Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

sipkova1
13. srp 2011

@monivo
@luccisek
Kromě MUDr. Daňka je tam ještě MUDr. Feldmár a je super 🙂. Přišel také z Motola.

darkwitch
13. srp 2011

@monivo mě spíš šlo o to jestli to v Gennetu nějak nevyžadují nebo tak... mě prostě bylo tím, že jsem jela domů autem hůř než kdybych jela vlakem... protože mi auta prostě nedělají dobře... no uvidím, teď to řeším spíš proto, že nevím jestli bude mít manža auto k dispozici...

monivo
14. srp 2011

@darkwitch aha, já myslím, že nevyžadují, na papírech je prostě jen doprovod.

maarina
14. srp 2011

@pentagras ahojky tak ted se setri a uzivej si to 🙂 to me mrzi, ze ti ty embrijka odesli ale zas mas jistotu, ze zbyli opravdu ty nejlepsi.... to je holt priroda a s tim my nic nenadelame 😒 a jak sis uzila ET???? dostala si fotecku??? videla si na obrazovce jak ti ho zavadeji?? me pred obrazovkou stala sestricka s utz a byla nade mnou naklonena tak jsem o to bohuzel prisla a radsi jsem se tam nechtela moc vrtet abych jim necukla 🙂

pentagras
14. srp 2011

@maarina jj, viděla, máme i fotku, byl semnou můj tak se furt ptal že tam nic nevidí 🙂 🙂 musela dr mu to ukázat 🙂 hehe, no pak dostal tu fotku 🙂 ale mě to dost bolelo, to zrcadlo jak tam dávaj, mám ten spodek hodně oteklej

maarina
14. srp 2011

@pentagras jee tak to muselo bejt hezky kdyz jste u toho byli oba 🙂 to ja o tehle moznosti vubec nevedela a ten muj cekal dole na recepci... ja tedy necitila vubec nic ale ty kdyz jses porad otekla tak to bylo citlivejsi ☹ .... no zvladlas to v poho a tech bolesti si jeste uzijem az az.... ja uz zacinam mit zaludek jak na vode a jsem strasne unavena , tak jsem zvedava jak to bude pokracovat 🙂

pentagras
14. srp 2011

@maarina jak nejsi v tý tabulce zady tak já nemám přehled, jak jsi vlastně dlouho??No bylo to určitě lepší že tam semnou byl ale pořád se Brandejský na něco ptal, i embryoložky a sestry, mám strašně vykecávacího chlapa,kdyby to šlo,šel by rád za mě, jen aby mohl pokecat,heheeh

pentagras
14. srp 2011

@maarina jo a ty bolesti nějak extra už neřeším, protože mi řekla dr že je budu mít 6 neděl, tak na to prdím, jen se nudím a furt se cpu jak blázen 🙂

zvalentova
14. srp 2011

ahoj holky, tak moje dnešní nasranost nemá hranic. Od rána nikdo nevolal, nepsal, telefony nezvedají.
Tak nevím jestli mi všechny "děti" pochcípaly nebo jen nějaká slepice zapomněla zavolat.
Už se těším na schůzku v Gennetu, vidím to na vypečenou stížnost. 😠 😠

darkwitch
14. srp 2011

@zvalentova v neděli nikdy nevolají to tam nikdo není...

zvalentova
14. srp 2011

@darkwitch musí, jednak mi to včera slíbili (že sestra od embryologů) a zároveň při minulém IVF volali a to byl státní svátek. Jsou soukr. klinika, takže za moje příspěvky budou fungovat trošku jinak než státní instituce.

monnn
14. srp 2011

ahoj holky,tak koukám jak dalece jste 😉 ,holky prosím znáte některá docenta Máru?
@zvalentova jak píše dark- v neděli nevolají ikdyž slíbí 😠 ,mě to taky tak při obou slibovali a pak jsem byla naštvaná,ale je to tak,jen nechápu proč to slibujou když pak .....
@darkwitch stačí doprovod ikdyž já ho podruhý neměla -manža na mě čekal v centru 😉 a vždycky jsem jezdila jen vláčkem

kive76
14. srp 2011

turková - 1 IUI 5.8.
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8, 12.8- 8 embryjek,13.8 -ET 1 embryjko a 1 je sněhuláček
cibka - čeká na ms, 19 az 21 den utz a pak 3 ivf původní plán byl srpen
kive76 - testík negativní, přecházíme do Motola..první konzultace 7.října
darkwitch - 2IVF, krátký protokol, 13.8. utz
sedmitecka - září laparoskopie, 3.IVF listopad/prosinec????
rychetkami: zřejmě 1. IVF přelom srpna a září
zvalentova: 2 IVF, dlouhý protokol, OPU 12.8.
zabka77 - 3IVF dlouhý protokol, přelom říjen-listopad
malina2 - 1IVF plán říjen

