• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@mandre jasně teď můžu tahat co koliv ale po LSk teda nevim, nevim :angry: nějak to zvládnem, to je jasný,.,je se to trošku komplikuje což je u náís klasika.

jinak se musim pochlubit udělali jsem si i dens radost..montovali nám do pokojů - děcáku a ložnice římské rolety a je to náádhera..
:grinning:
20. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: IP
20. říj 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 jooo, jak to vypadá - to neznám :astonished: ....
20. říj 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83: no o fakturach stejne nic nevim teda jenom to ze se musej platit a ze jsou na papire....jo a o baliky by jsme si strihly to je jasnacka....
mandre: u Langerove zase rika Alenka....jo a priprav se na to ze je dost sverazna
20. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza jsem fakt zvědavá s čím zítra vyrukuješ :wink: Ať to moc nebolí :wink: Určitě mi pak napiš
20. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox: neboj napisu. Jo k Babi se uz objednala i mandre :grinning:. Doufam ze to nebude moc bolet. dneska uz radsi ani moc nejim.... :grinning:
20. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza hmmmm, to já taky :grinning: :grinning: ....já jsem spíš zvědavá, co řekne, jak mám všechno blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre: hele ja jsem si myslela ze mam vse OK a ona me vyvedla rychle z omylu :grinning:
20. říj 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem si dneska udelala radost a koupila se ve sparkysu osklive zlute kuratko :slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch: a to prinese steti :grinning:
20. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre já z toho taky měla hrůzu, protože k ní mám respekt a vím, že jsem jak paragraf, ale kupodivu jsem to od ní vzala, podala to docela svéráznou formou, takže jsme se i zasmály
20. říj 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch jsem napnutá jak kšandy,ale bude to dobrý,prostě to musí být O.K!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no muzu va rict, ze se zase bojim chodit na zachod grrrrr... ja chci normalni tehotenstvi bez komplikaci...
20. říj 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox já se nebojim, jen jsem zvědavá, co řekne na skoliozu atp. :grinning:

@inza proč myslíš, že by to mělo bolet? :astonished: :sweat_smile:
20. říj 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre: ja nevim, pokud bude neco rovnat vice ...... :wink:no zitra budu moudrejsi
20. říj 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza mě se docela líbí, když se na mě někdo nadře :grinning: :grinning: :grinning: a já já skoro nic.nedělám...akorát to může křupat, jinak nic :wink: :wink:
20. říj 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre: jo to neni spatne a kdyz pak jdes pryc a nic te neboli....
20. říj 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch :confounded: to známe..to je děs..snad to bude ok..ale teda máš to všechno napínavý..přála bych ti normál.těhu..ale ty musíš mít pořád nějáké zvláštnosti :wink:
20. říj 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 to vis prece nepujdu s davem... jenom doufam, ze opravdu zustanu tehotna a nepujdu s davem do lednove stimulky... ne ze bych s vami nerada stimulovala, ale...
co myslite, mam si zkusit volat na vysledek toho hcg, tedko?
20. říj 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch :wink: ty jsi kouzelná..já taky doufám, že s náma nebudeš stimulkovat v lednu a to neee že bychom tě nechtěly :wink: já bych volala!!!
20. říj 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsem volala, jeste tam nejsou... a azse se mi nepovedlo prepojit se do ivf...
20. říj 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch to je fakt hrůza :unamused: Jako by nestačilo, čím si musíme projít než vůbec počneme, ono to není jednoduchý ani potom :confounded:
20. říj 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox přesně..člověk si myslel že když konečně uvidí // je hotovo a ono ne...prostě boj od začátku do konce..a při tom takové fajne baby :astonished:
20. říj 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch: tak zkus kdyztak napsat dr sms zda uz nema vysledky
20. říj 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem si myslela, ze az jednou zjistim, ze jsem tehu tak si to budu uzivat a bude to super a kdyz se nedarilo pocit ze uz mam vybrano a tehotenstvi bude v klidu... a misto toho boj az do konce...
20. říj 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza tak langerova slibila ze mi pak zavola, tak to nebudu hrotit
20. říj 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holt nám nezbývá než zatnout zuby a bojovat :angry:
20. říj 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch tak to je dobře, že se v tom angažuje
20. říj 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch: tak bud v klidu a ona se ozve neboj.....
20. říj 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek