Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zvalentova
26. zář 2011

@zana21 ahojky, chodila jsem k Langerová, vyhovovala mi nejvíc. Velmi přímá doktorka. Velká spokojenost.

maharall
26. zář 2011

@hypo Vše nej nej ať se Ti splní všechna tajná i netajná přáníčka. 🙂 😉 🙂 .

monivo
26. zář 2011

@zana21 já u dr. Langerové byla jen jednou, na UTZ před IVF a přišla mi v pohodě. Já teda doufám, že my jdeme na Letnou, aspoň sestra nic neříkala.
@anlek tak třeba to taky budeme rušit, ale dost o tom pochybuju 😀
@hypo tak všechno nejlepší, já měla narozeniny před týdnem. Jaké se vlastně berou prášky? jen něco na přípravu sliznice?

maharall
26. zář 2011

To se mi ulevilo, že mě nepoženou někam jinam. Já už se nemůžu dočkat až půjdu to máme asi všechny stejné.... a Hypo určo Tě chápu, že se nemůžeš dočkat já jdu teprv na první konzultaci a také jsem už napjatá jak struna.

hypo
26. zář 2011

@maharall moooooc dekuji........

zana21
26. zář 2011

@monivo @zvalentova Jsem vážně moc ráda, že jsem se tam dostala a mám z toho dobrý pocit 🙂 Vlastně se i těším 🙂 Snad to teď uteče!
@zvalentova A jak se daří tobě? Už je to jisté?

hypo
26. zář 2011

@monivo dekuji a tobe taky vse nej, berou se prasky na sliznici, ted mi vypadl ten nazev, neco jasko estroform

hypo
26. zář 2011

urcite pujdete klasicky na letnou (ja bych tam diky dojizdeni a parkovani samozrejme taky radsi) ale chtela jsem vykysalou kdyz uz ji znam tak jsem skoncila v arse..... nevadi zvladnem to i tam 🙂

monivo
26. zář 2011

@zana21 teď mi to určitě uteče rychle, protože nemám čas s tím naším prckem tolik na to myslet. Ale když jsme chtěli první mimčo a objednávala jsem se v únoru na duben tenkrát, tak mi to přišlo nekonečný. Nebo když jsme skoro 2 měsíce čekali na výsledky genetiky... 😀 Takže nevim, jak jsi na tom ty, ale snad ti to uteče 😉
@hypo máš pravdu, že na Letné se u Gennetu parkuje perfektně. Za ty 2 roky jsem se naučila konečně řídit, takže bych to tentokrát dala i autem. Jak to ale budeš dělat s malou? To už tak jednoduchý nebude. Sice je mi jasné, že tam snad tolikrát nepůjdeme, ale přeci jen... ráda bych to opět ututlala před rodinou, ale kdo mi pohlídá Terku fakt nevim. Jedině že bych zkusila říct kamarádce, ale ještě jsem to nezkoušela a moc se mi do toho nechce.

monivo
26. zář 2011

@maharall a ty jdeš kdy? A dětičky máš také z Gennetu? A to chcete ještě další? Mě tedy budou úplně stačit 2 😀

maharall
26. zář 2011

@monivo ahojky, já jdu 19.11. a dvojčátka máme taky z Gennetu a máme právě dvě zmražená embryjka tak uvidíme snad to vyjde. Pokud ne tak asi další mimčo mít nebudeme moc se mi nechce to absolvovat zase celé OPU atd. a co si budem povídat není to zrovna nejlevnější takže máme vlastně jen jeden pokus když jsou zmražená po dvou a já chci v každém případě jen jedno! zavést 😅 .Já mám moc ráda děti a chci ještě jedno ať je veselo 😀 . Já i manžel jsme z 5 dětí. Ale jen se modlím aby se nám nepovedly dvojčátka to je pěkný záhul a já si chci vychutnat tu péči o jedno miminko, navíc jsem si ještě jeden rok po narození dětí dodělávala maturitu takže to bylo náročný 😝.

monivo
26. zář 2011

@maharall tak to jdeme chvíli po sobě 🙂 A ke komu jdeš? Já jsem moc ráda, že máme více embryjek. Sice to bylo něco za něco, měla jsem hodně vajíček, stimulka asi nebyla úplně dobře přesně daná, takže jsem měla OHSS. Ale díky tomu jich máme teď hodně v zásobě. Tak snad jedno aspoň vyjde 😅 Tak budu držet palce. A chápu, že to nechceš podstupovat celé znovu, mě už by se taky nechtělo. I kvůli penězům, jak říkáš.

maharall
26. zář 2011

@monivo já jsem chodila k dr. Brandejské a jdu k ní zase byla jsem moc spokojená i když jak jsme měli to IVF tak jsem vystřídala více doktorů podle toho jak měli služby a na žádného si stěžovat nemůžu. Je teď koukám napsala jsem že jdu v listopadu, ale jdu v říjnu...pardon jsem se spletla.

monivo
26. zář 2011

@maharall já si to myslela, že ses spletla 😀 To jsem ráda, že budu mít aspoň info, jak to probíhá při "druhém" pokusu 🙂

hypo
26. zář 2011

@monivo tak v arse jsem byla zatim jednou a to hlidala tchyne s tim ze nevedela kam presne jdu, jen ze jdu k dr. 🙂 ale cesta tam maly peklo, lilo jako z konve, ja autem na pankrac kde jsem auto nechala v arkadach kde je 3 hod parkovani zdarma a pak jsem jela metrem to uz bylo par minut 🙂 nasla jsem to snadno i kdyz jsem se bala ze to budu hledat v tom desti a nikdo tam nebyl takze jsem byla hnedle v ordinaci... jako narozdil od letne tam fakt nikdo neni, jak letna funguje pro vsechny ne jen pro ivf tak je v te repeci peknej srumec ze.... tady ani noha 🙂 se tam ty sestricky museji nudit nebo bat 🙂 ale jinak vse pekne nove moderni jako na letne....

