Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

prosteja
16. dub 2009

tak holky, kontakt mám přímo na Vykysalou....... zkusím jí zavolat, jestli mě nechce vidět určitej den cyklu... pokud řekne, že ne, tak to nechám na ten květen.... pokud řekne, že by bylo dobrý, abych přišla třeba 11 DC, tak volám znovu sestrám a budou to muset hold nějak přeobjednat.... děkuju moc holky 😵

nelynka
16. dub 2009

prosteja vubec nemas zaco, jen den vedet jak jsi dopadla...

prosteja
16. dub 2009

určitě dám holky.... mě se právě zdá i divné, že včera jsem tam byla na krvi a sestra dole v recepci říká, že nemám v kartě nic vyplněného 😠 pak jsem se chtěla objednat a ona mi říká, kolikátej den cyklu máte přijít.... a já jí říkám, že paní doktorka nic neříkala, že by to snad mohlo být v té kartě ne? a ona že tam není vůbec nic 🙄 ... a ať si zavolám..... chápu, že sestra na recepci se mě chtěla zbavit, ale slíbila, že Vykysalou seženou s tím, proč v té kartě nic nemám..... každopádně fakt díky, hlavně hypo, že mi poskytla kontakt a zkusím tam za chvíli zavolat a paní doktorky se přímo zeptat, jestli mi chce dělat utz a chce mě vidět určitej den cyklu....... a pak dám vědět, jak jsem dopadla.... 😉

nelynka
16. dub 2009

noo, mna vzdycky objednavala sestra hore pri doktorke, a aj dopisovala veci do karty, vzdy to kontrolovala ci tam mam vsetko napisane..maju v tom nejaky bordel..

prosteja
16. dub 2009

nelynko ale když volám, tak se dovolám dolů do recepce ne? mě poprvé vzala sestra telefon a když jsem řekla, že se chci objednat, tak mě ještě někam přepojovala, předpokládám nahoru... a tam mě objednali...... s prvním termínem jsem očekávala, že budu dlouho čekat, ale když už jsem pacientka Gennetu a čekám skoro stejnou dobu jako nová pacientka, tak mě to trošku štve..... ☹ a v kartě prý nic nevidí, tak jsem z toho zmatená a naštvaná najednou..... no zavolám přímo k doktorce a snad budu moudřejší 😉

nelynka
16. dub 2009

jo takhle, ty jsi se objednavala telefonicky, ja myslela ze tedkom kdyz jsi byla na krev tak osobne te objednavala...

miluse
16. dub 2009

No já nevím kde objednávají, myslela jsem že taky nahoře, ale když jsem tam minule volala, tak jsem se nechala přepojit na sestry na hoře a tam mi zase řekly, že objednávají holky dole 😕 a pak se v tom vyznej. 😅

nelynka
16. dub 2009

ked volate telefonicky, tak by vas mali objednat dole, ked ste tam osobne tak hore, pokial idete od lekarky, mna aspon vzdy tak objednavali..

prosteja
16. dub 2009

no holky tak já nevím 😅 včera když jsem tam byla tak mě dole osobně objednat nechtěla, prý ať si zavolám.....nahoru se mi letět nechtělo.... no a teď dole mě nepřepojili a objednali mě hned.... mě minule sestřička nahoře říkala, že se můžeš objednat tam i tam..... ale tak se v tom sakryš vyznejte pak 🙄

nelynka
16. dub 2009

tha... 😖

prosteja
16. dub 2009

nely aha 😖 tak mě sestra nahoře řekla, že je to úplně jedno, kde se objednáš 😀

hypo
16. dub 2009

ja kdyz volam do gennetu tam mam cislo primo do sestreny nahore takze se objednavam tam, maji to propojeny v PC
kdyz se nemuzu dovolat do sesterny tak volam pres ten automat dolu na recepci........
a jinak kdyz jsem u dr. tak me vzdy objedna primo ona jen si to pak se setrickama skontroluju jestli to je zapsany

nelynka
16. dub 2009

presne tak, jen me neobjednava doktorka ale sestricka, nebo doktorka to tam zapise a sestricka mi to rekne?
aaa uz ani nevim, je v tom chaos ☹

prosteja
16. dub 2009

hypo a jaký voláš číslo na sesternu nahoru? 😲

prosteja
16. dub 2009

mě doktorka řekla, ať mě sestřičky objednají a sestřička nahoře mi řekla, až půjdu na krev, ať se objednám a že je jedno, jestli nahoře nebo dole.... tak jsem se ptala dole a tam mi sestřička řekla, že si musím zavolat 😀 to je slušnej hokej......

doktorka mi to samozřejmě nebere.... a jinak se dovolám vždy na ten automat 😖

blucka
16. dub 2009

Prosteja, skusaj to, nenechaj sa odradit, maju tam niekedy naozaj hokej.....
Nely, mam trvaly pobyt stale na SR, a to je podmienka na porodne, uz som si to zistovala, je to dost velky rozdiel, uvidime aky bude este kurz ale vyplati sa to a u dvojcat este viac je to poznat.

miluse
16. dub 2009

Blucka, tak když to jde, tak proč ne 😉

No já tam taky teďka volala, do kolika tam zítra jsou, páč musím na HP, dneska to už nestihnu a sestřička byla nějaká zmatená 😕 my přišlo, že ani neví co po ní chci, a zítra tam jsou prý max. do 15, prý spíš do 14 hodin, že prý pak mají porady či co to poudala 😕

Tak jdu hledat spojení, neb manža zítra se mnou nemůže

prosteja
16. dub 2009

milu fakt tam mají hokej... já jdu teď znovu volat na sesternu, páč doktorka to má obsazený pořád a s jejich objednacím termínem se fakt nespokojím......

jinak ty odběry dělají v pátek do 3... to mi říkala osobně sestra 😉

miluse
16. dub 2009

JJ, to mi taky říkala a právě jsem na to i minule koukala, když jsme tam byly na genetice, že v pátek to mají zkrácený.

