Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lolka
13. čer 2007

Ahoj zdeena, nepoznam si centrum CAr v Prahe, ale ja s manzelom navstevujeme centrum GEST v Prahe. Zatial som velmi spokojna s pristupom lekara a ked sa do par mesiacov nezadari (snazime sa uz 2 roky), planujeme umele opl. 😒

susik77
13. čer 2007

Ahoj zdena,
ja som bola v Gennete len v 20.tt na ultrazvuku, ale vsetci, s kym som sa tam stretla, boli hrozne fajn, mili, ustretovi a vsetko vysvetlili. Moja kolegyna spomina v dobrom na jedneho lekara z Gennetu-ze jej prisiel ako jediny na pricinu neplodnosti ked sa uz dlho na to liecila a teraz ma uz 6-rocnu dcerku. Pocula som vela kladnych reakcii na Gennet.

ffialka
17. čer 2007

Ahoj zdeena, spolecne s manzelem navstevujeme gennet od brezna tohoto roku, doposud jsme spokojeni, v cervenci nas ceka prvni IVF. Zrejme bys rada ziskala zkusenosti od holek, co uz maji v gennetu IVF za sebou, ale bohuzel, musela by jsi mesic pockat 🙂!
my jsme v peci dr. vykysale a prim. brandejske, pri IVF se zrejme seznamime s dalsimi lekari, myslim tim embryology a genetiky...jinak drzim place ke spravnemu rozhodnuti. kazdopadne pokud mas dotazy, tak rada pomuzu 🙂

zdeena
autor
18. čer 2007

ahojky, děkuju moc za odpovědi.
Už jsme se rozhodli, jsme objednáni na polovinu července k prim. Brandejské, tak jsem zvědavá. Teď jsme tam byli na genetice a moc se nám tam líbilo.
Všem moc přeju, aby vám to vyšlo 😀

Možná se, ffialko, budeme potkávat 😀

ilik
23. črc 2007

Navstevujeme GENNET od letosniho dubna. Pristupem lekaru i personalu jsme spokojeni. Rada bych navazala kontakt s nekterou z vas. O planovani, lečbe, rada bych vedela co nejvice.

campi
24. črc 2007

Kdyz jsme se zacinali snazit, tak jsem mela nekolik doporuceni k MUDr. Brandejske, ktera tenkrat pracovala v Motole.
Na Gennet jsem slysela hodne dobrych reakci a taky o nem uvazuju.

ilik
24. črc 2007

K doktroce Brandejske jdu poprve v pondeli, doktorka Vykysala ma dovocu 🙂 ale myslim, ze tam opravdu jsou vsichmi velmi mili a hlavne zkuseni. Takze drzim pesti pri vyberu a hlavne at se to brzy povede.

zdeena
autor
2. srp 2007

Ahojky holky,
konečně mám chvilku času, tak si pročítám vaše zprávičky.
V Gennetu jsme zatím strašně spokojení, lékaři, sestřičky, prostředí, prostě fakt super.Dneska jsem byla na další kontrole a od menstruačního cyklu, tzn. asi příští týden, začínám stimulovat. Mám krátký protokol. Bylo mi řečeno, že asi tak za 14 dní bude punkce a pak....se uvidí.
Všem vám přeju hodně štěstí a pevné nervičky. Myslím, že ty potřebujeme všechny 🙂

k.bett
27. říj 2007

Ahoj holky koukam ze se tu probira Gennet v Praze paní primářka Brandejská a ostatní...i já docházim do Gennetu k paní primářce je to bajecná ženská a výborná lékařka...takze o teto paní doktorce jenom v dobrém...sestricky takoe mile, Jeste jsem se setkala s paní doktorkou Vykysalou ale jako doktorka nevim jaká je , jen mi odpovedela na dotaz.Ted mame 1 pokus IVF za sebou, bohuzel neuspesne...ale nevadi urcite budu pokracovat dal, nejradeji bych na teto klinice ale zvazuji...

k.bett
28. říj 2007

🙂

evi3
28. říj 2007

tiez sa pripajam ku kladnym nazorom na prazsky Gennet. Dr. Brandejska aj Vykysala su dobre aj ako lekarky a aj po ludskej stranke. Sestricky tiez velmi ochotne a prijemne.
A rovnako fajn personal aj na prizemi, kde sa robi prenatalna diagnostika

k.bett
28. říj 2007

Tak koukam ze mame stejnou prijemnou zkusenost s temito doktorkama i sestrickama.

broskef
29. říj 2007

ahojky,

já jsem absolvovala tento měsíc v Gennetu IUI- zatím čekám na vysledet

k.bett
29. říj 2007

broskef:Ja tento mesic IVF, ke komu chodis?
Drzim palce

snad
29. říj 2007

Chodím taky do Gennetu. Byli jsme tam s manželem před půl rokem na vyšetření. Prý jsme v pořádku. Teď jsme si dali menší pauzu, ale od příštího cyklu začínám baštit Clostylbegit na ovulaci. Všichni tam byli moc milí. Jo a chodíme k doktorovi Hulvertovi.

k.bett
29. říj 2007

snad:

jo, jo jsou tsam mili...u tohoto pana doktora Hulverta jsem byla dvakrat, mam jinak pani doktorku a faaaak uzasnou zenskou.

snad
29. říj 2007

Já se teď na jejich stránkách dočetla, že dr. Hulvert tam delší dobu nebude. Takže asi taky budeme chodit k někomu jinému. Jenom jsem se objednávala u sestřičky a ta mi teda o jeho nepřítomnosti nic neřekla 😒

k.bett
29. říj 2007

Aha..Chtela jsi primo k nemu, jo?
Jsi se ptala?
Ja tam chodim k pani primarce a ta je fakt uzasná i jako ženska.
Muzu jenom doporucit. 🙂

snad
29. říj 2007

No neptala jsem se přímo. Jenom jsem řekla, že jsme u něj byli a že bych chtěla začít brát ty hormony, co mi předepsal. Sestřička řekla, že všechno v pohodě, jenom se potom objednám na ultrazvuk. O něm v podstatě nic neříkala. Ale dočetla jsem se to na jejich oficiálních stránkách. Že snad nějaký konflikt, nebo co...

broskef
29. říj 2007

Ahojky, dr. Vykysala- dle polanu bylo tento měsic IUI a pokud se nepovede tak příšti měsic IVF-ale ted to vidim trochu jinak....

k.bett
29. říj 2007

snad:

Aha, ja tam taky koukla, no, jo no...

k.bett
29. říj 2007

snad:

Jinak drzim palce at vam to brzo klapne a urco klapne 😉 🙂

k.bett
31. říj 2007

🙂 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

mourek
31. říj 2007

snad. dr.Hulvert je ted v iscaru, dnes jsem u nej byla a je užasnej 🙂 strašne me uklidnil 🙂

k.bett
31. říj 2007

já ho zazila jeste v gennetu.

milena26
1. bře 2008

Ahoj holky ,já jsem se dnes zaregistrovala a rozhodla jsem se tady trávit s vámi taky nějaký ten čásek.... mi s manželem se také chystáme do gennetu a jsem ráda,že jsem se tady dočetla,že paní DR.Brandejská je skvělá,protože jí jedu navštívit poprvé po půlce března....

adris69
13. bře 2008

Ale je dost nekompromisní,měla jsem tu čest,ale z úplně jiného důvodu,jinak je to pochopitelně profesionál na pravém místě a v celém baráku je to bezva,celé těhotenství jsem tam docházela i na UZ 🙂 !V příjemném prostředí,kde je každý fakt milej,se vám dostane,té nejlepší péče,není čeho se obávat 😉 !!!

lavazzza
20. bře 2008

Ahoj holky tak mně doktor taky konečně napíše doporučení do Gennetu takže v dubnu se objednám.

terezita
25. bře 2008

ahojte!
tak jsem dneska dostala doporuceni do Gennetu a jsem rada, ze tady ctu same kladne reakce! 😅 uz se tam docela tesim, bo me to snazeni bez vysledku prestava pomalu bavit.. 😀

blucka
25. bře 2008

Ahojte. Ja navstevujem Gennet niekolko mesiacov, podstupila som u nich aj mensi zakrok a som tam velmi spokojna, takze vrelo doporucujem. 🙂