hypo
26. zář 2011

jinak me mrzi ze mame jen dve embrya, se bojim aby nam byli co platny.... snad se v pohode rozmrazi a prezijou co maji a uchyti se, teda jen jedno, necham si dat jen jedno.....

hypo
26. zář 2011

@monivo jo a jeste k tomu hlidani, muzes tam s ditetem, kdyby nahodou byl problem.... jinak se postara manza, hold si bude muset najit cas kdyz treba pujdu na KET, pokud pujdu jen na UTZ tak asi pujde amalka se mnou

monivo
26. zář 2011

@hypo na první konzultaci se mnou určitě půjde manžel, tak asi vezmeme Terku sebou. Když to nebude nutný, bude na chodbě hlídat. Pokud to nebude dr. vadit, tak půjdeme všichni dovnitř. Když se bude jednat o KET, tak to vidím na dovolenou, to je jasný.

raducha
26. zář 2011

@iriel krásný pokládek 🙂

malina2
26. zář 2011

Tak ta neschopenka jde normálně převést, pokračuje se na jednom papíře 😉 Super!

zdenkaturkova
27. zář 2011

tak já jdu zítra na 2. IUI. Doktorka říkala, když to neklapne, tak pak mně čeká 4 D ultrazvuk, jest-li nemám srůsty a tak. Máte nikdo zkušenosti ze 4 D ultrazvukem - platí se? A pak říkala, že asi poslední IUI a jinak zkusit IVF. Doufám, že se zítra zadaří.

maharall
27. zář 2011

@hypo Ahojky, prosím tě můžu mít dotaz? Měla jsi na první návštěvě sebou nějaké papíry od Tvého gynekologa? Mě řekli jak jsem se objednávala, že mám mít jen výsledky z cytologie. A pak mě pošle dr. k mému gynekologovi na nějaké testy?,, Nevíte někdo??? ☹ . Před tím IVF prvním jsem je musela mít, ale teď když budu mít KET ??? Děkuji za odpověďi 🙂 😉 .

zdenkaturkova
27. zář 2011

@maharall Ahoj, nevím jak je to před IVF. Já když jsem šla na první konzultaci tak dr. chtěla jen výsledky cytologie z gynekologie a popřípadě zprávu od jiného odborníka pokud se léčíš. Jinak oni si sami naberou krev na hormonální profil. Doporučila bych Ti asi zavolat do Gennetu a zeptat se sestry, sestry jsou velice ochotní a rádi Ti poradí.

hypo
27. zář 2011

@maharall cytologii by jsi mela mit, ja ji sebou nemela ale ted az pujdu na UTZ tak je mam donest, ja byla na cytologii v lete tak to mam cerstve..... gyndar mi to okopiroval... jinak nemam nic a nic jsem si ani na prvni konzultaci nenesla

maharall
27. zář 2011

Díky..... . Tak cytologii mi dělal dr. asi před třemi týdny tak se tam stavím akorát pro výsledky abych je měla sebou a uvidíme. Můj gynekolog se právě divil, že by chtěli jen tu cytologii tak jsem řekla že to si asi zažádá dr. Brandejská sama co bude chtít. Tak uvidíme a každopádně díky.

monivo
27. zář 2011

@maharall když jsem šla do Gennetu poprvé, tak jsem měla taky jen cytologii, žádné jiné vyšetření jsem před CARem neabsolvovala. A v Gennetu ani nic takového po mě nechtěli. Stejně se zjistilo, že problém je u manžela, takže by ta vyšetření u mě byla i zbytečná.

maharall
27. zář 2011

@monivo aha, no já taky problém nemám, ale než nám dělali IVF tak jsem nějaké testy z krve musela mít a dělal mi je na gyndě, ale na co to bylo to si teda už nevzpomenu. No nějak se tam domluvím 🙂 . Děkuji 😉 .

majcam
28. zář 2011

@raducha ahoj...tak co nevidět začnu píchat 🙂 ,prosím tě,jak je to s tím menopurem,to se napíchávaj nějaký ampule nebo co? A zvládnu si to píchnout sama,jako jednou rukou?Si připadám zas jak neandrtálec...ach jo, proč nemám zas gonal 😠

nannynka
28. zář 2011

Ahoj, ozyvam se po dlouuhe dobe. Jsem rada, ze se tu objevily holky z našeho "vrhu" takze budu mit info o tom jak to probiha podruhe (pokud je treba). U nas je to zatim na vazkach, protoze deda vazne onemocnel, tak pomahame jak muzeme. Jinak je to ale naprd. Vypada to, ze ani tehotenstvi telo dokupy nedalo. 5 mesicu po skonceni kojeni jsem nezacala menstruovat, pomohla az dvojita davka vyvolavacky....jenze to uz je zase 3 mesice.....chjo. Moc vam vsem drzim pesti at se brzy zadari....Opatrujte se.

zvalentova
28. zář 2011

@maharall ahoj, já také cytologii neměla, na úvodní pohovory ji nechtěli, to až na IVF