Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

barrca
15. črc 2009

Tak jsme neco docetla ... Monic, nevim, jesti te to jeste zajima, ale ja take pichala centrotide a jednou se mi udelala strasliva boule a uplne mi zarudla a i jindy to bylo takove problematictejsi .... to je proste normalka, telo reaguje ruzne a take zalezi kam si to pichnes a zda netrefis zilku ( to se pak udela modrina), takze v klidu. Dej vedet, jak si dopadla na kontrole ....mz take meli opu v sobotu a byla to celkem pohoda, na gennetu byl naprosty klid 😉

barrca
15. črc 2009

tak jo ... ja ma proste trochu jiny rezim, tak vas tu nikdy nechytnu ... mejte se, drzte se, drzte plody a ja uz jsem za par dni zpatky, tak uz budu aktivnejsi 😉

lenkakubickova
16. črc 2009

Dobré ráno 🙂
holky, tak mrška si dorazí,ale kéž by užhned!!!! 😀 😀 😀 Teplota klesla a trochu mě začíná bolet břicho,kéééééž by dorazila do večera a zítra bych si jela pro léky 😵 😵 😵

Mončo: dneska mooooc držím palečky na kontrole! 😉 🙂

Raduš: Ani se ti nedivím,že se těšíš domů, hrozně by se mi 14 dní stýskalo ☹ 🙂 ...tak koukám,že až budu píchat Centrotide,tak mě asi nemá nic překvapit,co? 😅 Kurňa,už ať dorazí mrška a můžu píchat včeličky!! 😀 😀

barrca
16. črc 2009

Dobre ranko!
Leni, urcite te nema co prekvapit .... ja byla take relativne vydesena, ale pak zjistis, ze to je fakt normalka 😉 Ja uz pocitam hodiny, kdy pojedu domu .... takze jeste jendou se vyspim (dnes tedy jeste udelam prezentaci) a jedu domu, jupi 😎 Tyden budu muset prezit v praci a pak zase na dovcu, jupi 😀 To se to pak bude tehulkovat .... teda doufam 😅
Tak ja zase letim na prednasku .... pa!

anlek
16. črc 2009

Ahoj,

Leni, neboj se toho Centrotide. Ja mela take vzdy flek, ktery do dvou hodin zmizel. Myslim, ze jednou to svedilo. Jsou to trochu vetsi jehlicky nez pero, ale ty pero mit nebudes, tak budes mit praxi a nic te neprekvapi. 😉 A pichani je fajn cast, tam to aspon utika. Ted to cekani je horsi, vubec to neutika. Navic se bojim, ze vysledek nebude takovy, jaky bych si prala. 😅

My meli narocnou noc, vzbudil me zvuk tekouci vody na chodbe a hlasy policajtu, hasicu a mame prasklou jednu stoupacku v baraku. Nastesti to neni prio nase soupacka, takze vodu jsme v bytu nemeli.

anlek
16. črc 2009

Milu a tebe vyhlizim, jestli jsi se dovolala do Gennetu. 😉 Bud neodbytna, ze opravdu chces mluvit s primarkou, kdyz ti vcera slibili, ze ti zavola a nevolala.

lenkakubickova
16. črc 2009

Raduš: tak to si teda pěkně užíváš,když jdeš jen na chviličku do práce a hned zas dovolená, kurňa to je život!!! 😉 😀 Já mám dovču taky poslední týden,chtěli jsme jet do Jižních čech nebo na Šumavu a nakonec to vypadá,že skejsmeneme doma,protožeč budu chodit na kontroly při stimulaci 😅 ...ale to je důležitější! 😵

Anlek: jojo,věřím,že si zvyknu a bude to každou včeličkou utíkat 😵 ...takhle čekám každý den MS, pořád chodím kontrolovat na záchod a nic a už mě to znrvozňuje, už bych hctěla,aby se něco dělo ☹ 😀 😀
Neboooooj,mooooooc ti držímpalečky na dobrý výsledek!!! 😉 😵 😵 Hlavně mysli tak,že ty miminka v bříšu máš 😉 🙂 Nooo, to je radost s tou vodou, hlavně,že to nemáte v bytě!

