Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
1. dub 2011

jinak všem přeju krásný páteční den

lenkakubickova
1. dub 2011

@vally11 neboooj, v Gennetu ti ovulku nastimulují a budeš brzy těhulkovat 😉 Já šla na IVF už 3.měsíc po laparce, teď jdu vlastně 4.měsíc, takže ani nebudeš tak dlouho čekat 😉

lenkakubickova
1. dub 2011

@cibka i tobě 🙂

lenkakubickova
1. dub 2011

@monnn musíme věřit a já tomu jako vždy věřím 😉 😀

lenkakubickova
1. dub 2011

@cibka ať to dopadne jakkoliv, drž se! 😉 😵

vally11
1. dub 2011

@cibka
Uvidíš, ale tento týden se mi normálně o tobě zdálo (i když se osobně neznáme), že budeš mít holčkčku.

vally11
1. dub 2011

@lenkakubickova
jj, podle všeho už ovulku mám, zatím mi po dva měsíce píchali pregnyl a domácí snažení, ale nic. Tak jdu na tu laparku a pak uvidím, jaký bude další postup. Nejhorší na tom je psychika. Přijde mi, že v blízkém okolí jsme snad jediný pár, který zatím nic ☹ .

lenkakubickova
1. dub 2011

@vally11 to nám asi přijde všem,holka ☹ ...já mám taky dojem, že okolo všichni hlásí těhu, nebo rodí...hold to je pro nás motivace!!! 😉 Vím, že je to těžké, když se nedaří, mně o tom povídej...po 5-ti letech snažení zatím taky žádný úspěch s miminkem a je mi 35 a nic...ale to se musí u nás všech tady konečně změnit 🙂 ono se to kecá, ale vem si, že i při běžném snažení, když je pár v pořádku, tak to kolikrát trvá půl roku, nemá cenu po 2 měsících házet flintu do žita a laparka ti aspoň potvrdí, zda je vše O.K. 😉

cibka
1. dub 2011

@vally11 😀 to je krásný my bychom si holčičku přáli strašně moc, no když to nevyjde ted tak hned jdeme na další iui jsme tak dohodnutý 😉

lenkakubickova
1. dub 2011

@cibka Supeeeeer postoj, udělala bych to samé!!!! Chcete šetřit poslední pokus,že? 🙂

cibka
1. dub 2011

@vally11 ja měla ze začátku taky 2x domácí snažení a taky nic a to jsem byla už po laparce mam taky anovulační cykly ono se to tema lékama obejde akorát nevíme proč se to zatím nechytlo dr říka že to chce čas ze musíme vydržet že jsou na tom i hůř nám se aspon při ivf povedli 2 blastocysty

cibka
1. dub 2011

@lenkakubickova jo jo už máme poslední, navíc jsem navštívila kartářku a ta mi řekla že tam během půl roku tehotenství nevidí tak proto jsme se i rozhodli zatím podstupovat iui a na ivf se vrhneme po prázdninách

cibka
1. dub 2011

@lenkakubickova ikdyž jsem rozhodnutá jít i do 4 pokusu kdyby nevyšel ani ten 3

lenkakubickova
1. dub 2011

@cibka to je super, ze se aspon povedli 2 blastocysty, je to taky maly uspech 😉 ...taky jsme si rikali, ze kdyby to ted nevyslo, tak pak budeme zkouset tech 6 pokusu IUI a IVF si setrit. Jak to je s IUI to mas 6 pokusu na rok, nebo celkove jen 6 pokusu a pak to hradis?

cibka
1. dub 2011

@lenkakubickova myslim že je to 6 pokusů za rok a asi když jich chces víc tak je platíš to nevim ale určitě 6 za rok.
my měli poprvé 16 vajuch 10 oplozeno a zustali jen 2 po 48 hodinách my je zavedli a po 2 to bylo 10 vajuch 8 opolueno a po 5 denní kultivaci zavedli ty 2 blasty, a dr řikal že nekdo se nedostane asni sem takže musíme vydržet, no my půjdeme ted už na 3 pak dáme jeste jeden iui a pak se uvidí co dál protože na ivf chceme až v tom srpnu
akorát nám nikdy nezbyli žádný nanučci

lenkakubickova
1. dub 2011

@cibka tak to je super 6 na rok 🙂 Ja mela 9 vajuch, 7 oplozeno a do 24 hodin nam zbyli dve, tak honem na ET, taky zadny nanucky, keeeez by aspon to, kdyby to treba ted nevyslo! Jako urcite je super, ze se vam udelali ty 2 blasty, tak daleko jsme se nedostali. Chce to fakt cas,no.... Proste musime bojovat 😉

vally11
1. dub 2011

@cibka
já se kartářky bojím, že mi řekne něco blbého a to bych asi neustála. 😒

Holky a co jsou to ty blastocysty?

vally11
1. dub 2011

@lenkakubickova
jo já ještě flintu do žita neházám, musí to vyjít, ale když už chceme téměř 2 roky a nic, tak toje na psychiku nápor.
Ale o tom tady nemá cenu nikomu vyprávět, jelikož to tu všichni známe.
Ale ono se to snad už brzy otočí k lepšímu. 🙂

kive76
1. dub 2011

@vally11 též doufám, že se brzy zadaří

cibka
1. dub 2011

@vally11 blasty jsou to že jsou embrya v tom nejvyšším stadiu, můžou se kultivovat až 5 dní čím víc dní tím mají více bunek a je vetsí pravdepodobnost ze se chytí ale není to vzdy pravda znam i holky co meli 2 nebo 4 bunecná embryjka a ted mají miminka
no my se snažíme již 4 rok

vally11
1. dub 2011

@cibka
aha, děkuji za vysvětlení 😉

vally11
1. dub 2011

@kive76
ty už koukej odjet na vysněnou dovolenou 🙂 😉

kive76
1. dub 2011

@vally11 🙂 no už aby byl ten červen...

vally11
1. dub 2011

@kive76
neboj, to uteče jako voda. 😉 Už víte kam pojedete?

lenkakubickova
1. dub 2011

@vally11: určitě se to otočí k lepšímu u nás všech, musí 🙂
@kive76: přesně, ono to uteče a bude to za chvíli 🙂 A kam jedete?

andru01
1. dub 2011

@vally11 jj ja zitra a neb v nedeli,..ale stale krvacim,tak si myslim ze to asi nedopadlo a testu see bojim tak to stale odkladam 😢 ,..tak uvidime🙂

vally11
1. dub 2011

@andru01
teď se nějak neorientuji, to krvácíš jako na menzes nebo po zákroku? Přesto přeji hodně štěstí při testování.

lenkakubickova
1. dub 2011

@andru01 Drž se 😉

darkwitch
1. dub 2011

Zdarec holky

ja uz nevim kdo to psal, nez jsem vas docetla, ale prednison pisou skoro kazdemu komu neco najdou... a ja mela sama cervena cisla takze asi tak... ale tak to preziju, hlavne kdyz prijde prcek 😉

@cibka drzim, drzim co to jde...

@andru01 taky drzim 🙂

andru01
1. dub 2011

@vally11 no rekla bych,ze jako ms,..po zakroku nic az cca 9 den jsem zacala a ted je to MS ☹