Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
29. črc 2011

@pentagras Dneska uz budes na pichani ostrilena. 😉

Tak jsem byla na poslednim UTZ a z ASI holky je stoprocentni kluk. Trosku sok. Ale hlavne, ze je hlavou dolu a zdravy.

cibka
29. črc 2011

@anlek tak z holčiny se vyklubal klučina ju hlavně že je vše v pořádku 😉

pentagras
29. črc 2011

@anlek jéé, tak to nevadí, hlavně že je zdravoučkatý mimísek 🙂

pentagras
29. črc 2011

@cibka hodně holek sem už přestalo chodit, vid, koukám že jsme tu asi nejčastěji, vid 🙂 doufám že i nám se zadaří, co ti vlastně vůbec je?? Já teda nemám ani jeden vejcovod, tak u mě je to jasný..

kive76
29. črc 2011

@pentagras já sem pořád chodím..jsem po 2.IUičku, ale dr. říkala,ž e jsme měli málo spermií, takže asi nebudu těhule ☹ taky si to nemohla nechat pro sebe, takhle člověku zkazit radost, z těšení z toho, že se třeba už konečně zadaří...no třeba se zadaří doma...a bude to o.k..,

pentagras
29. črc 2011

@kive76to jo, ty taky snáma ale holek hodně přestalo chodit, kolik ti vůbec je, jestli se můžu zeptat??? Jo a neboj, určitě už jsi, pokud můžeš i normálně, pořád je velká šance 🙂

darkwitch
29. črc 2011

Ahoj holky, tak mam dnes taky po návštěvě gennetu, až dojde ms jedu pro puregon a hurá do dalšího kola 😀

dneska jsem se teda trošku vyděsila, došla jsem do gennetu a nějak mě nemohli najít, že jsem tam objednaná, ale v pohodě Langerová mě vzala a ani jsem nečekala nijak dlouho... a docela mě překvapuje jak si pamatuje pacienty, na to že jsem tam byla před rokem a pak před měsícem a pozná mě na chodbě...

A prý od září zavádí nový systém, že člověk bude chodit opravdu jen k jednomu doktorovi, nejen na kontroly a utz, ale dokonce i sál si bude dělat každý doktor sám, to si myslím, že je super...

pentagras
29. črc 2011

@darkwitch ahojky, no tak to je parádička, i ty inovace od září 🙂
holky jak jste na tom, přidejte se
pentagras - 2 IVF - 28.7. - začátek stimulky, krátký protokol, dálší info 1.8

cibka
29. črc 2011

@pentagras u me je problem ze mam anovulační cykly a na imunologii našli zvýšený nk bunky jinak sem ok na nic zásádního nepřisli genetika ok laparka ok takže kde je problém netuším prý musíme vydržet

cibka
29. črc 2011

@darkwitch tak to by bylo super chodit jen k jednomu lékaři takhle dycky trvá nez se tema informacema prolouská 😉

cibka
29. črc 2011

@pentagras
pentagras - 2 IVF - 28.7. - začátek stimulky, krátký protokol, dálší info 1.8
cibka - čeká na ms, 19 az 21 den utz a pak 3 ivf původní plán byl srpen 😠

kive76
29. črc 2011

@pentagras 35 let...a le někdy se cejtím na míň 🙂

kive76
29. črc 2011

pentagras - 2 IVF - 28.7. - začátek stimulky, krátký protokol, dálší info 1.8
cibka - čeká na ms, 19 az 21 den utz a pak 3 ivf původní plán byl srpen 😠
kive76 - 29.7. - 2IUI, ale prý málo spermií, takže spíš nejsem těhule..

cibka
30. črc 2011

@kive76 nic nevzdavej takových tu bylo ze jim rekli ze to nevypada a nokonec byly tehule

darkwitch
30. črc 2011

pentagras - 2 IVF - 28.7. - začátek stimulky, krátký protokol, dálší info 1.8
cibka - čeká na ms, 19 az 21 den utz a pak 3 ivf původní plán byl srpen
kive76 - 29.7. - 2IUI, ale prý málo spermií, takže spíš nejsem těhule..
darkwitch - čeká na ms, 2IVF, krátký protokol

inza
30. črc 2011

Ahojky, koukam ze se tu pekne rozjizdite. Mam na Vas jeden dotaz. Kdo by mel pak na vic nejaky FSH zbylo mu a chtel by to dat zř do gennetu tak klidne odkoupim.....mozna to jeste zkusime jit do 5 IVFka.....proto leky shanim jak to jde 😀

anlek
30. črc 2011

@inza Drzim pesti!!!

