Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zvalentova
11. srp 2011

@pentagras jj, nahoře... byla tam tma a zima 😎 Držím palce, ať se všechno podaří jak má.

pentagras
11. srp 2011

@zvalentova tobě taky, koukej dát hned vedet co urodička a jak ti ja a tak, ju, tak budu na tebe myslet

darkwitch
11. srp 2011

Dneska bylo píchání sranda, šla jsem s kamarádkou do kina tak jsem si pro jistotu zabalila pero do batůžku, že to buď stihnu domu, když půjdu dom hned po kinu a nebo když si půjdem někde sednout tak si skočím na záchod a píchnu to tam (i když jsem si to nedovedla moc představit) no nakonec mi to nevyšlo ani tak ani tak, ale cestou vlakem domů, ale tak píchla jsem to celkem v pohodě, naštěstí naproti mě nikdo neseděl a natočila jsem se k okýnku, ale na to, že jsem první večer vyhnala manžu z domu a pak si to suverénně píchám ve vlaku 😀

pentagras
11. srp 2011

@darkwitch hihi, tak ty jsi hustá 🙂 to jsi dobrá, já bych to nezvládla 🙂

anlek
11. srp 2011

@darkwitch 😀 Ja pichala na trajektu. Trocha dobrodruzstvi neuskodi. 😉

monivo
12. srp 2011

Tak jsem zmatená jak lesní včela. Vzhledem k tomu, že se brzy chystáme znovu objednat do Gennetu na 2. IVF, tak jsem narazila na tuto diskuzi a ona je to ta stará, pro mě dobře známá ?! 😕 😀

aknel1976
12. srp 2011

Ahoj holky,
koukám jako blázen, že se tato diskuze jmenuje jinak??? 😕 😕 😕 😕 Až @monivo mě na to upozornila 🙂 Vy jste se se přejmenovali?
Já jsem se tu fakt dlouho neukázala ☹ ☹ ☹ Nějak mám dojem, že nic nestíhám 😝 😝 😝 Jsme s dvojčátkama naprosto vpořádku 😵 😵 Zatím víme, že jeden prcek je 100% chlapeček a druhý prcek se stydí, tak je to pro nás zatím velké překvapení, kééééž by to byla holčička 🙂 🙂 Teď jsme už začali 5.měsíc, strašně to letííííí 😕 😕 😀

Omlouvám se, že nestihnu dočíst, co jste tu vše psali, takže nevím, jak kdo na tom přesně jste, ale VŠEM VÁM TU MOOOOOC DRŽÍME S DVOJČÁTKAMA PALCE, AŤ SE I VÁM BRZY ZADAŘÍ A MÁTE MIMNKA V BŘÍŠKU!!!! 😵 😵 😵

@zvalentova koukám, že jde zítra na OPU, tak moooooc držím palce, ať to vyjde a ať máte co nejvíc oplodněných vajíček 😵 😵
@raducha beruško, mooooc držím i tobě palce a těším se na úterní kávičku a dobré zoorávy z Gennetu!!! 😵 😵

anlek
12. srp 2011

Ja jsem take koukala, ze se jmenuje trochu jinak, ale diky tomu, ze ji mam v zalozkach, tak jsem to presla. Ze proste se to nejak stalo. 😀

pentagras
12. srp 2011

Ahoj holky, ne, to musel změnit admin, asi, najednou to bylo 🙂 taky jsem koukala 🙂

pentagras
12. srp 2011

turková - 1 IUI 5.8.
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8, 12.8 máme 8 embryjek,13.8 -ET
cibka - čeká na ms, 19 az 21 den utz a pak 3 ivf původní plán byl srpen
kive76 - 29.7. - 2IUI, ale prý málo spermií, takže spíš nejsem těhule..
darkwitch - 2IVF, krátký protokol, 13.8. utz
sedmitecka - září laparoskopie, 3.IVF listopad/prosinec????
rychetkami: zřejmě 1. IVF přelom srpna a září
zvalentova: 2 IVF, dlouhý protokol, OPU 12.8.
zabka77 - 3IVF dlouhý protokol, přelom říjen-listopad
malina2 - 1IVF plán říjen

pentagras
12. srp 2011

holky tak nám to upravil admin, je to na uvodním příspěvku na začátku diskuze 🙂

monivo
12. srp 2011

@pentagras to tam sice je, ale nevidím důvod. Ne všechny, které zde diskutují přeci jdou na 2. IVF 😠

