• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
@darkwitch
@lenkakubickova
@anlek
takze vsetkoje vporiadku :slight_smile: uz zacalo kopat :slight_smile: asi malo len tuhy spanok :slight_smile:
22. dub 2011 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova berusko musím vlízt sem abych věděla jak jste na tom? :slight_smile: 5 vajíček je krásné číslo víš že stačí jedno :wink: :dizzy_face: moc moc na vás myslíme i mamka zdraví:slight_smile:
22. dub 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova Pregnyl se picha jen jednou, ne? :fearful:
22. dub 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annemarikam : to je skvely!!! :slight_smile:
22. dub 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dracekmracek : berusko, ja ti posilala sms :confused: :confused: Jeeeee, ona se neodeslala a je v konceptech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja ti dam zitra vedet, jestli jdem na ET zitra nebo v Po. Ja vim, ze jedno staci, vsak jsi toho dukazem :wink: A hlavne dukazem, ze zazraky se deji, protoze uz mas v brisku druhy a prirozeny poklad!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Opatrujte se a vymenime si rola, ja budu tehotnet a ty rodit :wink: :grinning: :grinning: Moooc mamku pozdravuj!!!
22. dub 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek Jeee, Leni, já jsem popleta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pregnyl jeden 10.000 jednotek, jako minule :slight_smile:
22. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annemarikam tak to je super, opatrujte se :slight_smile:
22. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova beruško to nevadí že nepřišla,jsem ráda že máte zatím dost bojovníčků :dizzy_face:
22. dub 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dracekmracek : jojo a snad nějaké zbydou i na nanučky :wink: A když ne, tak se musí aspoň jeden zakousnout a vydržet :wink: :grinning:
22. dub 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova Tak jsem zvedava, co se dneska dozvis. :dizzy_face: Jen nevim, jak moc budu u PC pres den. Drzim palecky, at vam hezky deticky rostou. :slight_smile:
23. dub 2011 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek : díky Leni, už tu hypnotizuju telefon a jsem jako na trní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hned dám vědět, jak je to s dětičkama :grinning: . Jinak břicho stále nafouklé, nezhoršuje se to,ale je stále malinko citlivé, takže papám jogurtíky, vypila jsem půl litru mléka a už mám v sobě litr vody :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova jen tak dále,doufám,že piješ mlíko aspon polotučný-ne odstředěný :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: polotučný! ....kurna a telefo nezvoni a nezvoni... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova tak to jo :wink: hele já ho tedy budu hypnotizovat s Tebou :grinning:
23. dub 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn díky, ale nějak to nepomáhá :grinning: :grinning: :grinning: třeba tam mají hodně OPU a zavolají bůh ví kdy :confused:
23. dub 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova :wink: se budu víc snažit,hele a máš mobil vůbec aktivní :grinning: by se Ti nedovolali kdyby byl vypnutý :grinning: :grinning:
23. dub 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn a vis, ze na to uz jsem jak pitomec taky koukala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale mam ho zapnuty, neboj! A chodim furt curat a tel.taham s sebou jako blazen :grinning:
23. dub 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova :grinning: určo Ti zavolaj zrovna když budeš vykonávat potřebu,jako mě minule,ale já byla v obchodnáku :grinning: ,Ty seš na tom lépe jseš doma :grinning: :grinning:
23. dub 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn : taky furt chodim curat schvalne :grinning: :grinning:
23. dub 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. dub 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn a mas ted aspon na velikonoce volno, nebo jdes do prace?
23. dub 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud by jsme nahodou sli na ET dnes, tak jsem zvedava, kdo bude na sale?? :confused:
23. dub 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova to já taky a jsem doma až do úterý :grinning:
23. dub 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupííííííííííííííí, miminka jsou prý krásné a je jich stále 5, takže jdeme do PK a v pondělí dopoledne budou volat, kdy bude ET :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova supeeeeeeeer zprávička!!!!!!no vidíš,dočkala jsi se!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dub 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn to to taky trvalo :grinning: ...ale mam fakt radost, protoze to urcite budou krasny miminka a podle me nakonec zbyde i na mrazacky :wink:
23. dub 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova trvalo-to jo,ale zprávička je suprovní a budou i nanučci :dizzy_face:
23. dub 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn jojo, stálo to za to čekání :slight_smile: ....jak jsem to chtěla mít dneska za sebou, tak teď mám radost, že to dopadlo takhle krásně :wink:
23. dub 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova takže na ET půjdeš asi v út? to bude i ten chlebíček(y) s inzou,že jo :grinning: :grinning: a pak se mnou počítej ve čt :wink:

jo holky a jinak mě krev vcelku vyšla,jen mi tam našli K,prý při delším stání krve a hemolyze(co to je :fearful: )falesne vysoke hodnoty,tak jsem z toho jelen,já fakt chtě nechtě půjdu bez spinkání :grinning: ,jen tak přemýšlím zda si nemám pořídit ty punčošky,u nás je dávaj na všechny operace,ale to by mi snad v Genn. řekli,že jo?no moje mamča měla plicní embolii,si pak poležela 3týdny v nem.tak vám nevím :sweat_smile: :confused:
23. dub 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn: pokud nějak extrémně neklesne kvalita mimísků, tak vúterý a možná i chlebíček s inzou bude :slight_smile: Manžel by chtěl jít se mnou, tak uvidíme, jestli se mu bude chtít se mnou i na chlebíček :grinning:
Koukám jako blzem co máš tou krví??? :confused: To mě mrzí :frowning2: Hold půjdeš bez spinkání :grinning: Jestli punčošky máš, vem si je! Já bych je měla při každé narkoze mít a v Gennetu mi je nedali :confused: Ale vše je O.K. :slight_smile:
23. dub 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek