Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
12. lis 2010

@darkwitch nechci ti do toho kecat,ale já být tebou,tak bych do laparky šla...

inza
12. lis 2010

@darkwitch: ja bych do toho asi taky sla..jo a mely jste ty koniky? 😀

darkwitch
12. lis 2010

@inza ja asi taky pujdu i kdyz se mi hrube nechce, ale tak mam tyden na rozmyslenou... ale pujdu do toho, je to jedine vysetreni ktere nam chybi, tak at mame vsechno nez se pustime do dalsiho pokusu...
koniky jsme nemely, ale poznaly jsme se... divne jsme si prohlizely vsechny prichozi 😀

darkwitch
12. lis 2010

@inza ja asi taky pujdu i kdyz se mi hrube nechce, ale tak mam tyden na rozmyslenou... ale pujdu do toho, je to jedine vysetreni ktere nam chybi, tak at mame vsechno nez se pustime do dalsiho pokusu...
koniky jsme nemely, ale poznaly jsme se... divne jsme si prohlizely vsechny prichozi 😀

inza
12. lis 2010

@darkwitch: si to hezky nech projit hlavou a az pujdes k dr a ona ti to navrhne ci ty ji tak at rovnou zavola na Homolku a objedna te... 😉

darkwitch
12. lis 2010

@inza no uz se tesim...

inza
12. lis 2010

@darkwitch: hele tam to je v pohode...a alespon budete mit vsechno a treba se pri tom prijde i na pricinu proc....

darkwitch
12. lis 2010

@inza tak ja myslim pricinu znam, teda pokud nemam vejcovody jako majcam... jo a genetiku mame v poradku, ja uz nevim jestli jsem to psala...

inza
12. lis 2010

@darkwitch: ne psla a to je dobre ze mame vse OK

majcam
12. lis 2010

@darkwitch já nemám jen jeden 😕 ☹ ,právě ty ucpané vejcovody můžou způsobovat vyplavení embryjka...

darkwitch
12. lis 2010

@majcam no prave, proto na ni pujdu a uvidime...

sipkova1
12. lis 2010

@darkwitch já taky laparku nemám, Dr. říkal, že je zbytečná když už jsem jednou otěhotněla přirozeně (sice to skončilo zamlklým potratem, ale to prý neva 😲 ).

inza
12. lis 2010

@majcam: ja mam oba a stejne se tam neudrzi ☹

monnn
12. lis 2010

čao holky konečně dočítám @majcam vím,že jsi to brala s nadsázkou 😉
@darkwitch omlouvám se,že jsem se už nerozloučila,ale ve výdejně jsem se nějak
zasekla a ty už jsi pak byla u Dr. a já pelášila na ten můj vláček
takže holky koně jsme nekupovali a na chlebíčky nebyl čas,snad příště jo a od příštího týdne začínám stimulovat jen krátký protokol páč dlouhý už prý nestihnu, jo a Bukv má podpis i cedulku,ale v tel. se představovala jako Lovás.,tak to fakt nechápu 😀
@darkwitch ach jo čekala jsem od tebe lepší zprávičky ☹

lucavka
12. lis 2010

@monnn - no já se jí vlastně s tím přijmením nedivím. Je vdaná chvíli. Já mám občas zmatky i teď po víc jak roce 😕

darkwitch
12. lis 2010

@monnn aspon muzu byt jeste tyden doma 😀

monnn
12. lis 2010

@lucavka 😀 jj,ale aby pak její manža nebyl naštvaný až se bude před... dívčím jménem 😀 .
já si takhle zadělala 2* trapas kvůli ségře volala jsem ji do práce,ale tam ji nikdo pod dívčím jménem neznal a že tam žádná taková nepracuje 😀 a pak jsem ji jednou objednala k holiči a ta ji nechtěla vzít,že není objednaná 😀 ,prostě není to jednoduché 😉

monnn
12. lis 2010

@darkwitch to je fakt,ale stejně moc Ti to přeju,tak jako všechny a všem,že jo! 🙂
Taky jsem si pak říkala,že jsem se mohla zeptat zda by mi krev a moč nevzali v Gennetu jako na předoperačku páč to nějak nestíhám,v po a v út jedeme do Jeseníků a pak budu mít MS,no jo líná huba hotové neštěstí a to jsem byla do 13.00 na lačno jen bych už musela z Prahy o hodku déle ,no nic už jsem doma v teple,jinak u nás celé dopolko pršelo to v Praze bylo dnes náááádherně!!!!!

majcam
12. lis 2010

@monnn super,bude další těhule... 😉 ...

majcam
12. lis 2010

@inza přijde to neboj!!!!! 😲
...a kde se toulá Mandre...?

monnn
12. lis 2010

@majcam dík to by byl ten nej,nej dárek pod stromeček 🙂

monnn
12. lis 2010

a kde je dnes petrita? 😉 co její 8?

ivula21
13. lis 2010

ahojky holky,

@monnn a proč dlouhý protokol teda nestihneš ? Kvůli vánocům? A říkali ti teda jak tam mají otevřeno? Mě Langerová minule říkala, že tam budou i prý ten týden před vánocema i po vánocích.
Ale asi to bylo myšleno tak, že tam bude někdo sloužit, aby tam někdo byl, že?

inza
13. lis 2010

Dobre ranko

@ivula21:me rikala ze jeste v prosinci kdyztak stihnem IUIcko

majcam
13. lis 2010

Dobré ráno...to je zase tma.. 😠

majcam
13. lis 2010

@monnn doufám,že jste nás moc nepomlouvaly...,trochu to tady zvonilo.. 😉

inza
13. lis 2010

@majcam: ale venku je teplo...🙂. pes nas uz vyhnal neco po seste.... 😀

majcam
13. lis 2010

@inza aha ..tak já ještě nebyla,byl manža,a teď šel na chvilku do práce to tam zkontrolovat a pak jedeme ke tchýni na oběd a nakoupit...,co vy,jste v Praze?

inza
13. lis 2010

@majcam: jo jsme zachvili jdu znova s psiskem a pak jedem neco koupit za darek a k mym rodicum... tata ma pristi tyden narozky....mimo Phu jedem asi v utery a budem pryc dokonce tydne. Zitra si davame leharo

majcam
13. lis 2010

@inza a manža si bere nějak volno z práce,že může takhle cestovat a pracovat na baráčku? 😉

inza
13. lis 2010

@majcam: ne on mozna ve ct pojede do Phy do prace a pak si naplanuje schuzky nekdee tam pobliz....ci taky pojede do prace a pak prijede. Ma jezdit hodinu pres Phu nebo z baraku...vyjde to nastejno.....a me je jedno kde mam byt tam alespon jeste neco udelam treba na zahrade ci pak neco uvnitr kde to jeste neni dodelane....