Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
21. lis 2010

@darkwitch: diky 😀. Jsem zvedava, ale moc sanci tomu nedavam....i kdyz mrcha ma uz zpozdeni coz nikdy po IUIcku nemela 😀

darkwitch
21. lis 2010

@inza Jdes zitra? to vyjde 😉

sipkova1
21. lis 2010

@inza Držím palce, ať se tentokrát malej chemik zadaří 😉

inza
22. lis 2010

dobre ranko
@darkwitch: ne asi az v utery. Dneska nestiham musim na Bulovku a tam to je vzdy na dlouho...
@sipkova1: 😀 nebylo by to spatne

ajriska
22. lis 2010

Ahoj holky...tak jsem od pátku po OPU a stále mám nafouklé břicho...Včera jsem dokonce měla i teplotu 37,8°C.
A to opravdu hodně piju...v noci mě šíleně bolel pravej podbřišek, jako kdybych měla mít slepáka...
Před chvílí mi volala sestra z Gennetu a říkala, že máme 6 krásnej embryjek, takže transfer by mohl být ve středu.
Na zítra, pokud se to nezlepší, mám přijít na kontrolu. Tak mám strach...Přece už mi musí bejt dobře ne?

betox
22. lis 2010

Dobré ránko,
@ajriska úplně s tebou cítím, já taky neměla OPU jako rutinní záležitost, vzpamatovávala jsem se z toho ještě 5 dní 😒 3. den po odběru mi taky vylítla teplota na 37,6°C. brala jsem Paralen a večer už to bylo vcelku v pohodě. Myslím, že to byla ještě reakce na ten odběr. Každopádně gratuluju k embrouškům a držím palce 😉
@darkwitch držím na dnešek palce
@inza vypadá to víc než dobře 😉 Třeba zabrala Babi 😉

inza
22. lis 2010

@betox: no uvidime...mam takove nutkani udelat test, ale asi vydrzim zitra do krve..Ted me ceka zase navsteva po pul roce na Bulovce tak se na to psychycky pripravuji...duchodci zase budou o nervy.... 😝. No uvidime zda neco o dni pomohlo....je pravda ze my zadnej gumysexik neprovozujem...proste bud se stane ci ne....

betox
22. lis 2010

@inza držím palce, bylo by super, kdyby to klaplo 😉

darkwitch
22. lis 2010

@inza rozhodne by bylo super kdyby to vyslo 🙂

inza
22. lis 2010

@darkwitch, @betox: diky, ale rikam nadeji tomu moc nedavam.......

majcam
22. lis 2010

@inza no co to tady čtu..jako..no madam..tak tfuj tfuj tfuj... 🙂
@darkwitch ať ti to dnes dopadne tak,jak si přeješ...
A jinak dobré ránko...to máme zase pekelnou tmu 😠

darkwitch
22. lis 2010

@majcam ja ani nevim jak by mi to dnes melo dopadnout... dohodnem se na te laparce nebo hysterce a asi me pusti do prace... nejlepe kdyby me pustila od ctvrtka 😀 (aby ten prvni tyden nebyl, tak dlouhy)

majcam
22. lis 2010

@darkwitch 😀 ,a jak dlouho si teď doma?

betox
22. lis 2010

@inza tak budeš třeba příjemně překvapená 😉

darkwitch
22. lis 2010

@majcam skoro dva mesice... navrat do prace bude des a to se jeste asi nevratim na dlouho...

majcam
22. lis 2010

@inza až zítra na test? To tady umřem zvědavostí 😕 😕

ajriska
22. lis 2010

@betox děkuji ti...no ve středu by snad měl být transfer...teď už se cítím mnohem lépe, jen mám pořád namožené tělo od toho zvracení...já měla strach, aby mi vůbec ta embryjka mohli zavést

betox
22. lis 2010

@ajriska já měla taky strach, ale pak to docela přešlo a v den transferu už jsem byla vcelku OK 😉

ajriska
22. lis 2010

@betox no a oni ta embryjka zavádí taky na sále? Jak dlouho tam člověk je? Já jsem tak vyblázněná už z té bolesti...

petrita83
22. lis 2010

Dobré ránko holky!!!co to tady čtu @inza - zpoždění???wow, to vypadá nadějně..držim všechny palce!udělej si teeest 😀 😝

petrita83
22. lis 2010

@betox - teď jsem koukala, že to neklaplo, to je mi líto...držela jsem palce..tak už ani tohle nefunguje, chjoooo...jak to vidíš dál?

Jinak už jsem konečně zase v provozu v pátek mi vyndavali stehy!!!tak už zase jim, mňam, mlask...bylo to děsný!dneska máme konzultaci výsledku v Imunii, tak jsem zvědavá..a taky se objednám na prosinec k Bukvové 😀 snad se pak někam posunem..

majcam
22. lis 2010

@petrita83 ahoj,jsem se zapoměla zeptat,jakto,že jste měli výsledky z genetiky tak rychle? Na to imuno držím pěsti, buď dostaneš papír s červeným nebo s černým písmem.. 😉

betox
22. lis 2010

@ajriska zavádí se na sále, ale jiném, než se dělá OPU (dělá se na něm i inseminace). Je to otázka max. 5 minut a pak cca 20 min. ležíš na pokoji. Je to jako normální prohlídka, mě to teda nijak výrazně nebolelo ...
@petrita83 nedá se nic dělat, život jde dál. Teď si dáme tak 3 měsíce pauzu - budeme aplikovat gumisex 😉 a já budu cvičit Mojžíšku a pak uvidíme, co bude....

inza
22. lis 2010

já test doma nemam a kupovat ho nebudu.zitra krev a výsledky zitra ci ve stredu

majcam
22. lis 2010

@inza tak... 😠 a máme po prdeli... 😠

petrita83
22. lis 2010

@majcam Aooj, no viď? bylo to rychle, a to už je mám tak týden, možná dýl...fakt fofr...no asi proto, že nejsme příbuzný 😀 a vše je prý ok..teda jestli jsem to dobře pochopila, jen doporučena kys.listový kvůli nějáký ty mutaci..ale to máte všichny..tak ž enic zásadního..
S tím písmem si děláš srandu???a mám chtít červený, nebo černý 😲 😖 ?jsem zvědavá, myslim, že to bude taky ok..a pak ještě LSk a když bude i tam všechno ok..tak se picnu... 😝

petrita83
22. lis 2010

@inza spíš ve středu.. 😠 znáš to tempo...hlavně aby je ještě nestratili...budu držet palce, a jak se cítíš? 😉

majcam
22. lis 2010

@petrita83 chtěj černý písmenka!!!!!! Já je teda dostala 😉 ..no my na té genetice byli někdy začátkem října,a říkala,že výsledky přijdou za 3 měsíce poštou...,teď mě napadá,posílaj to tou poštou? Nebo v mém případě jsem zase něco blbě slyšela,a taky bych mohla na dopis čekat do důchodu.. 😕

betox
22. lis 2010

@majcam mě je poslali poštou

petrita83
22. lis 2010

@betox to je jasný..musíme bojovat dál..a proč ten gumisex?já bych aplikovala bezgumisex 😀 😀 😀 tak že další pokus s náma na jaře 😉 nakonec budeme zase pěkná skupinka 🙂