Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ivula21
22. říj 2010

@omcamauta Ty taky denska čekáš na výsledky? A testík je aspoň pozitivní? Bože to jsou nervy ☹

darkwitch
22. říj 2010

Tak výsledky z technických důvodů nejsou, langerova děsně zuřila a ja musim na dalsi krev... Šla si stěžovat k primarce aby se to řešilo tak se to snad zlepší...
Jinak mam vidět dutinku, ale je menší tak uvidime za tyden jak se to bude vyvíjet, ale byla skepticka, no ja prckovi věřím 😉

betox
22. říj 2010

@darkwitch taky to je super, dutinka = pozitivní zpráva 😉

inza
22. říj 2010

@darkwitch: teda to je desny s tema vysledkama. Jasne ver prckovi prezije vse. Bude dobrej. Kdy jdes teda na dalsi kontrolu....Tak snad po stiznostech se uz to posilani vysledku zmeni a bude to hned. V cem byla dr skepticka? Jinak dutinka by melo byt dobre znameni...

zvalentova
22. říj 2010

ahoj holky, hlásím návrat z všemožných jednání a návštěvy Gennetu

petrita83
22. říj 2010

@zvalentova ahoja!! a co nového???

petrita83
22. říj 2010

@darkwitch dutinka je siper!!držim palce!!!výsledky nemaj???to fakt nechápu co se tam děje??

ivula21
22. říj 2010

@zvalentova a jak jsi dopadla?

darkwitch
22. říj 2010

Na dalsi kontrolu kdu v patek, no dutinka jeensi nez by mela být, uz by mělo but videt i miminko a ne jen dutinka, ale je možné ze je pomalejší..

zvalentova
22. říj 2010

@ivula21 @petrita83 ahojky 😎

Dopadla jsem zvláštně. Všichni jsou překvapení, že komplikací je víc než dost a nové se stále objevují.

ivula21
22. říj 2010

@darkwitch prcek to dožene uvidíš 🙂
Já bych si zašla raději na krev někde jinde.....bylo by to určo mnohem rychlejší. Ale kdyby to člověk býval věděl

inza
22. říj 2010

@zvalentova: a jak jsi dopadla?

petrita83
22. říj 2010

@zvalentova tak že nic moc zprávy 😖 a jakej je postup dál?ještě další vyšetření nebo čekat na další IVF?

petrita83
22. říj 2010

@darkwitch 😒 tak budem dál držet palce aby to prcek dohnal!na další kontrolu až v pátek?a mezi tím někdy na kreb. nebo krev už ne?

zvalentova
22. říj 2010

@petrita83 určitě čekat nebudu, sra.ek mám víc než dost a vyhodit prachy za zbytečný pokus nechci. Najdu odvahu a jdu na laparoskopii a hyster..cosi.
2.11mám už objednanou konzultaci na Homolce.

inza
22. říj 2010

@zvalentova: na Homolce to je super. Ja tam byla na HSK prd 14 dny. Fakt super pristup jak dr tak sester a pokoje taky pekne. te tam objednala Langerova ne?

zvalentova
22. říj 2010

@inza a jak dlouho jsi tam ležela? Nemám žádné přesné info jak dlouho probíhá pobyt a rekonvalecence.
JJ, rovnou jsme to dořešili u Langerové.

darkwitch
22. říj 2010

NA krvi jsem byla ted, potom uz jen Utz. Jasne prcek je bojovník a dožene to

inza
22. říj 2010

@zvalentovapisnu ti do IP

zvalentova
22. říj 2010

@darkwitch ahoj mamino, jak to jde?

omcamauta
22. říj 2010

@darkwitch tys byla na krvi taky včera? Nebo předevčírem? Nebo ze kdy ty výsledky nejsou? Mě asi trefí šlak... špiním i přes utrogestan, test jsem nedělala, protože jsem spoléhala na to, že bude výsledek z krve... kurnik, potřebuju to vědět a potřebuju to vědět dneska (kvůli dalším věcem).

inza
22. říj 2010

@zvalentova: info mas v IP 😀

zvalentova
22. říj 2010

@inza zlatá, dík

inza
22. říj 2010

@zvalentova: v poho. Ja taky chodim k Langerove a taky me tam poslala a ted se v utery ptala jak jsem tam byla spokojena.........tak jsem rikala ze vse OK. Jo a jeste se divila ze jsem tyden a kousek po operaci nejak cila...... 😀

dennisa
22. říj 2010

Ahoj holky.
Tak už jsem taky doma z Gennetu. Nás tam teda dneska bylo 😨
Brali mi krev na jaterní testy, na mou otázku, kdy bude výsledek mi odpověděli, že SNAD někdy během příštího týdne, fakt super. V úterý jedu na HCG a to jako budu čekat na výsledek třeba týden?! 😠

@darkwitch to je na palici, že nevíš hodnotu HCG. No alespoň na UTZ něco bylo, určitě to drobek dožene a za týden už se ukáže 🙂 Budu držet moc palce!

@omcamauta jak jsi dlouho po ET?
Já taky špiním i přes Utrogestan...dneska jsem 10.den od ET.

dennisa
22. říj 2010

@zvalentova tak držím palce, ať se pořádně udělají všechna potřebná vyšetření a pak hurá do dalšího pokusu s čistým štítem. Pak už to určitě vyjde 😉

zvalentova
22. říj 2010

@dennisa jj, nezbývá než doufat 😉

majcam
22. říj 2010

v Sama doma je téma neplodnost..

omcamauta
22. říj 2010

@dennisa já jsem 13.den po IUI.

zvalentova
22. říj 2010

@majcam ale moderátorky jsou šílené, lepší neposlouchat 😀