pentagras
30. črc 2011

@inza no to taky držím palce a kdyby něco zbylo, dám vědet 🙂

sedmitecka
30. črc 2011

@darkwitch fakt jo? ta kten novy system moc vitam, me v Pronatalu desne stvalo, ze pokazdy musim znova zase dokola jinemu musrovi popisovat , co mam za sebou, protoze byli kolikrat lini si procist moji kaetu, a treba ani nevedeli o tech mych 3 delohach, takze trosku chaos....tohle je moc fajn...jen nevim, jak to budou delat s tim salem, tvuj cyklus se prece neridi tim, jestli ma ten konkretni mudr sluzbu zrovna......
jinak dark moc ti drzim palecky, je to tu!!!!!!

sedmitecka
30. črc 2011

@inza ja mam jeste v lednici 4 pera gonalu a v kazdem je zbytecek, mozna bys z nich dohromady tak cca 100 jednotek vytahla, jenze nevim, jestli se z tohohle pera da vytahnout strikackou ten zbytek-.....vim ze z ruregonu to snad jde, ale nevim, jestli i z gonalu, to by ses musela zeptat nejake zdr. sestry......

sedmitecka
30. črc 2011

pentagras - 2 IVF - 28.7. - začátek stimulky, krátký protokol, dálší info 1.8
cibka - čeká na ms, 19 az 21 den utz a pak 3 ivf původní plán byl srpen
kive76 - 29.7. - 2IUI, ale prý málo spermií, takže spíš nejsem těhule..
darkwitch - čeká na ms, 2IVF, krátký protokol
sedmitecka - září laparoskopie, 3.IVF listopad/prosinec????

sedmitecka
30. črc 2011

@kive76 držím palečky!!!!! to je nejhorší, když se nezjistí pžíčina a stejně to nejde...jsme na to múplně stejně, všechny vyšetření ok a už dvca a půl roku snažení, 2.IVF za náma a kde nic, tu nic......kde je teda ten zakopaný pes fakt netuším 😠 😠

kive76
30. črc 2011

@sedmitecka ahojky, díky též držím všechny čtyři palečky 🙂 taky to nechápu

pentagras
30. črc 2011

@sedmitecka ahojky, ty jdeš na laparku ohledně zjištění průchodnosti vejcovodů???

sedmitecka
30. črc 2011

@kive76 děkuji 🙂 teď si je hlavně musím držet, aby vůbec došla menses, má to po tom IVF nějak pocuchané asi.....myslím, že asi vůbec poprvé mám anovulační cyklus, zkusila jsme zase po delší době měřit bazálku, protože jsme necítila ovu bolesti břicha v půlce cyklu, a lítá teda šíleně, takže asi nic.....tělo asi začalo stávkovat 😠 😠 a zrovna potřebuju menses brzy, kvůli laparce a taky dovče 😀

kive76
30. črc 2011

@sedmitecka no je to síla s tou menzes...některé nechtějí aby přišla 🙂 , a některé aby už konečně přišla 🙂

sedmitecka
30. črc 2011

@pentagras ahojda, co nejdřív, 10. srpna konzultace v gyncentru, pak dva týdny dovča a hned v září po menses laparo, takže snad nejpozději v půlce září 🙂
jsemd docela zvědavá, co za překvápko se zjistí, bojím se endometriozy nebo toho, že mi řeknou, že ty moje dvě dělohy vadí otěhu, i když dosud všichni mudři tvrdí, že ne......

sedmitecka
30. črc 2011

@kive76 😀 😀 😀 😀 😀 no já ji samo taky nechci, jenže když vím, že se zadařit nic nemohlo, tak ji docela potřebuju, ať mi ještě nekazí zaslouženou dovču na zklidnění nervů u moře, potvora jedna 😀 😀 😀

sedmitecka
30. črc 2011

@pentagras ted jsme si ten tvuj dotaz precetla poradne 😀 😀 😀
ano, po druhem nepovedenem IVF jsme se pro ni rozhodla a i kdyz moje gyndarka s tim mela trochu porblem a cukala se, mimochodem nastvala me tak, ze ji vymenim, tak si ji vybehavam, at me pekne zreviduji...ono prece jen UTZ neukaze vse a kdyz uz mame jen jeden hrazeny pokus, chci mit jistotu....

pentagras
30. črc 2011

@sedmitecka jak dvě dělohy?? Mě tenkrát dělali laparku v podolí, plastika vejcovodu, když jsem teda ještě jeden měla, ty jsi už podstoupila IVF a teprv ted jdeš na laparku???Fakt??? Můžu se zeptat ke komu chodíš a kam??