Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

miluse
24. bře 2009

Tak to držím palečky, ať mají tu správnou velikost a máš to brzy za sebou a za pár týdnu tu hlásíš // 😉

hypo
24. bře 2009

dik a kez by 🙂

ivomal
24. bře 2009

Ahojky holky, gratuluji Fialce k //🙂 a Barcco, příště to fakt vyjde! Drž se.!

Já mám dneska po ET, dvě berušky v bříšku a možná jednu zítra do mrazáčku, pokud to holčička moje vybojuje....víc se nám nepodařilo.... ☹

barrca
24. bře 2009

Ivomal, dvě v bříšku úplně stačí 😉 Některé z vás to vyjít musí, když mě ne ... aby se mohly naplnit ty 40% statistiky. Já už jsem se s tím nějak srovnala, jen mě naštvali, že mě do genetu objednali na konzultaci až na konec dubna ☹ ... tak zas nastává fáze čekání, pak asi nějaké testy, tj. zase čekání a pak se uvidí - za pár let ale budu mít doma klabzubovu jedenáctku 😀

dracekmracek
24. bře 2009

ahoj holky chci vám dodat optimismus,katuska po tom všem dnes našla // 😵 moc vás všechny pozdravuje 😉

ivomal
24. bře 2009

Katuško!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moccc ti to přeju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A drž plod🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivomal
24. bře 2009

Barrco🙂 Klabzuba je tvůj vzor? to je dobře, že netruchlíš, mě takhle zlomila 1. IUI a od té doby vím, že se to dá přežít, každý další neúspěch nás žene dál!! Dokážeš to!!!

dracekmracek
24. bře 2009

iv já jí to vzkážu 🙂

barrca
25. bře 2009

Ivomal, díky - no zatím je můj cíl alepsoň jeden Klabzuba a pak se uvidí 😀

Katu, moc moc držím palce, ať vše probíhá jak má a brzy jste doma tři!!!! 😉

hypo
25. bře 2009

ahojky, v prvni rade gratulace katusce, a pak drzeni vsech palcu ivomal a zdravim vse ostatni 🙂
ja byla dnes na UTZ 6DC pri stimulaci a mam 8+8 foliku 10mm a sliznice 7,3mm takze celkem dobry, snizuji davky Puregonu na 125 UI a v patek mam dalsi UTZ
zacatkem pristiho tydne bude asi OPU

ivomal
25. bře 2009

Hezká úrodička Hypo🙂, krásně reaguješ, ty jo, než se naděješ, tak to budeš mít za sebou🙂 A pak už ty jen pozitiva a sociální jistoty.... 😀 😀 😀 OPU bylo úplně v pohodě, než jsem se stačila rozkoukat, tak jsem chrupkala a během 20 minut jsem byla u manžela v pokojíčku a spala jsem asi dalších 15 minut...

carole
25. bře 2009

Zdravím všechny ,
vracím se zpátky do boje.Po únorové septoplastice a problémy se zády (cervikobrachiální syndrom) - které se nebudou řešit operativně (MGR dopadla celkem dobře) se vracím do boje.Po první návštěvě u dr Brandejské jsem ráda, že nemusíme stornovat žádost na pojišťovnu 🙂
Zítra jdeme k dr Vykysalé, zdá se, že má lepší pověst. Dle spermiogramu je nám doporučena IVF. Chtěla jsem se zeptat, připláceli jstes i na 1.IVF za ISCI nebo AH? Manžel má astenozoospermie, bere vitamíny a snaží se to brát vážně..
Díky za odpovědˇ.

hypo
25. bře 2009

carole vitam
plati se za ICSI i za AH presny ceny maji tusim na netu, mi to nepotrebujem tak si nepamatuju cenu
tusim ze 7.500,- a 6.000,-
jinak mi budem v lepsim pripade platit prodlouzenou kultivani a mrazeni 🙂 pokud to vyjde a bude jich vic a kvalitnich

hypo
25. bře 2009

ivo tak to je super, a jsi na PN nebo jsi sla do prace? ja asi budu muset jit makat tak nevim jestli si nevzit treba jen dovolenou

miluse
25. bře 2009

Ivo, tak to máš hezkou úrodičku, tak se určo brzy zadaří .

