• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
Držím pěsti Hypo:slight_smile:, já mám test negativní, takže zpátky do procesu...
5. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo, jen si odpočiň, zítra budeš potřebovat hodně síly, hlavně té psychické, tak držím palečky :wink:
5. dub 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivo tak to me fakt mrzi :frowning2: priste to dopadne lepe telo si uz zvyka :slight_smile: uvidis
5. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivo, tak to je mi líto, ale uvidíš, brzy bude líp a na testu se objeví //, jen to trošku bude déle trvat, ale dočkáš se, tak jako my všechny :wink:
5. dub 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji, však jdeme dál:slight_smile:
5. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a urcite to dobre dopadne.....
holky muzete mi nekdo popsat co se bude dit na ET ??? ja jsem hrozny stresor kdyz nevim co me ceka :confused:
5. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo, je to stejný zákrok jako při IUI a to už znáš, kliid:slight_smile:, jen tě po tom nenechají chodit a hodinku ležíš.
5. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo Ivko, je mi to lito... neztracej viru!!! :wink:
5. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: zitra Ti drzim palecky! :dizzy_face:
5. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivo dik, tak to snad zvladnu :slight_smile:
zuzu dik
5. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hypo, držím palečky, dobře to dopadne a brzy uvidíš na testu ty //, drž se, jednou to musí přijít, já už tomu taky věřím
5. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Hypo, tak tfuj tfuj, ať všechno dopadne tak jak má :wink: V kolik dneska jdeš? :confused:
6. dub 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jdu dnes v 11.30, uz se davam doma do gala :slight_smile: nejak mi rano nesel net tak pisu az ted
6. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo ..tfujtrfujtfuj :slight_smile:

mně nechali ležet jen půl hodiny, asi pospíchali v sobotu domu....
6. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helenky, a jak ti je? Proběhlo vše v pohodě? :confused:
6. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo bylo to ok, bez komplikací..jen udržet naplněný močák bylo docela náročné :slight_smile:)

řekli mi, že můžu dělat vše jako obvykle, jen se nenamáhat, neběhat, neskákat, nesaunovat.... ale já tedy sobotu a neděli většinou proležela, jen jsem byla dopo a odpo na procházce, pobolívalo mě břicho a řekla jsem si, že si dám radši pohov.....
6. dub 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hel, to je asi lepší, sice všeho s mírou, ale co pro ty mimísky neudělat, že. Tak držím palečky, na pozitivní testík za pár dní..... :wink:
6. dub 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
helenky, moc drzim palecky, at si uspesna tehulina :dizzy_face:
jsi na neschopence?
6. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
helenky: kdo ti to delal ?
6. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Já sem měla teď takovej frmol, že sem se sem přez víkend vůbec nedostala. Ivo držím moc moc moc palečřky do dalšího boje :wink:
6. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu :slight_smile: mam dva embrysky a stalou obavu s OHSS mam ijekce na redeni krve a naordinovan naprosty klid........ kdyz se budu citit nafoukla ihned volat
no tak snad se s tim muj organismus popere
6. dub 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!taky hodně piju a mám naštěstí OHSS 1 stupně ..
6. dub 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pry nemam zadnou volnou tekutinu a jeden vajecnik 7mm druhy 8mm, vajecniky porad boli a rozhodne o nich vim ze je mam :frowning2:
dnes zacnu pichat injekce..... konecne jsem je sehnala, obvolala jsem 6 lekaren nez jsem na ne prisla..... manzel mi pro ne jel
6. dub 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu: dělala mi to Vykysalá. Holky si jí tu chválí, se mnou moc nekomunikovala. Asi že nejsem její a nezná mě.. Zprávu mi po akci mi poslala po sestře, ani se nikdo moc nezajímal, jak mi je.... ale to víš, byla sobota, venku krásně, chtěly holky rychle domu :slight_smile:

hypo já o vaječnících také vím, ale myslela jsem, že to je po té stimulaci normální. ty injekce mám taky - mají je prý jen v nemocničních lékárnách. Jinak pěkně lenoš a opatruj si embroušky. domácí práce odlož na později nebo deleguj na manžela :slight_smile:
6. dub 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
helenko a ty si je taky pochas? prosim kam? zas bricho a zas stejny postup jako ty pri stimulaci????
6. dub 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky slunecny vecer preju!
zase po dlouhe dobe nakukuju, co je noveho.. :wink:
hypo a helenky, drzim palce, at to vyjde a za par dnu najdete na testikach ty krasne tlustice!!! :dizzy_face:
6. dub 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky, helenka,hypo pekne opatrujte tie mrnata :o)), ja na riedenie brala clexane a mne sa najlepsie pichali do ruky, brucho bolelo a nohy som mala sama modrina. Tak vela zdaru :wink: :wink:
6. dub 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohly byste mi napsat, jak probíhá 1.konzultace? Dneska jsem volala do Gennetu a bylo mi řečeno, že nyní mají plno, ať si zavolám příští týden a dají mi termín na červen :frowning2: .
6. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Děvčata, jsem tu poprvé, ale je moc pěkné a zajímavé jak si povídáte a tak bych si také ráda nechala poradit.
Já mám za sebou 4xIUI a 1x IVF. Mám pořád pocit, že to snad nikdy nepůjde, ale slyšela jsem, že největší pravděpodobnost je u druhého IVF. To čekání je hrozné.
Vlasta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vlasto, neboj nejsi v tom sama, já jsem se taky přihlásila před 2 týdny. Já mám za sebou 3xIUI a 2xIVF a neúspěšné :frowning2: . Chodila jsem do CARu Podolí a teď jsme se s přítelem rozhodli, že změníme CAR a rozhodli jsme se pro Gennet.
6. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek