Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

hypo
25. bře 2009

tak to jsme na tom stejne 🙂 ja taky teoretizuji 🙂
a mobil stejnak nakonec nevypnu protoze po 2 dnech budu mit spatne svedomi ze jsem je v tom nechala samotne a ze si beze me neporadi 🙂 i kdyz to neni pravda 🙂
musim se presvedcit byt v klidu a nestresovat a kaslat na praci a vsechno

miluse
25. bře 2009

Holky, co je to ET? Ještě nejsem v těch zkratkách tak zběhlá, OPU vím, že je odebrání vajíček, ale dál ještě tápu 😕

hypo
25. bře 2009

ET je ten transfer, embrya nazpet do delohy

zuzulik
25. bře 2009

ahoj holky, ICSI stoji 7.000,- dnes mi to riklaa Dr. Vykysala .... nam ICSI taky doporucila a IVF nas ceka v Kvetnu 😉
JInak Katuska : velikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanska gratulace 😵 😵 😵 mooooooooooc Ti to preju, zaslouzis si to po tom trapeni!!! a vubec kazda z nas si to zaslouzi!!! 😵
Ivko: kolik si mela odebranych foliku??? a kolik se jich oplodnilo a dal nevyvijelo??? jenom pro predstavu...
jinka moooooooc Ti drzim palecky abys nasledovala Katusku!!! 😀 😵

hypo
25. bře 2009

a jeste je pak KET a to je kdyz je mas zamrazeny tak ty rozmrazeny embryjka putujou KETem 🙂

hypo
25. bře 2009

zuzlik me vykysala taky rikala 7000 ale v papirech co jsem podepisovala bylo 7500 proto rikam ze to lekari ani nevedi 🙂 😉

miluse
25. bře 2009

Hypo, díky 😉

Zuzuliku, tak to Bydžovská tedy kecala, díky. Zítra se na to ještě zeptáme, uvidíme co nám doporučují a jak an to budou folíci.

hypo
25. bře 2009

zuzulik ty jsi byla dnes u vykysale??? ja taky v 8.00 hod 🙂 a kdyz jsem odchazela byla narvana cekarna nebyla jsi tam? 🙂

hypo
25. bře 2009

a bydzovska je zaztup z liberce tusim tak treba tam maji jine ceny 🙂 😉 😀

zuzulik
25. bře 2009

Hypo 🙂 dnes tam bylo narvano, to mas pravdu ..... to jsem tam jeste nezazila, ale ja jsme tam byla az po 9.30 .... 😉

hypo
25. bře 2009

jo tak to jsem byla uz v kanclu, ja jsem objednana jeste na patek v 11.15hod a to rikala ze tam ma taky peknej naval takze me ani nemela kam vmacknout, tak to se tam asi zdrzim........
jinak to jde vzdy jak po dratkach 🙂

barrca
25. bře 2009

hypo, tak to se drž, ať ti folíci pěkně bobtnají 😉 to půjdeš na opu asi v pondělí ne?

zuzulik
25. bře 2009

tak to na tebe bud v patek myslet !!! 😵

hypo
25. bře 2009

dr. rikala pondeli nebo utery 🙂 uvidi se v patek

miluse
25. bře 2009

Hypo, tak to budu držet palečky 😉

barrca
25. bře 2009

tak to si ještě užiješ víkend 😉 myslím, že v pondělí je na sále vykysalá (a v úterý Daněk) - pokud nemají teď nějaké změny

hypo
25. bře 2009

jj pondeli ma vykysala chtela jsem k ni ale rikala ze to vidi spis na utery.... tak uvidim
danka neznam ale tak nejak mi je jedno kdo to bude delat 🙂

miluse
25. bře 2009

Hypo, hlavně, aby to už bylo viď 😉

ivomal
25. bře 2009

Mě opu dělala Brandejská (sobota) a přišlo mi to v pohodě🙂

barrca
25. bře 2009

Mně dělal opu právě Daněk a byl taky v pohodě 🙂 Já myslím, že je to jedno, hlavně, ať to dobře dopadne 😉

ivomal
25. bře 2009

Daněk mi dělal ET a první IUI, je moc jemný, vůbec nic mě nebolelo🙂

hypo
25. bře 2009

tak se asi seznamim s dankem 🙂 ja znam jen vykysalou 🙂
a holky jak budu vedet kdo mi dela OPU on se mi predstavi nez usnu? 🙂 😀

zuzulik
25. bře 2009

hypo: ja znam Vykysalou a pak Kostakovou ( ale ta je tam pouze v patky)
Danek je takovy starsi??? Dnes tam nejakej takovej pobihal 😉

barrca
25. bře 2009

Jo daněk je starší a spíš tak trochu kulha (nebo alespoň kulhal neb si utrhl nějaký sval an noze).

ivomal
25. bře 2009

Představí🙂 ale jen na chvilinku🙂 a pak za tebou přijde na pokoj....popovídat jak to dopadlo, neboj...

barrca
25. bře 2009

No já viděla doktora ža na sále - ale ještě při vědomí ... a pak za mnou přišel po výkonu, musí si tě dojít zkontrolovat a říct, co a jak 😉 + se staví embryolog ...

hypo
25. bře 2009

ja uz si predstavovala jak rekne: Dobry den ja jsem dr. Danek a budu vam brat vejce 🙂
no tak trochu to zlehcuju 🙂
teda ja se tesim i bojim..... a ani nemam ceho 🙂

barrca
25. bře 2009

neboj, je to fakt v pohodě 😉 Já před výkonem dlouho mluvila s anestezioložkou, ta byla supr a všechno mi vysvětlila .... fakt se nemáš čeho bát!

hypo
25. bře 2009

holky a neznate nekdo jmeno embryologa? 🙂
ja jen ze zname tam pry pracuje manzel (jsem se dozvedela vcera) a je to ing. ale nevim co presne tam dela 🙂
tak jsem zvedava 🙂
nesetkaly jste se nekdo s Křenem? 🙂

helenky
25. bře 2009

holky po ET se dělá na sále a pak se leží na pokoji nebo se to dělá v ordinaci? Zítra jdu na kontrolní UTZ, tak jsme zvědavá, jaká bude úroda