• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@majcam dál? nechám do sebe říznout a počkám co najdou. Teď nemá cenu dělat extra plány. Po laparce se uvidí. pokud nenajdou něco zásadního, zkusíme druhé IVF.
7. lis 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza právě že mi přístup v Gennetu nepřišel nijak extra, ale oproti fakultní nemocnici je to hotový zázrak. Tváří se kysele, je tam milion lidi, nic nevysvětlí, de facto ani základní informace.
7. lis 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova: jo ona to ta, vsechno rika sestra: me to taky rikala a davala papiry....... :grinning:
7. lis 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza :grinning: tak momentálně bych to nedala, ale manža by s Tebou souhlasil :sweat_smile:
7. lis 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza ještě dotaz čistě technický. Jak dlouho jsi byla doma po opuštění Homolky?
7. lis 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova: ja jsem bez prace takze jsem doma porad.....Ale po cca tydnu vyndaj stehy a pokud nedelas nic narocneho a jsem OK tak asi muzes jit do prace. Jinak asi 1-2 tydny
7. lis 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem si na radu kásmošky koupila listopadový časopis Maminka, že tam jsou různé slevové kupóny např. do Marionnaud. Tak jsem to jen tak prolistovala s tím, že teda číst to rozhodně nebudu, když se mě to (snad zatím) netýká, ale při listování jsem hned narazila na článek IVF - cesta k početí a ejhle je to článek o Gennetu…
7. lis 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sipkova1 a co tam pisou? ma smysl si to kvuli tomu kupovat?
7. lis 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky všechny zdravím a @betox držím palce akorát ,já se vše dovím zas až zítra odpoledne,jj pracovní tempo musím dodržovat :grinning: Jinak u nás bylo dnes velmi hezky -- u vás déšt,tak to bude u nás zítra,to jsem chtěla do práce na kole :wink: ,no uvidíme!!
@spikova1 taky by mě zajímalo má smysl si ten časopis kupovat????? :wink: :wink:
7. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch No, já myslím, že ne. Pro mě osobně ( a to jsem CARový začátečník) byla nová pouze následující informace: „…děloha ženy se s postupujícícím věkem stává méně vnímavou k oplodněnému vajíčku a úspěch je stále měně pravděpodobný“.
7. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sipkova1 aha tak to si to kupovat nebudu, to je ale blba informace...
7. lis 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox Treba je to reakce na OPU. Precejen u tebe bylo krapet divocejsi. Ale urcite bych to probrala s dr., treba bude chtit zjistit CRP nebo neco podobneho. A myslim, ze mala virozka neni na skodu, imunitni system bojuje s ni a ne s miminky. Pokud je problem v imunite.

@inza Asi bych se nechtela potit telo na telo s rozpichanym podvozkem. :grinning:
7. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch no jo, vím, že s věkem klesá kvalita vajíček, ale nevnímavá děloha ??? :confounded: Ale jinak je ten článek celkově pozitivní :slight_smile:
7. lis 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sipkova1 tak aspon ze je to pozitivni :slight_smile: ted jen, aby nam to konecne vyslo :slight_smile:
7. lis 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch Rok 2011 bude náš !!! (Dřív to bohužel nemůžu ani zkoušet, na konci listopadu jdeme na kontrolu na imunologiii do Podolí a pak budeme čekat do vánoc na výsledky).
7. lis 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sipkova1 urcite, sice jsem si to myslela uz o roce 2010, ale rok 2011 prece jen vypada lepe...
7. lis 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza no ještě že tě mám. Na můj stupidní dotaz jak dlouho budu doma a jestli si mám brát neschopenku mi sdělili, že je to individuální, že tak po 3-4 dnech mohu jít do práce. O vyndavání stehů nepadlo jediné slovo.
8. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekne rano preji

@zvalentova: no stehy vyndavaj cca po 6 dnech. Ale pokud delas nenarocnou praci a bude ti fajn tak muzes jit do prace velice brzo
8. lis 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova Ahojky!!!že bych jednou v něčem byla před někym rychlejší??neuvěřitelný :grinning: ale teda je to o prsa havajský ženy..14.11nástup, 15.11..zákrok a prý 18.11. půjdu dom..a kde ti to budou dělat???máš strach? já byl afurt v pohodě, až teď jak jsem sháněla to pyjamo..tak mi to trochu došlo..ale všichni řikaj brnkačka, tak to tak beru..a neřešim to ..nebo se snažim..v neděli nástup, tak jdu ještě v so..na oslavu :grinning: máš super, že ti dali tak rychle termín..já musel čekat snad měsíc..už to chci mít za sebou..
8. lis 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...
@betox: tak jak válčí tři mušketýři? :wink:
@sipkova1 tak to radši číst nebudu,bych ještě víc znervózněla a připomínala bych si,že jsem za zenitem.. :unamused:
8. lis 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 neboj,dočkáš se..všechno tak neskutečně letí..
8. lis 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 jéé tak to bychom se mohly potkat. Mám nástup ve středu 17.11. ve čtvrtek zákrok a pak snad brzy dom. Ty si bereš pyžamo? Já si naplánovala klasickou košili a teplé fusky :slight_smile:
8. lis 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak včera večer se mi hrozně ulevilo, teplota okamžitě klesla a dneska je to už OK, jen se mi děsně motá hlava po Utrouši a je mi blivno, tak mi prý zítra změní léky...Taky mám pořád ještě citlivý podbřišek. Jo a mušketýři jsou pořád 3 a ET asi zítra :wink:
@anlek já jsem o tom přesvědčená, že je to reakce na OPU, možná nějaký drobný zánět. Moje tělo je hrozně vnímavý a na všechno reaguje dost nepřiměřeně.... :unamused:
@inza se možná zítra uvidíme :wink:
8. lis 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox Jupí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8. lis 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam záleží jak v čem...v cestě za mímem se mi čas trochu zastavil..ve všem ostatním to letí jak blázen...jasně že se dočkám..příští týden touhle dobou už to možná bude za mnou :grinning: konečně :grinning:
:grinning: za zenitem? to fakt nejsi!!!!
@sipkova1 -a co tam teda píšou?? :sunglasses:
8. lis 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova píšu pyjamo, myslim košilku :grinning: ..ponožky už mám, chtěl ajsem ještě novej župánek..když tak vezmu ten co mám..ale být tam za žabáka, nevim, nevim..budou mě mít za blázna :astonished: a kde ti to budou dělat? já jdu do gyncentra..ty asi na homolku?
8. lis 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sipkova1 :grinning: tak s tou dělohou je to super, ta moje už je teda asi taky za zenitem :angry:
8. lis 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox ty jsou šikovní!!!huráááá! tak to by pak byl i nějákej ten ledńáček :grinning: a dáte si te´d jednoho nebo dva??
8. lis 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova: hele ja kdyz tam byla tak na pokoji bylo strasne teplo ze jsme i vetraly,,takze si myslim ze fusky nebudes potrebovat
8. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox radši nic nečíst a nevědět... :wink:
8. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek