíjení miminka známých, tak se už moc těším.

petrita83
16. říj 2010

@zvalentova tak to je ideální 😀 můj druhej koníček je lenošení..ale tim si asi moc nevydělám 😀

zvalentova
16. říj 2010

@petrita83 si nemysli, že já si vydělám.... všechno narvu do nových třpytek, zdobení, štětců 😀
Lenošení je i mým oblíbeným zaměstnáním 😎

petrita83
16. říj 2010

@zvalentova to já se teď snažim pořád někam vyrážet..když jsem před tím celé prázdniny seděla, ležela dom 😒 všechny jsem zanedbávala , tak teď napravuju 😀 taky jsme teď samá oslava, zapíjení miminečka nás taky čeká..to je krásná a moooc příjemná událost 😉

zvalentova
16. říj 2010

@petrita83 jdu uklízet, zítra ahoj 🙂

petrita83
16. říj 2010

@zvalentova jo joo rozumim, ale je to super..já mám jen jednu práci a na další koníčka něják nemám energii, pořád plánuju co začnu, ale teď nějak prostě nemám sílu,nebo odhodlání..tak že jsi šikula!

petrita83
16. říj 2010

@zvalentova tak aoooj, a pak bys to mohla uklidit i u nás, kdžy už chytneš ten rytmus 😀 asi neee vid, tak já jdu taky na to 😉

inza
16. říj 2010

@petrita83::jo lenoseni je dobrej konicek, hele pokud zacnes uklizet tak muzes i k nam 😀

petrita83
16. říj 2010

@inza 😠 😠 😠 vrrrr...to není můj koníček!! 😀

darkwitch
16. říj 2010

me by se taky hodil nekdo kdo by mi uklidil...

anlek
16. říj 2010

Darkwitch, zkus to brat pozitivne. Prte si to zaslouzi, mit vyrovnanou mamku. 😉 Urcite bude vse ok!!!!