Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
31. led 2011

@monnn 😀

cibka
31. led 2011

@anlek aha tak to jsem nevedela ze je to stejný a to jsem si myslela že uz o tom vím vše 😀

anlek
31. led 2011

O cem to pisete holky, co se stalo?

monnn
31. led 2011

@cibka tak na tyto stránky jsem nenarazila a jsem ráda
@anlek ty jo to by mě nenapadlo testovat tak brzy,bych myslela,že to může být dozvuk po pregnilu,či jak se ta injekce jmenuje 😀

cibka
31. led 2011

@monnn na jednu stranu čím mín toho víš tím je to lepší

monnn
31. led 2011

@anlek nic holka klídek 😉 jen soucítíme s holkama z jinýho fora

anlek
31. led 2011

@monnn Ja netestovala, nechtela jsem videt jen jednu /. Proste jsem skocila na krev.

No v den OPU se vajicka oplodni v misce, pri IUI v tobe. 😉

monnn
31. led 2011

@cibka moje řeč kolikrát baba chlastá kouří šnupe a kdoví co ještě o těhu se dozví až když jde rodit a má krásné zdravé dítko my tady těhotenství plánujeme bojíme si dát skleničku vínka či pivka jen zdravé jídlo o ležení v teplé lázni si necháváme zdát a nakonec ..... 😒
koukám,že dnes si tu píšeme jen my 3holky z městečka?! 😀

cibka
31. led 2011

@anlek holky ja nikdy ty // jeste neviděla snad se taky dočkám 😉

monnn
31. led 2011

@anlek to jako testík můžeš mít zkreslený tou injekcí,ale když jdeš na krev žádný omyl nehrozí?

cibka
31. led 2011

@monnn 😀 ja se teda koupu ne ve vařící vode jen v teplé a napoustím si jen tak po kotníky 😀

anlek
31. led 2011

@cibka Ja is delala legraci, ze nejaky testik pocuram po pregnylu. 😀

monnn
31. led 2011

@cibka já jich ted měla snad nejvíc a jak jsem dopadla přitom dálnice je hadr ☹ holka dočkáš a doufám,že co nejdřív 😉

anlek
31. led 2011

@monnn Nevim, ale brala jsem, ze krev je jasna. 😕

cibka
31. led 2011

@monnn je pravda ze uz jsme četla nekolikrát že holky měly krásný // a pak to špatně dopadlo ☹
ja prostě věřím že se to letos podaří at uz mimco nebo aspon do konce roku pupík s mimcem proste letos to vyjde

monnn
31. led 2011

@cibka já se po ET jen sprchovala abych něco nepos.... 😲

cibka
31. led 2011

@monnn tak to příste taky udelám , jenže me je ve sprše kosa 😠

monnn
31. led 2011

@cibka no a já když jsem pořád špinila a testíky vycházely mě Dr. řekla,že se HCG v moči ještě chvilku drží,to je taky blbé si myslíš ikdyž krvácíš a testík Ti ukazuje dálnici je vše O.K ale opak je pravdou,holky v těchto případech bych byla raději za amatéééérku 😀 takže krev je krev 😉

monnn
31. led 2011

@cibka mě taky,hlavně kdž tu vodu zastavím 😀 si hodím jen župan a nechce se mě ani mazat krémem 😝

cibka
31. led 2011

@monnn ja mela po 1 ivf hcg kole 100 a nakonec z toho bylo prý biochemicky tak tomu nerozumim proč a přitom test byl negativní a taky mi to pak nechtelo klesnout a mela jsem to mesíc v kuse

monnn
31. led 2011

@cibka to biochemický je co ?určo jste už tady o něm psaly,ale si nějak nevzpomínám 😔 😔 a právě já myslela,že když jdeš na IVI nebo IVF tak musí vše vyjít a opak je pravdou daleko vyšší % těchto těhulíkování 🙄

cibka
31. led 2011

@monnn ja taky myslela ze je to tutovka to ivf a pekne nás vyvedli z omylu jeste jsem si rikala ze to první nevyslo prý testují jak reaguje a tak ale když nevyslo ani to druhy ☹
to biochemicky je neco jako že se ukáže hcg že si tehotná ale ve skutečnosti na utz není nic videt neco takovýho moc to neumím popsat ale kdyz se kouknes na net tak tam to určo najdeš

darkwitch
31. led 2011

ja mela jednou biochemicky a jednou zamlkly, ale carky jsem jeste poradne nevidela 😀

cibka
31. led 2011

pro dnešek se loučím
dobrou noc

cibka
31. led 2011

@darkwitch ja čárky taky neviděla jen mi to řekli z krve

darkwitch
31. led 2011

ja myslim, ze biochemicke je ze se embryjko chyti a hned se pusti, takze telo zareaguje, ale hned to zacne klesat...

monnn
31. led 2011

@cibka kouknu ale až zítra pomalu se půjdu chystat do práce,hele a kde je anlek odskočila si na kojení?
a k těm příznakům mě ještě dnes tak trochu vytéká z bradavek mlíčí se rozkojím nebo co 😲

cibka
31. led 2011

@monnn máš noční, kde děláš mě čeká příští týden ☹

monnn
31. led 2011

@darkwitch ale kdopak se nám vzbudil 😀 dobré ráno 😀

monnn
31. led 2011

@cibka v potravinářským průmyslu vyrábím ovocné štávičky - džusíky 😉 a ty kde?