Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
8. únor 2011

@vally11 tam jsou všichni v pohodě,se neboj 😉 se budeš domlouvat na IVI nebo IVF?

vally11
8. únor 2011

@monnn
Já nevím jak to chodí. 😒 minulý týden jsem byla na Hormon. profilu a v pátek jdu na utz a sestra mi řekla, že probereme s dr. výsledky HP, tak předpokládám, že nám nabídne jaké jsou pro nás vhodné možnosti.

vally11
8. únor 2011

jo jak jsi tady psala, že tě gennet stál 10 kg dolu, tak já musím říct, že od léta mám tak 7 kg nahoře!

monnn
8. únor 2011

@vally11 😀 hele ,ale já je zase naberu 😉 sem nikdy nebyla žádné tintítko 😀 prostě nervy pracujou a k mému údivu opač než jsem zvyklá 😲 😅

vally11
8. únor 2011

@monnn
no to doufám, že je zase nabereš 😉 ........................ ale víš jak to myslím 😉

monnn
8. únor 2011

@vally11 rozumím,jj to by bylo super a ani by mi to nevadilo 😀

cibka
8. únor 2011

@inza proč myslíš že ne jen doufej 😉 a kdy ho teda plánujete ten 4 pokus to je fak síla

cibka
8. únor 2011

@vally11 no ja taky od podzimu nabrala 5 kilo je to hruza vubec to nejde dolu ☹

pentagras
8. únor 2011

@vally11 Ahojky, aha, tak to jsem zvědavá co nás čeká 🙂 určitě samé dobré zprávy 😉

pentagras
8. únor 2011

Ahojky všem, já jsem zatím ve fázi čekání na objednání 🙂 , ale nevadí 🙂 určitě to všem dobře dopadne, přeju všem sluníčkovej a příjemnej den 🙂

inza
8. únor 2011

@cibka: doufat uz vypada zbytecne...no jsem objednana na 1.3. a tak tak v pulce brezna ci jak to vyjde jak se bude mrse chtit. Ted jsme se s dr domluvili ze dame volno...resp jenom domaci snazenicko...🙂

vally11
8. únor 2011

@cibka
já si myslím, že je to po tom dostinexu co beru na vysoký prolaktin, nebo aspoň to tomu přisuzuji. Ale když vidím, co kolem mě sní ostatní, tak já nabírám i po vodě a vzduchu. Ale kila vem čert, hlavně ať je v pohodě vše ostatní.
Ale taky si říkám, jestli třeba ta váha nemá vliv na to všechno!!!

sipkova1
8. únor 2011

@monnn tak to mě nenapadlo 😉 Ale byli docela ověšený zlatem, tak myslím, že to nemaj zapotřebí 😀

inza
8. únor 2011

@sipkova1: my tam uz taky nejake videli a taky nas to prekvapilo...🙂

sipkova1
8. únor 2011

@inza No jo kam ta civilizace spěje ...

darkwitch
8. únor 2011

ahoj holky

@inza @cibka ja se tolik nebojim zakroku jako takoveho, ale toho co muzou najit...

sipkova1
8. únor 2011

@darkwitch No jo, to je dilema, když člověku něco najdou, tak si říká ach jo oni mi něco našli, mám chorobu a když nic nenajdou, tak si zas říká, ach jo tak proč to teda nejde, kdyby něco našli, tak se to dá alespoň nějak řešit…

darkwitch
8. únor 2011

@sipkova1 tak ja mam nepruchodne vejcovody tak se bojim, ze mi je odstrani a nezbyde mi ani ta pidi nadeje, ze by to slo prirozene...

sipkova1
8. únor 2011

@darkwitch
A nemůžou se při laparce pokusit tu neprůchodnost nějak zprůchodnit?
Máš neprůchodné oba? To našli kámošce minulý týden a Dr. jí říkal, že jeden neprůchodný má spousta holek, ale oba že není tak obvyklé.

darkwitch
8. únor 2011

@sipkova1 jeden nepruchodny a jeden castecne nepruchodny a podle Langerove ten castesne nepruchodny muze nadelat vic paseky nez ten nepruchodny, to zalezi na tom jak to bude vypadat jestli pujdou spruchodnit nebo ne... ale znas to clocek vzdycky mysli na nejhorsi 🙂 doufam, ze pak budu prijemne prekvapena...

sipkova1
8. únor 2011

@darkwitch Tak to máš stejně jako ta moje kámoška, jeden má úplně a jeden částečně.Ten částečně může způsobit mimoděložní. Dr. jí řekl, že by se mohli pokusit o chirurgické řešení, ale že prý pravděpodobnost, že otěhotní po IVF, je mnohem větší než pravděpodobnost že by otěhotněla po tom případném chirurgickém zákroku přirozeně 😝
No my jsme s tou kámoškou trochu prdlý, tak jsme pak nad anatomickým obrázkem řešily, jak se vlastně dostane vajíčko z těla ven, když jsou neprůchodný vejcovody.
Mě Langerová taky trochu vyjukala tenhle týden když mi říkala, že po 35.roce je přibližně každý 3. vajíčko oplodnitelné..., i když nevím, jestli jsem to dobře pochopila 😕

darkwitch
8. únor 2011

@sipkova1 jako ja s prirozenym mnoc nepocitam, ale chtela jsem tam mit nejakou nadeji a kdyz nebudou vejcovody tak je po nadeji, ale to je jedno ivf to jisti

cibka
8. únor 2011

@vally11 myslím že na váze až tolik nezáleží znam nekolik holek který otěhotněli v poohodě a mají nadváhu velkou

cibka
8. únor 2011

@darkwitch přesně jak píše sipkova když nic nenajdou tak si rikas proč to nejde

sipkova1
8. únor 2011

@darkwitch
Určitě se Ti IVF zadaří. Už to znáš a budeš vědět do čeho jdeš. Já se toho pořád bojím, zatím jdu na 3.IUI, ale mám nějakou depku, si říkám, kam to spějeme, když už ani ty Romové nejsou plodný a taky mojí Mojžíšce kazím statistiku ☹

cibka
8. únor 2011

@sipkova1 dark nebojte až bude ten praví čas taky na nás dojde 😀 ale s těma romama to sem teda taky čumela

sipkova1
8. únor 2011

@cibka na Tebe určitě taky dojde 🙂 . Když Ti to řekla ta kartářka 🙂.

darkwitch
8. únor 2011

jasne dojde na nas na vsechny 🙂
@sipkova1 jojo uz vim do ceho jdu 🙂

cibka
8. únor 2011

@sipkova1 jen přemýšlím jestli nemam zkusit jeste i jinou

darkwitch
8. únor 2011

@cibka rozhodne ne 😀