Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

miluse
10. dub 2009

Tak jsem se dovolala a další konzultace až koncem května ☹, takže stimulku v květnu nestihnu. Leda, že bych se objednala k někomu jinému. Ale žádost na IVF pošlou

nelynka
10. dub 2009

ahojte, ako dlho sa caka na genetiku aktualne? predtym to bolo nejak mesiac myslim...

miluse
10. dub 2009

Nely, jak myslíš, na výsledky? To nám včera doktrorka říkala, že by to měla stihnout do 3 týdnů, aby to bylo současně i s tou imunologií a tam si jdeme pro výsledky 4.5.

nelynka
10. dub 2009

nene vysledky....
myslim jako kdyz si zavolam a objednam se..kdy mi daj zhruba termin...

miluse
10. dub 2009

My ho dostali zhruba za 14 dní, ale je fakt, že nejdřív řekla termín až někdy v polovinědubna a to jsme tam byly 26.3., tak to jsme se zatvářili trochu zklamaně a ona tam našla ještě jeden termínek.

nelynka
10. dub 2009

jo takhle, protoze jsem vcera premysleli s manzou ze by jsme jeste sli na genetiku, imunologii uz mam ale pry bych mela jit jeste jednou po potratu i s manzem...tak uvidime co reknou..

miluse
10. dub 2009

Nely, tak to zkus. 😉 Je tedy fakt, že nás tam poslala rovnou primářka, tak když jsme šly od ní, tak jsme se rovnou objednali.

nelynka
10. dub 2009

noo..ja se vzdy na tyhle vysetreni zeptam sama kdyz tam chci, protoze my tam jdeme tak jednou za rok 😵 😵
vim ze na imunologii rekli ze kdyz KET nevyjde, mame prijit jeste na kontorlu a uz oba..predtim jsem byla jenom ja..
tak uvidime ale genetiku chci, i kdyz si myslim ze bude OK, ale jenom pro pokoj duse 😉

boubelinka1
10. dub 2009

Dobré ranko, prosím Vás, jaká je Mudr. Vykasalá? Můj Mudr.gyn. mi řekl, že se mám obrátit rovnou na ní, že jsou prý starý kamarádi?

nelynka
10. dub 2009

boubel Vykysala je uplne super..je to moje lekarka..mila vsechno ti vysvetli...je super..

miluse
10. dub 2009

Tak to my máme imunologii páru, takže jdeme oba

boubelinka1
10. dub 2009

Nely, děkuji. Je to lidský a chápavý člověk, protože po těch mých nezdarech, chci se na všechno zeptat, aby se mnou chudinka měla trpělivost.

nelynka
10. dub 2009

milus me prave objednali nedrive jenom samotnou, sla sem tam i s manzou ale pry tam mam zadanku jenom pro me, ale kdyz nevyjde KET tak mame prijit oba..tak jsem zvedava...

boubel, ona urcite bude mit..kazdy ti na ni rekne jenom to dobry, ja bych ani k jinemu lekari nesla, ona mi strasne padla do oka a neodsudzovala me, kdyz k ni prisla 19i leta holka ze chce na IVF, ostatni jenom po me koukali, kdyz jsem sla na kontorlu...

boubelinka1
10. dub 2009

Tak to jsem ráda, spadl mi kámen ze srdce, ta si to asi se mnou užije. Přecházím z CARu Podolí, tak uvidíme.

miluse
10. dub 2009

Tak jsem tam volala a jdeme k Vykysalé o 10 dní dřív 🙂 Tak jsem na ni zvědavá a je fajn jestli všechno vysvětlí.

Boudel, takže nakonec objednali jo? A kdy jdete?

nelynka
10. dub 2009

boubel, neboj, kdyz jsem tam zacala chodit ja, tak mi prislo ze tam bylo o polovinu min pacientek jako je tedkom, tedkom kdyz tam pridu tak nechapu kde se tolik lidi bere.. 😀 😀

boubelinka1
10. dub 2009

nely, je to hrozný, je toho čím dál tím víc a prý bude ještě hůř ☹

boubelinka1
10. dub 2009

díky moc, jdu něco dělat, budu mít na Velikonoce návštěvu, tak jdu trochu pouklidit. Veselé Velikonoce.

nelynka
10. dub 2009

boubel veru je..ale co uz, aspon ze existujou CAR 😀

i tobe krasny Velikonoce 😉

miluse
10. dub 2009

Nely, já si zase včera říkala, kde ty davy lidí jsou, když jsme tam přijeli v půl 5 odpoledne, tak jsme tam byly akorát my a sestřička na recepci a pak pár lidí z personálu a jeden pár před námi a jinak nikdo.

Holky vám také veselé velikonoce

nelynka
10. dub 2009

milus to jo, ja ale zvycajne tam chodila poranu a to tam nebylo kde hnout, hlavne v pul osmi rano 😀 😀

miluse
10. dub 2009

Nely, jo tak to věřím... by tu budovu potřebovali nafouknout, Hlavně nahoře jsou ty chodbičky dost malý

nelynka
10. dub 2009

to jo, ja nesnasim kdyz jdu po tom mostiku na druhou stranu, jdu zesilet, nesnasim vysky 😒

miluse
10. dub 2009

Jo tak na to se těším taky, páč taky nemusím výšky a hlavně, když je to takhle v otevřeným prostoru, to bude něco pro mě 😕

nelynka
10. dub 2009

to jo, me furt tudy musi vest manza 😀 😀 😀

pipimiska
10. dub 2009

cau nely,ked neprides ty,dojdem ja 😉

nelynka
10. dub 2009

ahoj pipi, kludne prid 😉

dracekmracek
10. dub 2009

Ahoj holky 🙂

boubel déíky Lence čekám miminko 😵 a jak píše nelynka,taky nekoukala na to kolik mi je.....jako ostatní....

miluse
11. dub 2009

Holky hezké velikonoce a bohatou pomlázku a nezapomeňte se pojistit a vystlat si zadek polštářkem 😀

lucavka
11. dub 2009

🙂 Ahojky. Konečně sem se sem dostala a všechno dočetla. Taky přeji hezké velikonoce 🙂 . My je tu moc neslavíme.

V pátek sem dostala novou práci. 🙂 V úterý nastupuju, tak sem zvědvá ☹ . Jen nevím jak to pořešíme s tím miminkem... Nevím jestli to ještě neodložit... Nechce se mi... Ale s tou novou prací to bude těžký nějak se vymlouvat na vyšetření a tak... No ještě uvidím. ☹