Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
15. lis 2010

@petrita83 jé,takže ses jí vyhla...ale co se má stát se stane,neboj.. 😉
@betox hlavně,že se tady kasám Monn,že vím přesně,jak jsem objednaná....a oni se nám zastaví hodiny 😠 , už nevim,na co mám být příště připravená...no neni mi asi souzeno chodit k doktorům.. 😠 , a ty máš teda taky pěkný věci s těma lékama 😠

betox
15. lis 2010

@majcam aspoń budete na svátky ve větším 😉

inza
15. lis 2010

@petrita83: no ja se citim normalne...ted me cca tri dny bolelo bricho jako pred ms, ale zatim stale nic. Ja testovat nebudu bud mrcha prijde a kdyz ne tak pujdu na krev a uvidi se. Ted se porad nutim do cviceni a je to desny. Uz mam serie cviku po 40 a to je na dlouho 😝. Noboj oni urcite budou delat LSK i v prosinci, preci jenom je to soukr zarizeni. Ja se tady delam pokus s kapustovou polivkou...........
@betox: tak pekne testuj tu stredu...pohodicka volno.....
@darkwitch: ja bych sla asi do obojiho...HSK i LSK ti udelaj najednou
@majcam: ty jsi teda pripad 😀 no alespon je sranda...je dobre obcas vymenit v hodinach baterky ci je natahnout 😀 😀

majcam
15. lis 2010

@inza půjdou do krabice,zmetci 🙂

majcam
15. lis 2010

@inza si fakt dobrá s tím cvičením,já se nemůžu nikam dokopat...

majcam
15. lis 2010

@betox no snad se to vše nějak stihne,blbý je to,že to je před vánoci,kdy manža bude v práci od nevidim do nevidim a do toho stěhovat,malovat,nakupovat 😠

betox
15. lis 2010

@majcam no to je klasika, vždycky se to vyvrbí, když se to nejmíň hodí, ale uvidíš, že to zvládnete 😉

inza
15. lis 2010

@majcam: to znam bydlet mezi krabicema a stehovani kdyz neco kupujes od nekoho taky. To jsme meli s tim barakem... Jenom dotaz jakou jste meli realitku? No ale s tim cvicenim to je boj...se fakt musim hrozne premlouvat.. Jako chodit behat, na kolo my nevadi ale toto ano

majcam
15. lis 2010

@inza IP

sipkova1
15. lis 2010

@inza ty jo serie cviků po 40. Já mám 30 a když to cvičím poctivě, tak mi to zabere hodinu...

inza
15. lis 2010

@sipkova1: jo vse po 40, akorat kocicky po 5 ale ve trech polohach takze celkove je jich 45. Ja to cvicim na etapy...nejdrive posilovaci cviky.... a kocicky az vecer

betox
15. lis 2010

Holky so asi Denisa? Myslím na ní 😒

sipkova1
15. lis 2010

@inza Ty jo, to je full time job 😕 . Já mám těch 30 a ty co jsou na obě strany, tak 15 na každou. A ránoa večer. Bolí mě míň záda a i mám pocit, že mě bolí míň břicho při menstruaci, ale ten hlavní očekávaný efekt zatím nikde…

majcam
15. lis 2010

@betox no taky jsem si na ni vzpoměla...,chudák...

darkwitch
15. lis 2010

@majcam
@betox taky na ni na chudinku myslim, ja bych asi zkoncila na psychyatrii...

majcam
15. lis 2010

@darkwitch měla jsem taky myšlenky,že jsem úplně neschopná,ženská na ho...,a to jsem měla neúspěšné jen to jedno IVF...je to fakt darda na tu psychiku...a co pak ona..

darkwitch
15. lis 2010

@majcam presne, taky se musim temhle myslenkam branit... zvlast kdyz manza ma vsechno v poradku a problemy jsou u me... takze chudak deni

sipkova1
15. lis 2010

Kdyby aspon člověk věděl, že to jednou vyjde a bude to v pohodě, tak by to všechno bral, že to prostě musí být a nařešil by to

inza
15. lis 2010

@sipkova1: tak ja zatim ten ocekavany efekt taky nemam, ale je fakt ze kdyz nic tak alespon boli min ty zada....Jo je to docela zahul....
@majcam. taky jsem si vzpomela jak ji je. Musi to byt strasne...

sipkova1
15. lis 2010

@inza Tak máme alespoň ty side efekty cvičení. 😅

Jsem naštvaná, rozbila jsem si poslední rtuťovej teploměr, co jsme měli. Takže teď budu BT měřit lihovým, když nám EU zatrhla tu rtuť .☹ Ten lihovej mi moc nevyhovuje, mám problémy ho sklepat, hůř se mi odečítá a taky mám pocit, že obecně ukazuje míň než ten rtuťovej.

inza
15. lis 2010

@sipkova1: ale rtutak se da jeste podle me sehnat. Urcite sezenes na netu....Jo rtut kdyz vytece tak se blbe likviduje....Ja teda BT nemerim nejak na to nemam moralku..

sipkova1
15. lis 2010

@inza Aha díky, teď koukám, že se dá na netu koupit, a to mi v několika lékárnách řekli, že už je zákaz je prodávat 😕 . No jo sběr těch rtuťových koleček byla akce 😉 . Mně to měření taky neba, ale bavěj mě ty grafíky na fertilityfriend, docela si s tím vyhraju 😀 , sdílím grafíky s kamarádkou a navzájem si je chválíme.

inza
15. lis 2010

@sipkova1: hlavne co pak s tou vysipanou rtuti...jo dobry je ji sbirat do vicka napr od ferneta... 😀 trik od chemiku hasicu 😀

kacmelina
15. lis 2010

Ahoj maminy!!! Hlásím výbornou zprávičku!!!! Dnes vyšel pozitivní výsledek krve- čekáme miminko!!! Mám takovou radost!!! Sice na UZ ještě není nic vidět, ale je to prý v ranném stádiu , takže jdu na kontrolu 25.11. Nakonec i bez Gennetu

ajriska
15. lis 2010

@betox ahojky, tak co? Už máš pozitivní zprávičky?

betox
15. lis 2010

@ajriska jéé, ještě nevím. Je to brzo, dneska jsem teprve 6. den od ET 😉
@sipkova1 taky měřím a zaznamenávám na FF, mám tam už 74. zaznamenaných cyklů 😲 Beru to i jako menstr. kalendář. Jinak měřím digitálním a spokojenost 😉

ajriska
15. lis 2010

@betox aha, tak to držím pěsti...já půjdu v pátek nebo v sobotu na odběr. Dneska jsem ještě dostala další dávku GOnalu a píchám i cetrotid...tak uvidíme

majcam
15. lis 2010

@kacmelina jééé,tak to gratuluju!!!! Pamatuju si tě,měla si myslím nějaké těžkosti s Gennetem...je to tak?

betox
15. lis 2010

@ajriska díky, taky držím palečky 😉

majcam
15. lis 2010

@ajriska a kolik máš folíků? Pochlub se...