pentagras
12. srp 2011

@monivo no to se budeš muset zeptat admina 🙂

pentagras
12. srp 2011

@monivo a ty máš první děcko taky z IVF z Gennetu?? 🙂

pentagras
12. srp 2011

@zvalentova ahoj kočko, netrpělivě čekám jak jsi dopadla a držím palce 🙂

monivo
12. srp 2011

@pentagras ano, chodila jsem k paní doktorce Brandejský. A na podzim nebo zimu se tam chystáme znovu, máme ještě 11 mrazáčků 🙂 Přirozeně se bohužel nedaří ani teď, od porodu neberu žádnou antikoncepci, ani se jinak nechráníme. Problém byl u manžela a vyřešit se nedá a asi se časem ani nevyřešil 😒

inza
12. srp 2011

zdravim..taky koukám na zmenu názvu,...

jo kdo stimuluje a nahodou mu zbyde gonal....a jine a bude se toho chtit zbavit ja bych to vzala. asi v zari se chystame na 5 IVF a vsechny leky si platime plus vše ostatni.....

zvalentova:tak jak jsi dopadla?

pentagras
12. srp 2011

@monivo jé to je pech že se mu to neupravilo, vid, , já taky chodím k Brandejský, zítra jdu na ET, sněhuláčků máš požehnaně, tak ti držím palečky, já mám 8 bojovníků, dnes mám nějakej stres atd, ztoho zítřka, no máš nějaký zaručená rady jak se chovat co dělat a nedělat po ET, moc ti děkujuuuu 🙂

monivo
12. srp 2011

@pentagras tak to moc držím palce, ať se tentokrát zadaří. Nám to vyšlo napoprvé. Chápu, že máš stres, tomu se neubráníš a na to žádné rady nejsou 😉 A co dělat a nedělat? Doktoři říkají, že ležením výsledek neovlivníš. Ale klidový režim asi není od věci. Já měla tenkrát už po OPU slabý OHSS a po ET se to zhoršilo natolik, že jsem po týdnu od ET skončila na 15dní na Bulovce s OHSS. Docela hrůza, nikomu bych to nepřála. A teprve tam mi z krve řekli, že se zadařilo 🙂

pentagras
12. srp 2011

@monivo jéé no já mám OHSS od půlky stimulky, v po bylo OPU a dnes mě ještě bolí spodek,hlavně při čurání, jéé, to mi ani neříkej,a oni ti nedávali bílkovinu??

raducha
12. srp 2011

@pentagras jo máš pravdu. koukám že k nám přibyly nové lidičky. nemělo proč na stránky chodit když není co psát. doufám že to bude už lepší a budu mít o čem zase psát.

raducha
12. srp 2011

@aknel1976 děkuji moc kočko zase začínám mít smíšený pocity a hlavně to napětí. já na stránkách také dlouho nebyla a také koukám jak blázen že je to předělané.

aknel1976
12. srp 2011

@raducha nebooooj, všechno dobře dopadne!!!! 😉

pentagras
12. srp 2011

@raducha to jo, ono to třeba rychle vyjde a pak se sejdem i v jiné diskuzi 🙂

pentagras
12. srp 2011

@aknel1976 Leniiii kuk 🙂

aknel1976
12. srp 2011

@pentagras kuk 🙂 Drž se zítra!!!! Myslím na tebe 😉 A jak ti vidíš to samé, co jsem ti psala já ti psala i @minovo Doktoři říkají, že ležením výsledek neovlivníš, ale klidový režim asi není od věci 😉 Tfuj, tfuj, tfuj 🙂

pentagras
12. srp 2011

@aknel1976 dík, no ten jeden den budu radši, ale to je hustý, víc názorů co jsem pochytla na koníkovi, holky co se chovaly normálně jen nic netahaly tak se jim to ve směs všem povedlo, tak jsem na sebe zvědavá 🙂 ještě že te mám na síti 🙂 zítra ti napíšu jak to dopadlo a děkuju

raducha
12. srp 2011

@pentagras zaparkujem kočáry na zahrádce u náké restaurace a dáme kávu.

aknel1976
12. srp 2011

@pentagras já si myslím, že je to opravdu daný v prních chvilkách a je to na prckovi, zda se chytí nebo ne, ty to neovlivníš...ale proč s ten den neodpočinout? 😉 já jsem pak i chodila chvíli při nemocenské do práce, zaučovat kolegyni, takže normální život a vyšlo to, hlavně tomu musíš věřit, dělá to taky své!

pentagras
12. srp 2011

@raducha jj, to se moc teším 🙂 🙂 🙂