Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

aknel1976
22. čer 2011

@raducha beruško, nebooooj, v srpnu to vyjde a taky budeš mít brzy takový uzlíček v náručí, ale tvůj 😉 🙂

maarina
22. čer 2011

tak sem dneska zubare zvladla v poho ale asi me nemine trhani osmicek nekdy o prazdninach... jako bych nemela jinych starosti dost , tak jeste tohle do toho.... holky nevite jak je to s injekcema u zubare a s rentgenem kdybych nahodou uz stimulovala??

darkwitch
22. čer 2011

decka vy jste nehorazne ukecane... kdo ma ty tri stranky kazdy vecer cist.. a je mi jasne, ze az budu doma tak tu nikdo nebude 😝

maarina
22. čer 2011

@veverka.dada no tak na to jak si mlada tak uz te taky doprovazi kus smuly vid? no ja ve zkratce pred 3lety sem otehotnela a skoncilo to mimodeloznim..moje gyn stale tvrdila, ze je vse v poho a mame se snazit a od te doby nic..ona jak sem se pak dovedela nebyla dost priznivcem ivf...zvlastni na gynekolozku, ze .......a.pak se stalo takove nestesti...pritelovi tragicky zemrel syn z prvniho manzelstvi, tak na nic nebyla chut, sila a dost nas to srazilo na kolena.....no a na jare jsme se rozhodli, ze pujdem do ivf.. zmenila sem dr a ten nas hned poslal do genn... tak sme plni nadeje, ze nam tam pomuzou a miminko ktere si mooc prejem nam vnese zase radost do zivota 🙂 .......

cibka
22. čer 2011

@aknel1976 jenže ja už brandejsou jednou měla a nic
jak dlouho trvá to zahnizdování? zdá se mi že špinení je větší a ze z toho bude ms

cibka
22. čer 2011

@maarina držím moc palečky aby to bylo co nejdřív a nečekali jste můžeš mě i předběhnout 😉

maarina
22. čer 2011

@cibka ty si ale hodna holka 🙂 ale ne , ne ......uz nikoho pred sebe nepoustej , ted si na rade ty..... dyt uz si to taky kurna zaslouzis ne..... to spineni me mrzi ale uvidis zitra.. treba to zas zmizi.. me se to blaboli vid ..proste clovek by chtel uz mit jistotu jak to je.., to cekani je hrozny..

aknel1976
23. čer 2011

@cibka nevím, jak dlouho trvá ☹ ....zkus doufat!! Já vím, že je to těžké, tohle čekání člověka ničí.... ale některé holky i přez to, že se povedlo krvácí. Pořád držíííííme pěstičky!!! 🙂 Asi to byla s Brandejskou náhoda, nvím, jen jsem o ní četla, že má na IVF hodně (skoro 90%) úspěšnost...ale co je na tom pravdy ví bůh 😉

cibka
23. čer 2011

@maarina
@aknel1976 holky sem se vzbudila špinění je silnějsí a tmavší takže se asi opravdu pomalu rozjíždí ms možná to brzdí utros

aknel1976
23. čer 2011

@cibka ☹ ☹

kive76
23. čer 2011

@aknel1976 díky...

cibka
23. čer 2011

@aknel1976 nic se nedeje příste to vyjde zivot jde dal...

aknel1976
23. čer 2011

@cibka já vím, ale tak mooooc bych ti to už přála 🙂 A jak píšeš, vyjde to příště 😉
@kive76 nemáš zač 🙂

kive76
23. čer 2011

@cibka ahojky, no pak holt budem těhotný spolu..a budem spolu vozit...

kive76
23. čer 2011

@cibka a není teda dobrý zkusit těhotenskej test..at víš jak na tom jsi?

cibka
23. čer 2011

@kive76 to by bylo fajn ale ja si to už povídala s tolika lidma... ☹

cibka
23. čer 2011

@kive76 myslím že na test je brzy dnes jsem 9 den po iui si by tam nic nebylo

kive76
23. čer 2011

@cibka aha, tak to jo to máš pravdu, to já přesně nesledovala kolikátýho jsi šla na Iuičko? iuičko to bylo vid?

cibka
23. čer 2011

@kive76 jo jo iuičko ale na ms bylo taky brzy asi o 10 dní nevim co to moje telo zase vyvádí

cibka
23. čer 2011

hlavne abych to pak nedostala na dovolený 😠

kive76
23. čer 2011

@cibka já jsem si zrovna nedávno říkala, že by jsi mohla bejt těhotná dřív než já...o pár měsíců, a pak bych se k tobě přidala 🙂 no jak říkám, tak holt spolu

kive76
23. čer 2011

@cibka a kdy jedeš? no my v neděli přijeli z Chorvatska a v úterý jsem to bohužel zas dostala ☹ ale naštěstí nééé tam..

kive76
23. čer 2011

@cibka no třeba tě to překvapí...a těhotná budeš...co ty víš...kamarádka teda otěhotněla přirozeně, ale 3 měsíce to ještě měla..tak si myslela, pri zvracení, když jí bylo blbě, a bolestech břicha, že to je žlučník..a ono né...byla těhule..

cibka
23. čer 2011

@kive76 jedeme na začátku srpna jeste sem s dr planovala jak to popřípade o 3 a4 dny posunout abych to tam nemela a ejhle ono se to posunulo nejak dřív samo jen čekam kdy se to rozjede

kive76
23. čer 2011

@cibka no a nebo to nedostaneš.... 🙂 a jen špiníš...

cibka
23. čer 2011

včrea kdyz sem prisla z prace a sla spát tak me zase bolelo bricho větsinou me pri ms začne bolet ten den co se to rozjíží ale ted me to pobolívá i pres den a uz to trvá 3 den ale jak rikam pokazdý je to jiny s jinýma príznakama takže se na nic nemuzu spolehnout

cibka
23. čer 2011

@kive76 ale o proti včerejsu je to víc a tmavší
dokonce sem si ted koupila maccu je to z bylinkářství na podporu tehotenství

kive76
23. čer 2011

@cibka no já jsem si jednou kupovala nějakou směsku bylinek na podporu těhotenství, ale rozhodilo mi to menzes...tak to ted radši nepiju...a stejně tak mi menzes rozhodí dělenná strava Lenky Kořínkové...

cibka
23. čer 2011

@kive76 tu jsem jednou taky držela a shodila jsem 10 kilo ted bych potrebovala znova

cibka
23. čer 2011

nejdřív jsem dostala nejaký čaj an pročistení ten sem pilaasi 4 dny a ted beru kapky a prasek