Carol, za ISCI píšou na nastránkách v ceníku 7 tis. ale nám doktorka říkala 8 tis. Kč, tak nevím jak je to s těmi cenami. Budeš se asi muset poptat.

carole
25. bře 2009

Děkuji za odpověd´. Doufám, že nám poradí co a jak ,nechám to zkonzultovat víc doktorů. Jdu zítra na 2.návštěvu, IVF mám naplánovanou na květen.Vzala jsem si na to dovolenou, protože jsem v únoru už byla nemocná a nějak si zatím nemůžu dovolit PN - je to almužna..a ještě mi ji ani nevyplatili.
Bude potřeba nový spermiogram? Ten náš je starý měsíc, manžel dodal sperma studené (je tam poznámka)
🙄 Nemohla jsem to ovlivnit, byla jsem tou dobou v nemocnici..Prý ho měl v autě zabalený v kulichu 😠

ivomal
25. bře 2009

Hypo, mám PN. Pracuji v chem laborce, sice většinou u pc, ale protože jsem multifunkční, tak dělám i s chemií, a taky proto, že doma jsem v klidu, vyspaná a neřeším to tak jako v práci, kde by do mě furt vrtali s blbými dotazy.... 😒

barrca
25. bře 2009

Ahoj carol, my platili za ICSI 7000 nebo 7500 (ted uz presne nevím, ale 8000 to nebylo). Ale oni ti to všechno řeknou a pak ti dají všechny papíry včetně ceníků domů nastudovat 😉

barrca
25. bře 2009

hypo, já měla PN první týden po OPU, pak mě začali otravovat z práce, tak jsem do ní šla. Podle doktorů to stejně PN nezachrání, je to jen chemie a buď se urodí a nebo ne ... spíš záleží, jak se budeš cítit a abys byla psychicky v pohodě 😵

ivomal
25. bře 2009

Souhlasím s Barrcou, hlavně jde o tu psychickou pohodu, nejde ani o to co děláš a jak, postě to buď má vyjít nebo ne, je to sázka do loterie....já jsem doma hlavně pro ten klid....

miluse
25. bře 2009

Barru, tak nevím proč nám mudra říkala 8 tis. 😕

hypo
25. bře 2009

miluse, prectes si to z tech papiru. tusim ze mudra ani nevi kolik to stoji a po novem roce podrazovali tak asi jen neco strihla od boku 🙂 je to 7.500,-
jinak ja po OPU nechci na PN az po ET 🙂 v praci mam klid ale mam jet na sluzebku tak by mi po ET PN bodla

miluse
25. bře 2009

Hypo, jo to je možný. Každopádně se to dozvíme nejspíše zítra, jestli zkusí IUI anebo se rovnou půjde na IVF, vzhledem k mé endometioze. No uvidíme, už se tam docela těším 😉

barrca
25. bře 2009

hypo, ale počítej s tím, že minimálně v den OPU a den po OPU se nebudeš cítit úplně fit - v den OPU bys měla celý den odpočívat a v přítomnosti dospělého člověka (já například mám problémy s tlakem a když jsem vstala z postele tak se mi motala hlava a lehce jsem omdlívala .. ještě že byl manžel u mě). Samozřejmě každá to snášíme jinak, ale raději si to moc neplánuj a počkej, jak ti bude - oni ti údajně můžou napsat neschopenku až tři dny zpětně (alespoň to říkala mudr.), kdyby ses necítila ...

barrca
25. bře 2009

... po Et by tě zas naopak nic moc bolet nemělo, pokud tě nerozhodí ty hormony, co budeš papat. No každopádně držím palce!

hypo
25. bře 2009

ji barrco s tim pocitam, beru si 2 dny dovolenou
ale ted me tak silene nastvali v praci ze si mozna vemu PN i od toho OPU, zalezi to na me nebo na doktorech jestli miji daji?

hypo
25. bře 2009

no ja po ET bych chtela 100% protoze mam jet na 4 dny na sluzebku a co si budem povidat ne jen ze se mi vuuuubec nechce ale taky pro klid duse chci lezet doma a ne cestovat po ceskych silnicich

barrca
25. bře 2009

jasne, hypo, určitě je lepší si doma dáchnout, já si to užívala 😉 Neschopenku ti dají bez problémů, jen si o ní musíš říct, sestřička ti jí vypíše - hned od OPU na ní máš nárok 😉 a nikdo ti to nemůže odepřít ...

hypo
25. bře 2009

super, dik za infa 🙂
asi si ji necham dat od OPU a doma vypnu mobil at se tady treba stavi na hlavu :-/

barrca
25. bře 2009

no to máš recht 😉 příště to tak udělám taky, já blbka ještě dala soukromý mail šéfovi ... a tak si mě našel, navíc má i můj mobil ☹ Tuhle blbost ale už neudělám, ať is poraděj sami 😝 Hlavně klídeček!!! No já jsme takovej dobrej teoretik ... apak chytám nerva 😖