Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
9. lis 2010

@monnn já tě chtěla opravit,ale řikala jsem si,že to bereš z druhého pohledu 😉
@betox super!!!my teda radši nesexovali,a já na to ani neměla náladu 😉

betox
9. lis 2010

@inza uvidíme, co tam dole vymyslí 😉 Nene, ten se polyká, ale co jsem četla na netu, tak s ním nebývají problémy
@monnn díkec
@majcam no já právě taky ne, ale manža má teda velmi protaženej gesicht 😵

darkwitch
9. lis 2010

@betox my taky nesexovali a ted je to strasne, protoze uz mame oba velkou chut a zatim to nejde... se musim v patek zeptat jestli uz muzeme...

lucavka
9. lis 2010

@betox - tak to je zvláštní, my sme měli taky ještě jednoho co se jim moc nelíbil, ale nezeptali se jestli chci obě. Dostala jsem jen to jedno nejlepší...

lucavka
9. lis 2010

@darkwitch - to my sme zatím z tý radosti když sme slyšeli srdíčko a viděli ultrazvuk úplně zapomněli zeptat jestli už můžem sexovat 😀 . A už by sme oba chtěli...

inza
9. lis 2010

@betox: jo taky jsem cetla ze se snad nemuze zase dlouhodobe polykat...........bych musketyra chvili v domecku nerusila....at se zabydluje v klidu.. 😀

darkwitch
9. lis 2010

@lucavka kdybych mela radost ze srdicka tak by mi to tak moc nevadilo...

inza
9. lis 2010

@darkwitch: urcite uz na to budete moci hupsnout...🙂 hlavne se nezapomen zeptat...

darkwitch
9. lis 2010

@inza snad na to nezapomenu, ja tam vzdycky zapomenu na vsechno...

inza
9. lis 2010

@darkwitch: tak si udelej tahak 😉

darkwitch
9. lis 2010

@inza myslim, ze by mi nepomohlo ani to, neb bych ho zapomnela vytahnout 😀

inza
9. lis 2010

@darkwitch:to si ho musis dat do ruky

darkwitch
9. lis 2010

@inza ale kdyz se budu slikat a lizt na kozu tak ho nekam zalozim...

majcam
9. lis 2010

@darkwitch a kam? 😀

darkwitch
9. lis 2010

@majcam to nevim v tom stresu co tam zase uvidi si netroufam tipnout 😀 ale nejspis do kapsy...

lucavka
9. lis 2010

@darkwitch - je to tak, já taky jak sem u doktora zapomenu na všechno...

inza
9. lis 2010

@darkwitch: nez hupnes na jak to manza nazval "roztaz nozku" tak das dotazy na stul

petaloudi
9. lis 2010

hihi, já se na sexík nezeptala do teď, a to jsem od tý doby byla u dr. asi 3x 🙂 u nás by teoreticky neměl být žádný problém (i když občas mi krvácí lehce čípek po zavádění utrouše), ale vždycky když má dojít na věc, tak si řeknem, že radši ještě počkáme a necháme mimouše v klídku 😉 Ale je to už dost na palici teda 😀 😀

@betox tak ať se bojovníkovi u tebe líbí!!! a @inza ať najdou ocásci tu správnou cestu 🙂

monnn
9. lis 2010

@darkwitch nene,ty jsi frajérka,to já tady kecám blbosti a nikdo mě neopravil 😉

monnn
9. lis 2010

@darkwitch a já si dělám starosti jakže Tě poznám.... 😉 ,přece budeš žmolit v ruce ten tahák ,snad vás tam nebude víc 😀 ,abych někoho "neopruzovala kecama--z koníka?jseš dark? atd. 😀

darkwitch
9. lis 2010

@monnn 😀 ja ti poslu presny popis obleceni...

monnn
9. lis 2010

@darkwitch to beru,jen mi ho musíš poslat už ve čtvrtek,ne že mi popis pošleš v pá než vyjdeš z domu,to bych si těžko ve vlaku přečetla 😉 jo když přesný,tak i spodní prádlo,jako barva,krajka .......

darkwitch
9. lis 2010

@monnn jasne rozmyslim si co si vezmu na sebe uz ve ctvrtek, ve spodnim pradle v cekarne nebudu...

monnn
9. lis 2010

@darkwitch 😀 ,no já myslele,když přesný,tak přesný 😀 😀 ,já pak taky napíšu,co že na sebe navléknu 😉 😉

darkwitch
9. lis 2010

@monnn ty by si to pak ukazala manzelovi a ten by si to mohl chtit zkontrolovat 😀 i kdyz ty tam budes asi sama, ze?

monnn
9. lis 2010

@darkwitch 😀 ,jj sama,manža se mnou jezdí jen když musí 😀 ikdyž jsme si říkali,že by jsme si mohli objednat na jednu noc nějaký hotel a podívat se na Prahu trochu víc než jen z lékařské stany,jenže když bylo léto jsme to nějak nestihli a ted v tomto počasí někde chodit..... 😒 ,jo a tebe bude doprovázet tvůj manža?

darkwitch
9. lis 2010

@monnn se mnou taky manza jen kdyz musi a i kdyz musi tak strasne brbla...

monnn
9. lis 2010

@darkwitch 😀 no jo to jsou Ti naši mužíčci,tak zítra,opět až odpoledne,ráno musím do práce 😉
DOBROU NOC!!!!! všem!!!!!!!!!

darkwitch
9. lis 2010

@monnn dobrou noc 🙂

majcam
9. lis 2010

Tak teda dobrou...,vybírám pračku na netu a už mi z toho jde hlava kolem.. 😒