Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
27. dub 2011

je to holky, stejně děs, ať krev, nebo ultrazvuk...proč nemá člověk nárok na to, co potřebuje? ☹

darkwitch
27. dub 2011

@lenkakubickova jsme moc drahe, musime si kupovat vic cigaret a treba to zdravotnictvi ufinancujem, ale ja nekourim...

lenkakubickova
27. dub 2011

@darkwitch ja taky nekourim...ze by jsme kvuli tomu zacali? 😉 😀 😀

vally11
27. dub 2011

No tak ještě tak 2 utz a už si je platím sama. No nic asi se k vám přidám s kouřením. ☹ Ale myslím, že na tom budu jako Růřičková ve slunce, seno....

cibka
27. dub 2011

@vally11 no me se zase udelala cysta po clostilu takže jakmile dorazí mrcha mam prijet na utz na 11 - 12 den a dr se mrkne zda roste folik bez podpory léku ted mi nechce nic dávat takže uvidíme ale pochybuje ze nejakej folik vyroste kdyz mam anovulační cykly na další iui zatim nejdeme podle toho jak dopadnu ted se domluvime jak dal každopadne ivf nechavame na leto

lenkakubickova
27. dub 2011

@vally11 je to trpaný ☹
@cibka budu ti drzet palce, aby jaro zapracovalo a nejaky ten folik se ukazal 😉

vally11
27. dub 2011

@cibka no já ještě než jsem začala chodit do Gennetu, tak jsem chodila dva cykly ob den ke svému gyn. a taky ani náznak folíku (možná tak 1,2 mm) ☹ a ještě k tomu mi nedorůstala sliznice. No a teď podvakrát v Genn. jsem měla 11DC 17 mm. Já ty anovulační cykly měla nejspíš bloklé vysokým prolaktinem, na který teď beru léky. A ty víš, proč máš anovulaci?

darkwitch
27. dub 2011

@vally11 ale ja si myslim ze v gennetu to tak neni, jsem chodila na utz kazdou chvili a neplatila jsem, ale nevim jestli ty utz nemaji nejak rozdelene... ale po zamlklem tehu jsem urcite precerpala limit 6 utz...

lenkakubickova
27. dub 2011

mozna je to s tema utz nejak omezeny pro tehotny 😕 ...je fakt, ze kdyz jsem mela mimodelozni, tak jsem ob den chodila na utz a to jsem chodila cca tyden a k tomu pred tim asi 2x v Gennetu, tak bych taky mela precerpano....ale co, hold si to v nejhorsim zaplatime, neda se nic delat, jen je to k placi...

vally11
27. dub 2011

v těhotenství je myslím neplatíš, to mi říkala kámoška, která je těď těhule. No uvidíme, zda po nás budou něco chtít až přečerpáme.

cibka
27. dub 2011

@lenkakubickova díky jsi zlatá 😉

cibka
27. dub 2011

@vally11 proč mám anovulační cykly netuším nikdo mi to nerekl byla jsem jen na imunologii a tam mi rekli ze mám zvýšený nk bunky a tenkrát muj obvodák mi rekl ze mam asi anovulaci ze neví kolikrát do roka ji mám a pak jsem sla do gennetu

petaloudi
27. dub 2011

Ahoj holky, já vloni taky měla na stoprocent víc než 6 ultrazvuků... Tak nevím, jak to je. Ale já tomu zdravotnímu systému vůbec nějak nerozumím... jednou po mě 30 Kč chtějí, jindy ne...

Jinak taková perlička, nedávno jsem si nechala vyjet od pojišťovny výpis, kolik za mě zaplatila za loňský rok a bez asi dvou tisíc jsem byla na stotisících 😲 Většina z toho Gennet, genetika, imunologie atd. Ale tak aspoň jsem měla takový hřejivý pocit, že se mi ty peníze, co mi každý měsíc strhávají z výplaty, aspoň nějak vrátily 😀

@lenkakubickova Moc držím palce!!! Pohlaď pupíka, ať se tam bobkům líbí 🙂

cibka
27. dub 2011

@vally11 jo a bez léku mi taky vyrostou jen trochu ale to je malo

cibka
27. dub 2011

@petaloudi ja to mam taky tak jednou platím a jednou ne nevím podle čeho to berou

vally11
27. dub 2011

@cibka ☹ tak uvidíš a už ms dorazila a máš termín do Gennetu nebo zatím čekáš?

vally11
27. dub 2011

@petaloudi Ahojky, tak Tebe jsem se zrovna chtěla zeptat ohledně prolaktinu, tys ho měla taky vysoký, viď? Brala jsi nato nějaké léky?

petaloudi
27. dub 2011

@vally11 Jojo, brala jsem Dostinex, nejdřív 1 tabletku týdně a pak jen 1/2 tablety týdně.

lenkakubickova
27. dub 2011

@petaloudi díky, jsi hodná 🙂 ....nooo, tak to je poradna suma! Tak to za to strhavani z vyplaty stoji 🙂

lenkakubickova
27. dub 2011

@vally11 já mám taky zvýšený Prolaktin, beru Dostinex 1/2 týdně 🙂

cibka
27. dub 2011

@vally11 jeste beru utros mam ho vysadit v uterý tak do 5 dnu prijde ms a pak se teprve objednam

cibka
27. dub 2011

a podle čeho se zjistí ten vysoký prolaktin z krve? proste je mi divný kdyz se to obejde lékama proč se to nechytí to asi nikdy nepochopim

petaloudi
27. dub 2011

@cibka mě na něj přišli z hormonálního profilu v Gennetu

cibka
27. dub 2011

@petaloudi ani nevím jestli mi ho dělali

lenkakubickova
27. dub 2011

@cibka mně ho zjistili na endokrinologii, jam jsem sla sama od sebe, protoze mi neslo do hlavy, kde je problem, kdyz veschna vysetreni vychazela dobre a porad bylo vsechno v tehu spatne....no a tam mi zjistlili vyšší Prolaktin - z krve.

monnn
27. dub 2011

Čau holky nestíhám,vyráběli jsme čarodějskou čepici 😀 😝 ,vážně malý ji potřebuje na zítra do školy 🙂 a zase se nebudou učit,to za nás nebývalo,že ne takového lenošení 😅
@darkwitch a kdy,že to letíš do Brna?to je už jen cca 100km,od nás,tak zalet na kafíčko nebo slivovičku i ta medovinka by se možná našla 😀 ,já poletím 😀 možná tak do rachoty 😀 ,se mě dnes mistrovka ptala jestli bych o víkendu šla 😨
@petaloudi ale stojíš ten náš stát peněz 😀 😀 😀

petaloudi
27. dub 2011

@cibka myslím, že určitě dělali... Dělají to v rámci standartních vyšetření u všech, když přijdou do Gennetu. Pokud jsi musela na krev mezi 2.-4. dnem MS tak to je ono.

cibka
27. dub 2011

@lenkakubickova me v gennetu rekli ze mam všechny vysetreni ze to chce čas i laparka byla ok ale jinak moji anovulaci nikdo nereší davali mi ten clostibegyt aby vyrostl folik no a pak rovnou ivf

cibka
27. dub 2011

@petaloudi no to si prave uz nepamatuju zda jsem tam byla v tuto dobu

vally11
27. dub 2011

@petaloudi @lenkakubickova tak já to mám taky tak. Nejdřív jsem brala 1 tabl. týdnně a pak mi v Gennetu řekli, že ho mám zase hodně nízký, tak 1/2 tabl.