Takže zítra místo pauzy razím do Prahy 😀

Prostej, jasně, nenech se odbýt 🙂

helenky
16. dub 2009

jó holky sestry..ony jsou moc hodný, ale občas to trochu drhne při přenosu informací...jako jeslti dotazník ohledně procedur IVF nehrazených pojišťovnou vyplnit před nebo až po odběru s embryologem..či jeslti po ET a pozitivním testu jít na krev nebo ne...pokaždé jsem dostala jinou informaci..
tak to prostejo nevzdávej, zkus tam brnknout ještě jednou za pár dní, řekni třeba, že 20 nemůžeš a že tě doktorka chtěla vidět do 14ti dnů.... člověk se nesmí nechat odbýt, ale není to pravda vždycky jednoduché

prosteja
16. dub 2009

milu odbýt se fakt nenechám...... 😅 protože na další návštěvu bych čekala déle než na tu první 😲 což mi teda přijde pěkně blbý... navíc když doktorka řekne že kolem 10 DC se dělají utz a že si mě sestřičky podle toho objednají a sestřička mi řekne, ať se objednám až půjdu na krev, že to už se přesně bude vědět, kterej den mě mají objednat, tak mi přijde divný, že najednou si mě objednají až tak pozdě... to už budu znovu buď menstruovat nebo budu 38 DC a podle mě tam zbytečně budu zabírat termín někomu úplně jinýmu 😔

helenky
16. dub 2009

prostejo a řekla jsi jí, že je to na UTZ, který má být kolem 10.dne? já se na to také objednávala telefonicky a sestra našla místo...prostě musela...člověk nemůže ten rozjezdový první cyklus absovovat 3 měsíce..grrrr 😠

blucka
16. dub 2009

Tak tak, nestastny prenos informacii, ja som sa 4krat osobne objednavala, este som jej termin zopakovala a ked som tam prisla, tak ma tam nemali, naposledy som im povedala, ci si robia zo mna srandu, pripadala som si ako blbka.
N tie odbery by som sla co najskor az sa tam nezenes zbytocne....
Helenky, kedy ides na ko aby si vedela viac?

nelynka
16. dub 2009

blucka aj ja mam trvaly stale na SR a tiez koli porodnemu nechcem zatial menit na CR 😎

prosteja
16. dub 2009

helenky řekla jsem to sestře.... že paní doktorka říkala, že se uvidím tak do 14 dnů, že už sestry budou vědět, kdy mě objednat na další kontrolu, že je to podle dnu cyklu, aby mi mohla udělat utz...... a sestra řekla, že co si říká paní doktorka není směrodatný 😲 že ona tam ten termín prostě nemá.... tak si vyber ☹

helenky
16. dub 2009

ahoj blucko🙂 ty už to máš za pár!!! a to bude mazec s dvouma čertíčkama 🙂
dneska odpol byhc si měla volat kvůli výsledkům krve, pak mi prý dají termín na UTZ...hypo jde třeba hned příští týden, ale mě sestra říkala, že teď nemá moc místa, že UTZ má být do 3 týdnů od ET.. no tak jsem zvědavá.. já bych jen ráda, aby se vyloučilo mimoděložní..
uvidíme, co mi řekne další sestra, až budu volat odpol 😉
jednou mě sestry také blbě objednaly, vůbec mě nenapsaly, Daněk měl navíc sál, čekala jsem přes dvě hodiny a pak mě ještě sprdnul, protže byl totálně vystreslý.. no a já tímpádem taky..ale už jsme se udobřili 🙂 jojo, sestry... ale hodný jsou, to zase jo 🙂

blucka
16. dub 2009

nely, menit to ide az po 5rokoch, na to som sa informovala na cudzineckej a mne ostava este rok...
Prosteja, keby segra bola taka, tak by ti navrhla ineho dr..

helenky
16. dub 2009

prostejo..napadá mě trošku přidrzlá varianta..prostě se tam dostav 10DC, že jsi objednaná na UTZ 10DC.. mají v tom hokej, když už tam budeš, nevyhodí tě... no neměla byhc ti asi radit takové lumpárny, ale zase na druhou stranu vím, že mě by se také nechtělo ztrácet měsíc.... já o něj přišl kvůli vánocům...ale to mě nenapadla žádná kulišárna, jak tyhle svátky přelstít, odvolat, odsunout a nahnat gennet do práce 😀
to jsou mi věci, že to, co che paní doktorka, není směrodatný....grrrrr 😠

nelynka
16. dub 2009

blucka, pokial sa ti narodi dieta ktore ma ceske obcianstvo alebo kupis nemovitost da sa to aj skorej, to som sa informovala zase ja 😉

prosteja
16. dub 2009

tak holky už jsem se dovolala.... příjemná sestřička a domluvila se rovnou s doktorkou....... ale jiný termín než 20.5. nejde 😖 ....... paní doktorka mi chtěla dělat utz, ale když tam nemají termín, tak mi prostě toho 20.5. řekne výsledky krve a moči a spermia a budeme se domlouvat dál a prý nemám vůbec vyplněnou kartu tak to budou dohledávat... a na utz se prý budu příště objednávat u doktorky, tak já nevím 😖 ...... ale jsem ráda, že to aspoň posvětila doktorka..... jen teda já musím čekat ☹