Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vally11
27. dub 2011

@lenkakubickova teď se to zdá šíleně dlouhý, ale uteče to jako voda. Ale asi nato myslíš každou chvíli, viď?

vally11
27. dub 2011

@cibka a co vy, tys měla naposledy nějakou cystu, že? A kdy zkusíte další IUI nebo co máte v plánu? Možná jsi to už psala, ale nějak si to nepamatuji.

lenkakubickova
27. dub 2011

@vally11 to vis, dlouhy se to zda, ale ja jsem tak nejak v jednom kole, nevim co driv 😝 ...takze me to utece 😉 🙂

vally11
27. dub 2011

@lenkakubickova jak v jednom kole, máš neschopenku ne? A doufám, že odpočíváš 😉

darkwitch
27. dub 2011

@lenkakubickova me ctrnact dni do testu utikalo rychleji nez ze soboty do pondeli kdy mi volali, jak jsou na tom embryjka 😀

vally11
27. dub 2011

@darkwitch A co ty, už jsi ok? Nebo stále chřipajzna přetrvává?

darkwitch
27. dub 2011

@vally11 uz jsem v pohode i kdyz kasel jeste trochu mam, ale nez bude novy termin tak bude pryc 😉

lenkakubickova
27. dub 2011

@vally11 hackuju cepicky na deticky na zakazku a mam strasne objednavek, ze nevim co driv 😝 a 2-3x do tydne dopoledne jeste delam neco do prace na dalku 🙂 Dnesek mi utekl jako voda a bum, zitra uz je ctvrtek 😀, vikend s manzelem utece a pak uz ten tyden bude fuc jako nic 😵 No a hned v Po 9.5. si jdu nechat prodlouzit neschopenku a zaroven si necham odebrat krev 🙂

lenkakubickova
27. dub 2011

@darkwitch to je fakt, cekani na ranni telefony bylo horsi 😀 😀 😀 😀

vally11
27. dub 2011

@darkwitch jasný, maš časovou rezervu. Ale ono to uteče jako voda. 😉

darkwitch
27. dub 2011

@lenkakubickova cekani na testovani byla vlastne pohodicka a celkem jsem si to uzivala 😉

@vally11 to jo o vikendu jsou cary, pak jedu do Brna, dorazi ms, zacnu (mozna) drzet tu jejich bezezbytkovou dietu a pujdu do nemocnice... mezitim mi vyjde asi deset knizek ktere si chci koupit 😀

vally11
27. dub 2011

@lenkakubickova Ty jo, tak ty jsi takhle šikovná. 🙂 Tak to je dobře, že máš co dělat.

vally11
27. dub 2011

@darkwitch no jo vlastně, úplně bych na čarodky zapomněla. Ale možná je to tím, že plánujeme "pracovní" výlet.
A co ti řekli na Homolce, uznají ti to předoperační vyšetření, které už jsi měla objehané nebo musíš znovu?

lenkakubickova
27. dub 2011

@darkwitch hlavne, at uz ti ten termin nic nepokazi!!! Ani zadny opar!! 😉 Ono to docela utika, jen me obcas prepada nervozita, jestli se to povede nebo ne 😅
@vally11 tak me to bavi, delam to uz dlouho, jen jsem nikdy netusila, ze to budu delat na zivnostak a pravidelne si tim privydelavat 😀 😀 😀 Muzes nakouknout: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=111276 nebo tady: http://kubajda-hackovani.shop1.cz/ a momentalne toho mam fakt jako nikdy, takze ted ani neprijimam objednavky ☹ 😅

lenkakubickova
27. dub 2011

carodejnice....no jo, vy to asi slavite, ja to tady v Praze nikdy ani nezazila 😅 😀 😀 😀 😀

darkwitch
27. dub 2011

@vally11 rekli mi ze mam mit nove... se na me u doktora budou divat jak na blazna...

tak ja jeste nevim jestli to budeme slavit, zatim zadny navrh nepadl, ale prece jen jako puvodne keltsky svatek Beltaine je to oslava plodnosti, tak si myslim, ze bychom to nemeli propasnout a oslavit, ohen, vurtiky, sexik - at nam bohove v nasem snazeni pozehnaji 😀 takhle to zni skoro poeticky.... jo jeste jsem zapomnela na medovinu, na tu mam taky chut 😀

vally11
27. dub 2011

@darkwitch no tak podle toho co píšeš, tak třeba na laparku ani nepůjdeš. 😀 Já si vzpomínám, že tys to tady už nějak řešila s monnn ty čarodky, už tenkrát jsem si říkala, že jsi do toho nějaká zapálená. 😉

darkwitch
27. dub 2011

@vally11 😀 znas to pro dite bychom stali na hlave a strihali usima kdyby to pomohlo 😀 a tohle je znacne prijemnejsi zabava 😀

vally11
27. dub 2011

@lenkakubickova studuji ty tvoje stránky a jsi opravdu šikulka. To jsem netušila, že se dají uháčkovat takhle krásný čepičky. Pár jsem si jich už vytipovala. 😉 🙂
Taky jsem zabrouzdala přes ty Tvé stánky na nějakou fotografku dětiček (miminek), to jsou focené ve Tvých výtvorech?

vally11
27. dub 2011

@darkwitch jj, lepší než IVF 😀 😀

lenkakubickova
27. dub 2011

@darkwitch hmmmm, tak to je krasna oslavicka, to nesmis vynechat!!! 😉 😵 😵 😵 ...mnaaaaam a medovinu privezl manzel z cundru, mandlovou, ta je taaaaak vyyyyybornaaa!!! Jen si ji ted nechci moc davat 😅

lenkakubickova
27. dub 2011

@vally11 jj, to jsou v mých čepičkách, moji zákazníčci 🙂 A děkuju za pochvalu 🙂

vally11
27. dub 2011

@darkwitch jinak tys vlastně tu krev měla ještě nabíranou před tou chřipajznou, takže nejspíš musí zkontrolovat, jestli se v tobě ještě něco netuluče! No aspoň je vidět, že k tomu přistupují zodpovědně.

darkwitch
27. dub 2011

@vally11 no mela jsem ji nabiranou myslim, dokonce uz pri chripce... to predoperacni chripku neodhali, berou to na neco jineho... ja nevim jak zodpovedne, jen kdyz mi bude neco na konci roku tak uz mi pojistovna nezaplati ani sedimentaci....

vally11
27. dub 2011

@darkwitch jaký je tam vlastně limit (ohledně pojišťovny)?

darkwitch
27. dub 2011

@vally11 to nevim, vim jen ze mi na konci roku uz obvodacka brat krev nechtela, ze mam prekroceny limity...

lenkakubickova
27. dub 2011

@darkwitch coze????To taky existuje??? Mne to prijde smutny ☹ ☹ ☹ ☹ Platim epojisteni, tak jake limity??? 😠

darkwitch
27. dub 2011

@lenkakubickova nevim jestli to zase nezmenili, bo to meni kazdou chvili, ale je to rok dva co to tak bylo...

vally11
27. dub 2011

@lenkakubickova @darkwitch Nevím jak s krví, ale někdo to říkal ohledně ultrazvuků. Těch prý je asi 6 za rok. Ale netuším.

darkwitch
27. dub 2011

@vally11 ohledne utz jsem to taky slysela od holek co chodili do jinych CARu