Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

sedmitecka
26. črc 2011

@kive76 to může být po utrogestanu, mě po něm je vždycky divně, i žaludek se zvedá, morá hlava a tak ☹ ☹

kive76
26. črc 2011

@sedmitecka no právě to podobný mám též...a navíc mě tu a tam pobolívá hlava, a to jsem nikdy neměla...žaludek, někdy i na blinkání...atd...

sedmitecka
26. črc 2011

@kive76 a těhule tedy opravdu nemůžeš být???, ono ty příznaky jsou podobné, po utroši jako při těhu ☹
já ho nesnáším, je mi po něm vždycky strašně, nafouknu se, oteču a je mi blbě 😝 😝

maarina
26. črc 2011

@sedmitecka
@kive76..... holky a vy ste ten utrogestan polykaly???

kive76
26. črc 2011

@sedmitecka nejsem, nejen že jsem dostala menzes, ale dělala jsem si pro jistotu i dva těhotenská testy a negativní ☹

sedmitecka
26. črc 2011

@maarina já zaváděla i polykala, to když jsme začala špinit a pak krvácet.....bylo mi akorát blbě a menstruaci stejně vůbec nezabránil...a to jsme brala 3x2 bobule, takže maxi dávku 😕 😕

sedmitecka
26. črc 2011

@kive76 ☹ ☹

cibka
26. črc 2011

@sedmitecka no to je všechno po tech hormonech

cibka
26. črc 2011

@kive76 ja byla po utroši uplne mimo hlavne když sem ho polykala tak se mi motala hlava a chtelo se mi spát když sem ho zavádela tak to bylo ok máme v tele pekný svinstvo 😠

kive76
26. črc 2011

@cibka no jo ,ale pokud se nám má zadařit otěhotnět ...tak nám holt nic jiného nezbyde , než to všechno baštit....když to nejde přirozeně..

maarina
26. črc 2011

ja se prave nekde docetla , ze lekari ustupuji od toho utrous polykat, prave proto, ze po nem byva zle a hlavne ho telo hodne vylouci a ti padem je ucinek minimalni.....lepsi je pry zavadet , ze udela prirozene klima jako pri prirozenem tehu... tak sem rada , ze ho nemusim jist..... nojo ale kdyz to mudr predepise , tak mu musime verit 😉

kive76
26. črc 2011

@maarina no ale já ho nepolykala, ale zaváděla...

sedmitecka
26. črc 2011

@maarina nojo, jenže kdy\ž krvácíš, tak se zavádět nedá, jednak je to humus a můžeš si tam zanést lehce infekci......jinak já taky zaváděla, až do toho krvácení , a je fakt, že člověk není jak praštěný palicí, to joooo 😉

pentagras
26. črc 2011

@cibka noo, mám dost, tak když to nechceš máš to hned a ted tohle, jsem uplně v nervu ☹
@maarina to doufám, mám to pravidelně a ani jsem to nějak neřešila a včera koukám že už přetahuju, takhle jsem na ms nikdy nečekala 😒
HOLKY NEVÍTE NĚKDO JESTLI TO NENÍ NĚJAKEJ PROBLÉM??? kDYŽ MS NENÍ PŘED IVF TAK JAK MÁ, VČAS??

anlek
26. črc 2011

@sedmitecka Ja uz sem nechodim uplne pravidelne, tak nevim, jaky presne mate problem. U nas to bylo tak, ze kvuli anovulaci jsme podstoupili nakonec IVF, z toho mame prvni ditko. Pak jsme chteli druhe, objednala jsem nas do Gennetu a v dobe, kdy jsme cekali nez na nas prijde rada, nespechali jsme, jsem merila bazalku, abych vedela, jak na tom aspon trochu jsem. No zkratim to, na konzultaci jsme uz nesli, otehotnela jsem doma. Ovulace byla 26. den, takze ja mela cyklus uz za jasne anovulacni a uz jsem nas videla znovu na IVF. Tak neves jeste hlavu, zvlaste po cyklu, kdy bylo IVF, tak muze byt ovulace posunuta, precejen je to hormonalni darda.

