Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

evak99
27. led 2011

@anlek moc gratuluju! 🙂

pentagras
27. led 2011

Jsem zvědavá co čeká mě, doporučení sice mám ale museli mě to zas odložit, jdu ještě zítra na testy a pak ještě jedny příští týden a snad už konečně budu moc do Gennnetu, po 4,5 roku snažení, už tak nějak ztrácím naději....

pentagras
27. led 2011

@anlek velká gratulace 🙂

petaloudi
27. led 2011

@anlek týjo, tak se fakt zadařilo... Tak ještě jednou gratuluji, přeji ať hcg stoupá a nejsou žádné komplikace. To mě taky už napadlo, s kým se pak domlouvá další postup s nanukama... jestli je normoš konzultace nebo co... Ale my nikdy ani nic nemrazili, tak jsem po tom nepátrala.

@inza tak však se říká, že pivo je vlastně vitamín bé... no a vitamíny mají na ocásky dobrý vliv 😉 Držím pěsti.

cibka
27. led 2011

@petaloudi no podle mě vám je nechají na vlastní žádost zamrazit a za uchování se platí myslim 1000 kč na rok a pokud se neozvete že je tam chcete nechat dýl tak to snad potom zlikvidují tak nejak sem to jednou někde četla

anlek
28. led 2011

@cibka Me se letos v lete ozvali, zda chceme je dal skladovat. Tak jsme rekli, ze jo. Ale ted se priznam, ze nevim co dal. Pokud mela uz pred tim dr. pravdu a tim prvnim tehotenstvim se vyresil problem u me (ikdyz teda cykly cca 40 dnu mi neprijdou uplne ukazkove ...). Tak asi je nevyuzijeme. Ale predstava, ze je likviduji. 😢

inza
28. led 2011

@darkwitch: tak to my byli jenom na dvou po vece....🙂

inza
28. led 2011

@anlek: byt Vama tak je necham az bude druhem prirozenej prcek na svete a pak je zlikviduju.......

vally11
28. led 2011

@pentagras
Ahojky, mě taky přijde všechno hodně zdlouhavé. Tak se do Gennetu objednej už teď, stejně bude nějakou dobu trvat než ti dají termín. Tento týden tady myslím sarusinka psala, že je objednaná na 8. 3. Tak si myslím, že dřív než na půlku března Ti termín nedají na a do té doby snad už budeš mít po všech vyšetřeních. Co? 😉

cibka
28. led 2011

@anlek ahojky, koukám že už doma jendo dítko máš a ted čekáš 2 tak pokud nebudete chtít ještě jedno tak bych počkala až bych porodila a pak bych řekla at to použijí pro další učeli myslim že to tak delají, že je uplne nelikvidují dělají nejaké pokusy

monnn
28. led 2011

@anlek přikláním se k názoru cibky a pak by třeba byl za ně i některý pár vděčný 😉

cibka
28. led 2011

holky kam jste se všechny poděly ?

monnn
29. led 2011

dobré ráno všem!!!!

@cibka 😲 😨

inza
29. led 2011

dobre dopolko.

cibka: tak jak se cejtis?

cibka
29. led 2011

@inza ahojky cítím se jako bych nikde nebyla už mě nic nebolí ještě týden musím vydržet
a co ty jak je?

inza
29. led 2011

@cibka: no jsem na tom stejne..takyme prijde ze nic nebylo...akorat me dneska kamarad pozval na pivko tak rozmyslim zda jit ci ne...🙂 😉

darkwitch
29. led 2011

@inza jen bez 🙂

inza
29. led 2011

@darkwitch: no uvazuji o tom, ale zase mam jit v pondeli s kamaradem co jsme se nevideli vice jak rok a pul a tak vaham..... 😀. Ale zase si rikam ze pokud se ma chytit chyti se a pak at si zvyka od malinka....🙂

darkwitch
29. led 2011

@inza dokud nemas // tak nema smysl to resit... by se z nas za tu dobu co se snazime staly abstinenti...

monnn
29. led 2011

@darkwitch 😀

cibka
29. led 2011

@inza to víš že jo jen běž jiný zjistí až buhví kdy že jsou tehule a taky pijou

cibka
29. led 2011

@darkwitch já jsem 😀 😉

darkwitch
29. led 2011

@cibka ja byla nez jsem se zacla snazit, ted si dam jak dojde ms sklenicku vina, kdyz uz to nevyslo 😀

monnn
29. led 2011

@darkwitch 😀
@cibka 😀 hele holky tak já půjdu snad na léčení 😕 když jsem přijela z nem. sem si každý den dávala i dvě skleničky červeného pak mi Dr. nasadila AB, a měla jsem po srandě a zítra už jdu pracovat a na noční 😕 .no nevím sem ted byla zvyklá spát 8,5 hod.

petaloudi
29. led 2011

@cibka @inza například můj případ 😀 Když jsem ještě nevěděla, že jsem těhule, tak jsem asi ve 4tt byla na třídním sraze ZŠ. Tam jsem jsem do sebe lila vínečka, koktejlky, panáčky a domů jsem přitančila za světla. No a ještě dva dny před pozitivním testem (cca 6 tt) jsem si sama doma udělala pár CubaLibre na žal, protože jsem potkala kamarádku, která mi radostně sdělila, že je těhotná... No a miminko to taky zvládlo (ťuk ťuk ťuk, snad se nic už nepo..)

darkwitch
29. led 2011

@monnn ja myslim, ze v pohode, na podzim jsem taky vypila vic jak jednu sklenicku za vecer kdyz jsem byla sama doma a pak jsem brecela u Tudorovcu a zaroven jsem se smala, ze jsem pitoma a brecim nad serialem...

monnn
29. led 2011

@darkwitch přesně 😀 byla u mě kamarádka taky má za sebou 1 pot,ale už je to hooodně dávno a říkám ji že jsem ted moc lítostivá - mě řekla že brečí skoro u všeho kromě reklam 😀 a to vínko já hlavně pila na červenéné krvinky a pivko má spoustu vitamínů,že jo? 😅

darkwitch
29. led 2011

@monnn rozhodne ma pivko hodne vitaminu, me je tak lito ze ho nepiju...

monnn
29. led 2011

@darkwitch tobě nechutná,ani černý?kdy jdeš na tu laparku,máš už termín?

darkwitch
29. led 2011

@monnn ani cerny, ale ja to s cernym zase zkusim 🙂 prece jen ledviny a mocove cesty maji pivo rady 🙂 jeste nemam az dostanu ms tak se objednam na indikaci po pristi ms (snad se trefim) a pak snad bude laparka, takze tak v breznu, dubnu... uz abych to mela za sebou