Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

annemarikam
22. dub 2011

@darkwitch
@lenkakubickova
@anlek
takze vsetkoje vporiadku 🙂 uz zacalo kopat 🙂 asi malo len tuhy spanok 🙂

dracekmracek
22. dub 2011

@lenkakubickova berusko musím vlízt sem abych věděla jak jste na tom? 🙂 5 vajíček je krásné číslo víš že stačí jedno 😉 😵 moc moc na vás myslíme i mamka zdraví🙂

anlek
22. dub 2011

@lenkakubickova Pregnyl se picha jen jednou, ne? 😨

lenkakubickova
22. dub 2011

@annemarikam : to je skvely!!! 🙂

lenkakubickova
22. dub 2011

@dracekmracek : berusko, ja ti posilala sms 😕 😕 Jeeeee, ona se neodeslala a je v konceptech 😀 😀 😀 😀 Ja ti dam zitra vedet, jestli jdem na ET zitra nebo v Po. Ja vim, ze jedno staci, vsak jsi toho dukazem 😉 A hlavne dukazem, ze zazraky se deji, protoze uz mas v brisku druhy a prirozeny poklad!!! 😵 😵 😵 😵 Opatrujte se a vymenime si rola, ja budu tehotnet a ty rodit 😉 😀 😀 Moooc mamku pozdravuj!!!

lenkakubickova
22. dub 2011

@anlek Jeee, Leni, já jsem popleta 😀 😀 😀 😀 Pregnyl jeden 10.000 jednotek, jako minule 🙂

darkwitch
22. dub 2011

@annemarikam tak to je super, opatrujte se 🙂

dracekmracek
22. dub 2011

@lenkakubickova beruško to nevadí že nepřišla,jsem ráda že máte zatím dost bojovníčků 😵

lenkakubickova
22. dub 2011

@dracekmracek : jojo a snad nějaké zbydou i na nanučky 😉 A když ne, tak se musí aspoň jeden zakousnout a vydržet 😉 😀

anlek
23. dub 2011

@lenkakubickova Tak jsem zvedava, co se dneska dozvis. 😵 Jen nevim, jak moc budu u PC pres den. Drzim palecky, at vam hezky deticky rostou. 🙂

lenkakubickova
23. dub 2011

@anlek : díky Leni, už tu hypnotizuju telefon a jsem jako na trní 😀 😀 😀 😀 Hned dám vědět, jak je to s dětičkama 😀 . Jinak břicho stále nafouklé, nezhoršuje se to,ale je stále malinko citlivé, takže papám jogurtíky, vypila jsem půl litru mléka a už mám v sobě litr vody 😀 😀 😀 😀

monnn
23. dub 2011

@lenkakubickova jen tak dále,doufám,že piješ mlíko aspon polotučný-ne odstředěný 😀 😀 😀

lenkakubickova
23. dub 2011

@monnn 😀 😀 😀 😀 😀 polotučný! ....kurna a telefo nezvoni a nezvoni... 😝

monnn
23. dub 2011

@lenkakubickova tak to jo 😉 hele já ho tedy budu hypnotizovat s Tebou 😀

lenkakubickova
23. dub 2011

@monnn díky, ale nějak to nepomáhá 😀 😀 😀 třeba tam mají hodně OPU a zavolají bůh ví kdy 😕

monnn
23. dub 2011

@lenkakubickova 😉 se budu víc snažit,hele a máš mobil vůbec aktivní 😀 by se Ti nedovolali kdyby byl vypnutý 😀 😀

lenkakubickova
23. dub 2011

@monnn a vis, ze na to uz jsem jak pitomec taky koukala 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale mam ho zapnuty, neboj! A chodim furt curat a tel.taham s sebou jako blazen 😀

monnn
23. dub 2011

@lenkakubickova 😀 určo Ti zavolaj zrovna když budeš vykonávat potřebu,jako mě minule,ale já byla v obchodnáku 😀 ,Ty seš na tom lépe jseš doma 😀 😀

lenkakubickova
23. dub 2011

@monnn : taky furt chodim curat schvalne 😀 😀

monnn
23. dub 2011

@lenkakubickova 😀 😀 😀

lenkakubickova
23. dub 2011

@monnn a mas ted aspon na velikonoce volno, nebo jdes do prace?

lenkakubickova
23. dub 2011

pokud by jsme nahodou sli na ET dnes, tak jsem zvedava, kdo bude na sale?? 😕

monnn
23. dub 2011

@lenkakubickova to já taky a jsem doma až do úterý 😀

lenkakubickova
23. dub 2011

jupííííííííííííííí, miminka jsou prý krásné a je jich stále 5, takže jdeme do PK a v pondělí dopoledne budou volat, kdy bude ET 😵 😵 😵

monnn
23. dub 2011

@lenkakubickova supeeeeeeeer zprávička!!!!!!no vidíš,dočkala jsi se!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenkakubickova
23. dub 2011

@monnn to to taky trvalo 😀 ...ale mam fakt radost, protoze to urcite budou krasny miminka a podle me nakonec zbyde i na mrazacky 😉

monnn
23. dub 2011

@lenkakubickova trvalo-to jo,ale zprávička je suprovní a budou i nanučci 😵

lenkakubickova
23. dub 2011

@monnn jojo, stálo to za to čekání 🙂 ....jak jsem to chtěla mít dneska za sebou, tak teď mám radost, že to dopadlo takhle krásně 😉

monnn
23. dub 2011

@lenkakubickova takže na ET půjdeš asi v út? to bude i ten chlebíček(y) s inzou,že jo 😀 😀 a pak se mnou počítej ve čt 😉

jo holky a jinak mě krev vcelku vyšla,jen mi tam našli K,prý při delším stání krve a hemolyze(co to je 😨 )falesne vysoke hodnoty,tak jsem z toho jelen,já fakt chtě nechtě půjdu bez spinkání 😀 ,jen tak přemýšlím zda si nemám pořídit ty punčošky,u nás je dávaj na všechny operace,ale to by mi snad v Genn. řekli,že jo?no moje mamča měla plicní embolii,si pak poležela 3týdny v nem.tak vám nevím 😅 😕

lenkakubickova
23. dub 2011

@monnn: pokud nějak extrémně neklesne kvalita mimísků, tak vúterý a možná i chlebíček s inzou bude 🙂 Manžel by chtěl jít se mnou, tak uvidíme, jestli se mu bude chtít se mnou i na chlebíček 😀
Koukám jako blzem co máš tou krví??? 😕 To mě mrzí ☹ Hold půjdeš bez spinkání 😀 Jestli punčošky máš, vem si je! Já bych je měla při každé narkoze mít a v Gennetu mi je nedali 😕 Ale vše je O.K. 🙂