Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
21. říj 2010

@darkwitch A nemas treba jen hematom?

darkwitch
21. říj 2010

@anlek jak to mam vedet, ale asi proto si me langerova vzala na utz aby to poznala, skoda ze tam dneska neni,uz bych mela jasno

lucavka
21. říj 2010

@ivula21 - zbylo nám po prodloužený kultivaci jenom jedno. Ani nemáme nic v mrazáčku.
Taky přeju aby se to povedlo všem...

darkwitch
21. říj 2010

holky jak se jmenuje ten hormon co ho meli zvyseny petap a petaloudi?

anlek
21. říj 2010

@darkwitch Kdyz krvacis tak na stridacku, tak by to mohlo byt dobre. 😉 Holky mely vysoky prolaktin.

darkwitch
21. říj 2010

ja vedela ze je to neco od P ale nemohla jsem si vzpomenout 😀 dekuju

darkwitch
21. říj 2010

anlek tak snad to dobre bude,ale vcera jsem se teda desne vylekala...

anlek
21. říj 2010

To verim, ze jsi se pekne lekla. Ale brala bych to tak, ze kdyby to bylo spatne, ze bys krvacela porad. Takhle jako ty krvacela kamaradka, co mela prave hematom. Jenom mela narizeny klid a donosila mimco vporadku. 😉

majcam
21. říj 2010

@darkwitch prolaktin

majcam
21. říj 2010

Jo pardon 🙂 ,jsem dneska nějak pozadu 🙂

ivula21
21. říj 2010

@lucavka A kolik jsi měla embryjek před prodlouženou kultivací? A ty si věděla už po OPU, že bude PK nebo to jsi se rozhodla až těsně před? To asi když je víc embryjek, tak se dělá PK, že? Když je jich málo, tak to nemá cenu ji dělat, že?

betox
21. říj 2010

@darkwitch to je fakt mohl by to být hematom, pokud už jen špiníš, tak je to dobré znamení 😉

darkwitch
21. říj 2010

@betox taky si myslim, ze to bude v poradku... aspon doufam 😀

betox
21. říj 2010

@darkwitch to víš, že jo 😉

darkwitch
21. říj 2010

ale jestli mi brzo nezavolaji ty vysledky tak mi bude z nervozity spatne... a to jsem dneska byla docela v klidu...

lucavka
21. říj 2010

@ivula21 - mě se vlastně ani neplatli, jetli PK chci nebo ne. Prostě to rozhodli samy. Nevím přesně jak se rozhodují. Řekla bych že se snaží dělat PK, protože pak ví, že je větší šance úspěchu a nezkazí si průměr úspěšnosti centra. Máme mimčo z darovanýho vajíčka. Ze začátku bylo 6 embryek. Den před ET nám řekli, že zbylo jedno. Takže sme byli docela v šoku. Hlavně že se drží a doufám že se mu u mě líbí a povede se mu dobře.

lucavka
21. říj 2010

@darkwitch - držím všechny palečky. To čekání na výsledky je děs...

darkwitch
21. říj 2010

@lucavka hlavne kdyz uz cekam po treti...

betox
21. říj 2010

@darkwitch já bych tam asi zavolala, tohle je fakt děsný

majcam
21. říj 2010

@darkwitch jojo volej!!!!!

darkwitch
21. říj 2010

tak me rikali, ze zavolaji tak se mi je azs nechce otravovat, podle me stejne nic nevedi... priste budu sestricku premlouvat na statim... ale vlastne priste uz nebude, ted uz jen utz 😉

petrita83
21. říj 2010

@majcam , @darkwitch - jo jo klidně tam zase zavolej..výsledky už tam přeci musej mít..to je děsný..jsou to brzdy 😉

betox
21. říj 2010

@darkwitch jéé, na to se vykašli. Spíš by se měli snažit oni. V každý obyčejný laborce Ti HCG řeknou ještě ten den a v CARu to nemají ani druhý den v poledne? Já vím, že třeba mění laborku, ale na druhou stranu to Tebe jako zákazníka nezajímá...

anlek
21. říj 2010

Dark, asi bych take volala. Dneska uz nekdo vysledky krve mel, co kdyz na tebe zapomeli? 😉 Neboj, vsem je prece jasne, ze sedis, jak na trni a ceka ....

darkwitch
21. říj 2010

tak ja jeste chvili pockam a pak to zkusim...

betox
21. říj 2010

@dennisa tak co, dělala jsi si ráno testík?

ivula21
21. říj 2010

Holky a kdo se tady všechno chystá na leden?

dennisa
21. říj 2010

@betox dělala dopoledne. Je furt stejnej jako včera. Ale pořád špiním, jednou míň, jednou víc, mám strach i jít na záchod.

petrita83
21. říj 2010

@ivula21 asi já 😉 se hlásim..ještě teda nevim zda určitě leden, nebo jak to všechno vyjde..ale začátek roku určitě 😀

darkwitch
21. říj 2010

@dennisa tak to znam...

petrita83
21. říj 2010

@dennisa tak to taky znám a držim palce, ať to dobře dopadne!