darkwitch
14. srp 2011

turková - 1 IUI 5.8.
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8, 12.8- 8 embryjek,13.8 -ET 1 embryjko a 1 je sněhuláček
cibka - čeká na ms, 19 az 21 den utz a pak 3 ivf původní plán byl srpen
kive76 - testík negativní, přecházíme do Motola..první konzultace 7.října
darkwitch - 2IVF, krátký protokol, 16.8. utz
sedmitecka - září laparoskopie, 3.IVF listopad/prosinec????
rychetkami: zřejmě 1. IVF přelom srpna a září
zvalentova: 2 IVF, dlouhý protokol, OPU 12.8.
zabka77 - 3IVF dlouhý protokol, přelom říjen-listopad
malina2 - 1IVF plán říjen

pentagras
14. srp 2011

@zvalentova ahoj kočko, neboj, zítra tam budeš mít spousta bojovníčků 🙂 🙂

pentagras
14. srp 2011

@darkwitch ahojky, taky už se ti to blíží ,vid 🙂

pentagras
14. srp 2011

@kive76 ahojky, to jdete kvůli tý žloutence,jinam??? A oni to v gennetu nezvládnou???

darkwitch
14. srp 2011

@pentagras no jo blíží 🙂 už aby bylo po ET 😀

zvalentova
14. srp 2011

@pentagras bohatě mi bude stačit jedno, ale dobré. Už se těším na zítřejší zprávy, to si je vychutnám 🙂

maarina
14. srp 2011

@pentagras no me si dala do tabulky 1ivfcervenec....na utz jdu az 30.8. a to je 7 tydnu od opu tak nevim proc tak dlouho....jinde holky co jsou stejne jak ja sli uz za 3 tydny... a to mi dlouho hledali termin, ze tam maji dost plno a jeste do toho jsou dovolene....no nic uz to vydrzim a uz bude urco srdicko nebo ze by rovnou 2 🙂 🙂

kive76
15. srp 2011

@pentagras ahojky, i když už ta žloutenka je vyléčená, tak prý je pořád v těle, a v Gennetu tvrděj, že na to upravování spermií před IVF oni nemají uzpůsobené laboratoře a proto musíme přejít do Motola..

zvalentova
15. srp 2011

@pentagras
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8, 12.8- 8 embryjek,13.8 -ET 1 embryjko a 1 je sněhuláček
cibka - čeká na ms, 19 az 21 den utz a pak 3 ivf původní plán byl srpen
kive76 - testík negativní, přecházíme do Motola..první konzultace 7.října
darkwitch - 2IVF, krátký protokol, 16.8. utz
sedmitecka - září laparoskopie, 3.IVF listopad/prosinec????
rychetkami: zřejmě 1. IVF přelom srpna a září
zvalentova: 2 IVF, dlouhý protokol, OPU z 20 vajíček 7 oplozených, ET 15.8 2 embr.
zabka77 - 3IVF dlouhý protokol, přelom říjen-listopad
malina2 - 1IVF plán říjen

inza
15. srp 2011

@zvalentova: tak co kolik se jich dneska drzi

monivo
15. srp 2011

@pentagras ahoj, tak jak ti je? OHSS se nehorší?

pentagras
15. srp 2011

@maarina neboj to uteče jak voda 🙂 a určitě jsou 2 🙂

pentagras
15. srp 2011

@kive76 tak zase na druhou stranu bud ráda, třeba je to tam fakt na tohle lepší 🙂

pentagras
15. srp 2011

@monivo no je mi líp, břicho mám teda nafouklý ale je mi líp, po Et ti bylo blbě po jaký době jsi říkala??

pentagras
15. srp 2011

@zvalentova ty jo holka tys to vzala fofrem, tak ti moc držím palec 🙂

monivo
15. srp 2011

@pentagras zrovna včera jsem o tom přemýšlela, kdyby ses ptala 😀 ET jsem měla ve čtvrtek a v pondělí už mi bylo docela blbě a v úterý to gradovalo, ve středu jsem šla do Gennetu. Jenže mi v té době byli u tchánovců na dovolené. Jinak bych tam šla asi dříve.

pentagras
15. srp 2011

@monivo no mě je právě líp než včera ale břicho mám pořád nafouklý ale ty vajáky mě bolej mín než včera, no bojím se, já byla na ET v sobotu