• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@darkwitch: tak ten nas do postele nesmi, ale kdyz zavrem dvere do loznice tak za nima piska a kvika a nebo se to snazi obejit pres koupelnu....
@betox: jasne a vsichni se po nem sjedou....ne to uz nehrozi nejak na parby uz nechodim max. s kamaradem na pivko u nas za roh...lenost a stari
10. lis 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza tak u nas normalne do postele neleze kdyz tam jsme, ale obcas nema naladu na nase dovadeni... a panicek je mekkej a nevyhodi ho...
10. lis 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ...taky aby byl "tvrdej",když má vedle sebe psa :grinning:
10. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: :grinning:

jdu s chlupatym smejdem ven, asi bude muset probehnout kosmetak (vycesani :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
10. lis 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. lis 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
chci se zeptat..od včerejška si píchám Gonal...včera i dnes 150 a zítra a pozítří dávku 112,5.
V pátek mám jít na kontrolní UZ s tím, že mi asi bude předepsáno další.
Chci se zeptat, dnes jsem 3. DC, dokdy se můžu stimulovat a který den je event. odběr vajíček?
Případně, jak jste na gonal reagovali?
Děkuju
10. lis 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem byla dnes v Gennetu a nikde žádnej koník, ani živej ani dřevěnej :confounded:
10. lis 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sipkova1 hi,hi....no tak příště.. :slight_smile:
10. lis 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska ta délka stimulace záleží, jak budeš reagovat. Já měla třeba odběr už 11 DC, ale jsou holky které šly daleko později. Já prvních pět dní docela trpěla, ale já jsem exot a většina holek spíš nemá žádné příznaky :wink:
@sipkova1 fakt? To je teda divný :grinning:
10. lis 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox aha, tak děkuju, já stimuluju od včerejška, tj. od 2.DC...a jak to dopadlo?
10. lis 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska uvidíš na prvním UTZ, jak se to bude vyvíjet...My máme od včera zavedeného jednoho kulíška :wink:
10. lis 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox tak držím pěsti, ať to vyjde..snad to brzo vyjde i nám...nedozrávají mi folikuly, tak snad gonal zaabere
10. lis 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska díky moc a držím Ti palce
10. lis 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sipkova1 tak pojd do Gennetu v pá ,to tam budu mít koně já i dark :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn tak mi ho tam schovejte na pondělí k sestřičkám.. :wink:
10. lis 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn Půjdu tam až příští týden, manža na SPG a ještě se tam trochu bojí, tak půjdu jako doprovod :astonished: . SPG jinde už měl vícekrát, jednou je úžasnej, jednou děsnej…, takže nevíme.
10. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam :grinning: chceš bílého nebo hnědáka?Taky máme černého,ale všechny koně u nás vlastní synek,tak nevím :sweat_smile:
jj přemýšlela jsem,aby mě dark poznala,že budu v ruce žmolit koníka,ale to by pak musela asi na jiné
oddělení :grinning:
Jinak všem dobré ráno!!!!!!
11. lis 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sipkova1 příští týden--no uvidíme :confused:
11. lis 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano vsem

ja bych chtela ryzaka :grinning:
11. lis 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ránko,

beru grošáka :grinning:
11. lis 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. lis 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox: tak dneska me ceka babicka :wink: :unamused:. Tak jsem zvedava jak mem vynada. Vcera jsem necvicila po tom IUI, ale ze jsem na nem byla ji radsi rikat nebudu :grinning:. Co dela musketyr :grinning:
11. lis 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
,,Dobré ránko,, tak jsem zpět..o osmičku lehčí o pár stehů bohatší, beru antibiotika, prášky na bolest a příští týden jdu na vyndavání stehů..byl to masakr :confounded: ...LSK v pondělí ani náhodou :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. lis 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza
@betox :grinning: :grinning: :grinning: ,
@petrita83 ty jo tobě se to nějak chce pořád vyhnout,třeba je to tím,že to půjde přirozeně.. :wink:
11. lis 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedu za chvíli do Imunie,tak jsem zvědavá na ten "červenej" papír, :angry: :angry:
11. lis 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza jéé, já myslela, že jdeš až příští týden. Ono asi i záleží jakou bude mít madam náladu :wink: Držím palce a pak písnu, jak to šlo. Včera mě teda fest bolel pobřišek, ale večer to přešlo a dneska v podstatě dobrý, takže i normálně funguju. Jen mě prudí naproti v ulici dělají chodník a z toho rámusu a bordelu mám nervy na pochodu :confounded:
@petrita83 no tak to teda potěš....Ale lepší, že se to vyvrbilo takhle před tím a ne třeba den po LSK....Já vím, že se Ti zase ta laparka odsouvá, ale ber to z tý lepší stránky, teď budeš mít od hajzla pokoj :wink:
11. lis 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sipkova1 na ten spermiogram s manželem můžete jít oba ... :slight_smile: aby se tam v tý místnůstce sám nebál :slight_smile:
11. lis 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox
@majcam - lepší stránku nějak nevidim..radši bach kdyby se mi to stalo až potom..všechno jsem uspůsobila tomu že jdu na LSK a te´d nic? bůhví kdy bude další termín..obávám se, že třeba až 2011 a to mě fakt klepně..tohle jsem prostě já..vždycky si to udělám zajímavější...
@majcam - kéž bys měla pravdu..a stal se zázrak, ale vzhledem k tomu hle se zázrakama nevim , nevim..
JInak do imunie jsem měla jít v út..ale kvůli LSk musela jít stranou, te´D zas vlastně můžu ale mám termín až na 22.11..joo prostě mi to všechno tak vychází :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@betox - to se mimísek zavrtává víš? :wink: tak si to užívej!!!
11. lis 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 ach jo,to mě mrzí :confounded: ,no,ale kdyby měla majcam pravdu.. :wink:
11. lis 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek