• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
@darkwitch : jak já bych si dala lambruskooooo, fnuk, fnuk :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nech si chutnat :wink:
@petaloudi: děkuju na dálku jim domlouvám :grinning: :grinning: ...jinak by bylo fajn, kdyby jsi dorazila na srazík :slight_smile: ...uvidíš, jak ti bude.
21. dub 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova :grinning: :grinning: :grinning: promin ja to priste psat nebudu, at vam nedelam chute :slight_smile:
21. dub 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch : jen piš :slight_smile: ....miluju lambrusko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dub 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova ja taky :slight_smile: si kupuju bile v marks and spancer a ktomu ty vyborne karamelove susenky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch bile jo?? Ja teda zatim pila vzdycky jen cervene a v marks and spanceru jsem ho jeste nikdy nekupovala, tak snad ho nekdy ozkousim :slight_smile: ...a ty susenky? Ty jsou bombastickyyyyy!!!! Jen me nenapadlo si je dat k vinu :grinning: :grinning:
21. dub 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova normalne taky piju cervene, ale v m&s si kupuju bile, je bajecne sladoucke a tedy neni v nem moc alkoholu (asi jen 4%), aspon muzu vypit celou lahev a jsem fit :grinning: ale je naprosto skvele a uzasne...
21. dub 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch : sakraaaaa, mam uplne oslintanou klavesnici :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova druhého května jdeme na konzultaci k dr langerové a když jsem volala na objednání tak prý zvládnou kontaktovat pojištovnu a zákrok prý by se zvládl v květnu. tak se necháme překvapit.
21. dub 2011 v 19:45  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha : no tak to je skvělá zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...nám to pojišťovna schválila do týdne :slight_smile: Budu mooooc držet palce!!!
21. dub 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha tak to je super, drzim palecky...

teda ja uz chci taky zarizovat ivf... a to jsem byla celou dobu v klidku a pohode, ale ten cas nejak rychle leti a ze tri mesicu je pul roku...
21. dub 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch: ja vím, že je to děsný čekání, poprvé jsme taky čekali půl roku, než jsme prošli všechny vyšetření :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale neboj, stojí to za to :wink: ...zítra budeš volat o ten nový termín na laparku? Snad to bude brzy a pak už to půjde jako po másle,neboooj :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dub 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova no ja cekam po zamlklem tehu a jak jsem zmenila praci tak jsem to sama od sebe posunula o tri mesice a ted je mi to dlouhe :slight_smile:
21. dub 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch aspon si odpocines a pak budes plna sily :wink:
21. dub 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova jen nevim jestli to neni jako s jizdou na koni, lepsi hned vylest zpet do sedla, aby clovek pak nemel strach... jako ze budu strachy bez sebe, coz tobe vykladat nemusim...
21. dub 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova:po opu si vinko klidne das muzes.....:slight_smile: ja mam ted cervene:slight_smile:
21. dub 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch: strach je asi vzdycky holka :confounded: ...ale my se s nim musime vsichni poprat :wink:
@inza: 24 hodin po OPU nemuzu :frowning2: ...a docela porad ty vajecniky citim, tak bych to ani za nic neprovokovala :confused: ....dalsi co me provokuje vinem!!! :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova jsme se proti tobe dnes spikly...
21. dub 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. dub 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova Tak zitra. :wink: Vysli manzela at ti koupi neco dobreho.
21. dub 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek: tak zitra :wink: :grinning: ...ja uz ted nejim, nemam pohyb, tak nesmim mlsat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. dub 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakonec si ted taky davam dobrutku: nakladane malinke cibulky, mnaaaaaaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dub 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova ty bi k tomu vinu taky nebyly spatne kdyz uz jsou susenky pryc :grinning:
21. dub 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@lenkakubickova krásná úrodička,už jste přemýšleli kolik si mimoušků necháte zavést? :wink:
@petaloudi já taky nemůžu 100% slíbit,že dorazím,mých 340km :frowning2:
Jinak holky se mi to začíná trochu komplikovat :grinning: dnes mi volala sestřička,že musím znovu na krev páč se jim prý srazila a nemohli udělat všechny vyšetření :confused: já nakonec budu muset jít bez CA :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda by ted na to koukam, takovy osklivy preklep... brrr na co jsem myslela... (no dobre jestli si naleju jeste sklenicku, ale psssst)
21. dub 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. dub 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch @lenkakubickova jdu koukat na TV,není od vás hezké dělat chutě :grinning: přemýšlím co bych si rozbalila :pensive:
21. dub 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn jen si neco dej :slight_smile:
21. dub 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon doufám :pensive: jsem ráda,že jsem zhubla,tak nebudu ted jíst,když budu jíst celý víkend,budeme grilovat :sweat_smile:
21. dub 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn pevna vule to se ceni :slight_smile: no ja nehubnu, protoze jak zacnu hubnout tak naberu takze bych aspon nemela takhle v noci jist sladke a popijet alkohol, no priste :sweat_smile:
21. dub 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch :grinning: to mi taky tak přijde,vždy když jsi řeknu "od zítřka dieta" tak se ten den nemůžu dojíst,no pevná vůle se cení hm,už jsme si rozbalili s manžou tyčinky :grinning:
21. dub 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek