Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

helenky
16. dub 2009

holky, hlásím HCG 237 🙂 ale na UTZ jdu až 7.5. kd Brandejské, Daněk má 14 dní dovču. chtěla jsem jít tedy dřív a sestra řekla, že to nemá cenu, nebude nic vidět.. a hypo pozvali vlastně na příští týden, to jsme z toho jelen

hypo
16. dub 2009

helenko ja jsem taky presvedcena ze me pozvali moc brzo...... ze tam nebude nic videt
asi se unahlili, dr. rekla za tyden az 10 dnu utz a sestricka me soupla hned za tyden presne

nelynka
16. dub 2009

helenkyy gratulujeeeeeeeeeeem

fakt sa to nejako rozbieha takto na jar 😀 😀 😀

dracekmracek
16. dub 2009

helenky mě si pozvali až měsíc po.....

hypo
16. dub 2009

holky kdy jde videt cca uz neco na utz? 4tt - 5tt by uz mohlo ne?
snazim se na to nemyslet ale porad mi pripada ze jdu moc brzy a ze nic neuvidi tak bud sklamana a budes bat ze se neco deje .-(

nelynka
16. dub 2009

hypo mne povedali ze najskorej az 6tt, ale u kazdej to je jinak..u nektery ani v 7tt neni nic videt 😀

hypo
16. dub 2009

no tak to tam asi nc neuvidime ☹

dracekmracek
16. dub 2009

hypo já jsem teď 6tt+4 dny a minulé pondělí tam byl váček....takže jsem bylaaaaaaaaaaa 5tt?neumím počítat 😝

helenky
16. dub 2009

holky díky za radostnou spoluúčast🙂
hypo mě to docela překvapilo, jak rychle tě pozvali, (vím, že moje gyndařka zve alespoň 2 týdny po MS, která nedorazila) ale říkala jsem si, že asi mají nějaký super UTZ a těšila se, že ho na mě použijí ..páč jsem koza zvědavá 😀 ale prý se má 5.týden po ET

hypo
16. dub 2009

tak asi nekde soudruzi udelali chybu .-( no nic treba se neco uvidi jinak si udelam vylet do gennetu .....
nastesti to pro me neni jakekoliv utrpeni 🙂 jen se bojim toho sklamani
na utz jdu 3 tydny po oplodneni tedy od OPU .....

ja taky cekala ze me objednaji tak za 14 dnu prptp jsem se dvakrat sestricky ptala jestli urcite za ten tyden ..... no ted s tim nic neudelam......
paradox vsichni nadavaji jak je tam zvou pozde a ja budu jedina koho zvou zas moc brzy 🙂

dracekmracek
16. dub 2009

hypo já 14 dní po ketu byla na ultrazvuku jeden mudr tvrdil že nic a druhý že vidí tečku 😉

blucka
16. dub 2009

u mna uz 5+4tt bolo vidiet srdiecko, ale len u jednoho,preto sme az v 8tt zistili, ze su dve. 😀 , pri prvom tehu bolo v 5tt vidiet len gest.vacek, takze klid, u kazdeho je to ine, do 7tt by malo byt srdiecko urcite vidiet.

helenky
16. dub 2009

holky a myslíte, že má smysl objednat se na dříve k mé gynekoložce...já se jen bojím mimoděložního, proto byhc hctěla kontrolu, že je/jsou tečka/y tam, kde mají být

blucka
16. dub 2009

helenky a kolky tt by si mala byt od poslednej MS?

helenky
16. dub 2009

já měla poslední MS 21.3., OPU byl 2.4., ET 4.4. ..tak jestli dobře počítám budu 7.5. 5tt

blucka
16. dub 2009

mne to vychadza na 7+5tt(7.5.), ked som si zadala poslednu MS, vzdy to pocitaju o poslednej, nie od ET, ja bych to nechala tak, budes uz vidiet srdiecko a budes v klude, ale ak by si mala bolesti, alebo sa ti nieco nezdalo zajdi k dr.hned.

blucka
16. dub 2009

sorry, 6+5tt, som nejaka zmatena 😉

helenky
16. dub 2009

blucko, moc díky za konzultaci 🙂 nechám to tak a budu se těšit, co uvidíme.

blucka
16. dub 2009

spravne, vobec sa nestresuj 😀

hypo
16. dub 2009

helenky kouma ze mame skor vse stejne 🙂
ja mam posledni MS 20.3. OPU 1.4. a ET 6.4.
na utz jdu podle me 4+5tt coz je brzy.....

helenky
16. dub 2009

hypo třeba už něco uvidíš a když ne, můžeš si říct, že je ještě brzy, ne? 🙂
jak jsme psala jinde..visim ti na zádech 😀 akorát se našim embroušům nelíbilo v petriho misce tak jako vašim a chtěli dřív do tepla 🙂

lucavka
16. dub 2009

ahojky.
Tak dneska v Gennetu dopad manžovi dost dobře sperio, tak se naparuje 😀 . Doktorka na genetice byla dost příjemná. Do tří týdnů budou výsledky a pak se uvidí..
Mějte se kráásně

miluse
17. dub 2009

Krásné ranko,

Helenky obrovská gratulace 🙂

Lucavko, u koho jste byly na genetice? My byly i Hejtmánkový a taky to byla příjemná paní doktorka 😉 Už se docela těším na ty výsledky až budou, ať už dopadnou jakkoliv.

Jo a dneska si taky dělám výlet do Gennetu, na HP, tak snad tam MHD trefím, poprvé tam jedu sama, manža nemůže, tam musím využít busu a tramvaje, tak jsem na sebe zvědavá, spojení jsem si už našla, tak snad to bude dobrý 😅

elp
17. dub 2009

helenky, a nevis od kdy do kdy ma danek to dovolenou, jenom ze my mame 29.4. jit na kontrolni UZ a podepisovat reversy, tak nevim zda tam mam volat a plasit..... 😅

miluse
17. dub 2009

Elp, myslím, že mi sestra říkala, že tam nebude v květnu, když jsem se objednávala na květen 😕

elp
17. dub 2009

a to my mame zacit stimulovat okolo 10......to jsem zvedava kam nas soupnout 😒

helenky
17. dub 2009

elp, nevolej,neplaš, pokud jsi k němu objednaná, tak tam snad bude.. jinak půjdeš pro tentokrát k jinému dr, kjako já s tím UTZ, je to normální praxe, vypomáhají si, abys právě kvůli nepřítomnosti neprošvihla vyšetřaní v rámci cyklu

elp
17. dub 2009

helenky -to doufám, nechce se mi čekat až do dalšího cyklu i tak se nemůžu dočkat 😀

helenky
17. dub 2009

to je jasný, právě proto nikam nevolej, nic nezjišťuj, prostě tam doraž a ať už si s tebou poraděj.. 🙂

elp
17. dub 2009

doufam ze mi nezavolaji den predem, ze me preobjednaji 😅 no, uvidime.....