anlek
26. črc 2011

@pentagras Rekla bych, ze bud nakonec si pro injekce nepujdes, protoze najdes //. Nebyla bys tu prvni. Ikdyz spis to bude nervama, ty udelaji strasne moc. ☹

maarina
26. črc 2011

@kive76 a to ti bylo teda spatne i po tom zavadeni jo? tak ja myslela , zes je jedla... ja se z toho picnu, tak spat se mi chce taky vic a uz se mi i zvedl zaludek a ja myslela, ze sou to treba prvni priznaky k tehu a voni to sou spis ty leky 😒 tak sem zase nohama na zemi a cekat do pristiho patku 😕

maarina
26. črc 2011

@sedmitecka no s tim krvacenim mas pravdu..to by bylo i zbytecne zavadet, kdyz by to stejne i odeslo z tela ven..

maarina
26. črc 2011

@pentagras no jak pise anlek stat se muze vsechno.. 🙂 tak si udelej testik, za to nic nedas 🙂

pentagras
26. črc 2011

@anlek jéé, to by se mi líbilo, ale to u mě nehrozí, nemám vejcovody 😒 tak to by musel sestoupit duch svatej, hihi, trocha humoru, spíš ty nervy, ale má je až od včera protože jsem zjistila že vlastně už přetahuju ☹

sedmitecka
26. črc 2011

@anlek děkuji 🙂 já vím, že to bude rozhozené tou stimulkou, jen mě to zaráží, protože já mám cyklus jako hodinky, i po prvním IVf a spontánním potratu mi to naskočilo hned a zase přesně, tak jsem teď překvapená, co se děje, no asi už je to na tělíčko moc ☹ a te´d nutím manžela k sexu obden, protože pořád řčekám na ovuli a on už nemůže 😀 😀 😀
jinak problém u nás nezjistili žádný, jsme idiopati jak vyšití 😠

sedmitecka
26. črc 2011

@pentagras 🙂

pentagras
26. črc 2011

@maarina jooo, holky kdyby jste měli pravdu 🙂 no ale to nééé, to je na sto pro

cibka
26. črc 2011

@pentagras když sem sla na 2 ivf tak sem čekala na ms ona nepřisla ani 14 dní po injekci tak mi dr udelal utz a začla jsem stimulovat i bez ms uplne sem se divila

pentagras
26. črc 2011

@cibka to jo, tak alespon nějaká utěcha, snad to nějak dopadne 🙂

cibka
26. črc 2011

@pentagras pokud bude na utz vse ok tak mužes na ivf i tak ja byla taky překvapená že mi ms nepřisla ani po injekci vetsinou do 5 dne přislo a pak uplynulo 14 dní a ona nikde když ji človek očekává tak neprijde a když jí nechce tak dorazí jeste drív nez ji čeká

pentagras
26. črc 2011

@cibka prosím tě a za jak dlouho co jsi to nedostala jsi tam volala že máš zpoždění?? Já nevím jak dlouho čekat ještě, no každopádně do včera jsem byla v pohodě a ted už fakt nejsem, pořád čekatm si připadám jak na autobusový zastávace kam nikdy ten autobus nedorazí 😒

cibka
26. črc 2011

@anlek ja mam taky anovulační cykly ale zatim se nezadařilo a tys mela ovulku az 26 dc to teda čumim to uz očekávás pomalu ms to jsou teda zahady

cibka
26. črc 2011

@pentagras klidne si zavolej do caru nebo ke svýmu už ted že ti ms nepřisla at ti dají injekci a nemel by v tom být problém alespon u nas to tak je pokud budes tehule injekce mimcu neuskodí me dr nekdy rekne ze mam treba jeste týden počkat zda prijde a pokud ne ze si mam pro ni přijít zálezí na dr ale klidne si tam zavolej uz dnes hlavne si myslim psala ze más ms presnou jak hodinky

cibka
26. črc 2011

@pentagras nekdy mívám i příznaky jako že to dostanu ale ted nic a nekdy taky nic a ms se rozjede drív