Miluško: tak šup,šup, už jsme nedočkavé za tebe na tvé zprávy, co ti poví paní primářka 🙂 😕

miluse
16. črc 2009

ahojky holky, vy jste fakt nedočkavky.... ráno jsem tam volala a sestra říkala, že jí to včera dávala a že jí dneska bude uhánět, no pokud se neozve do odpoledne tak jí tak kolem 14 hodiny volám. Páč jse mi sice o něco líp, ale venku mě to furt zmáhá, jdu jen se psem před dům a rozdýchávám to skoro 15 minut ☹

lenkakubickova
16. črc 2009

Miluš: to víš,prožíváme to s tebou 😉 🙂 ...to je teda strašný!!! 😠 Vědí,jak ti je, že čekáš na výsledky a nikdo ti není schopný zavolat? Já osobně bych volala primářce na mobil 😅 Hlavně se opatruj a budu věřit,že se ti co nejdřív někdo ozve!!! 😉 🙂

miluse
16. črc 2009

Holky, jste fakt hodný 😵 díky.

Já tedy nechci aby to vypadalo, že tu všechnu pozornost strhávám na sebe, ale prostě se někde vykecat z toho musím, tak se kdyžtak omlouvám a prosím o schovívavost a trpělivost se mnou 🤐 Ono to holt sice můžu probrat s kámoškama, ale když oni pořádně nevědí o co jde, ta je to s nima pak těžký 😒

lenkakubickova
16. črc 2009

Miluš: to e přeci v pohodě,neboj, nestrháváš pozornost jen na sebe 🙂 Myslíme na všechny! A ty to máš akorát teď trochu složitější 😉 🙂 Je jasný,kdo neví o co jde,tak si ani nedokáže představit,co to vůbec znamená.... hlavně,ať už někdo něco vyřeší, je krásně, tak aby jsi taky mohla v klidu třeba na nějakou prochajdu 🙂

monivo
16. črc 2009

Ahoj všem,

barco, díky za ten Cetrotide. Už je to v pohodě. Zjistila jsem, že je to opravdu jen určitou dobu po vpichu a pak to odezní. Vždycky to trochu nateče, zčervená a svědí. Ale do rána je to dobrý a ani modřiny nemám. Zato po injekcích na ředění mám na nohách pěkné lívance. Ale jelikož nejsem žádná modelka a nenosím minisukně, tak je to jedno 😉

Leni, máš dobrou pamět, opravdu jsem byla na kontrole.

V gennetu byl klídek, skoro nikdo tam nebyl. Doktorka, když viděla můj ultrazvuk řekla "Ty brďo" 😀 Mám hodně folíků, prý tak 25, že bude z čeho vybírat. A bavily jsem se o OHSS, že si naštěstí píchám Fragmin na ředění krve a že mám hodně pít a bílkoviny. Takže už mám měchýř zas jak balon a budu muset už asi po páté dnes na malou 😅 Jinak OPU bude v sobotu a bude tam primářka, takže je to fajn.

monivo
16. črc 2009

Jo, a dnes si píchám kolem 17hod poslední Cetrotide a pak v 21hod Ovetrille. A zítra nemusím nic, hurá 🙂

miluse
16. črc 2009

Moni, jůůů, to je úrodička, takže tam skoro nikdo nebyl jo? A ty taky chodíš k primářce, že? Tak proč kurňa nevolá 🙄 ?

Moni, to já taky furt hodně pila, na záchodě jsem byla fakt jak doma, ale ty injekce předtím jsem neměla, holt moje první IVF, tak zkoušeli co to se mnou udělá. 😕 A tobě říkala ještě bílkoviny jo? Hmm, tak to abych se asi po nějakých jukla. 😨

No asi jí cinknu fakt já, manža už mi tu vyhrožuje, že mě odveze do nemocnice,když tak funím, že už se na mě nemůže dívat ☹

lenkakubickova
16. črc 2009

Mončo: no tak to jsou skvělé zprávy!!! Takže v sobotu OPU jo? No parádaaaaa!!!! 😵 Máš krásnou úrodičku 🙂 Jsem na to OPU natěšená za tebe 😀 😀 A nikdo v Gennetu nebyl jo? ☹ Tyyyjo a že já mám takovou smůlu a je tam vždycky narváno a čekám hodinu navíc 😕 😢 Tak to je krásný pocit, že už máš poslední dvě včeličky,viď? 😉 🙂

monivo
16. črc 2009

Ahoj Milu, ano, také chodím k primářce. Klidně jí zavolej. Zrovna když mi dělala ultrazvuk tak jí někdo volal a ona té dotyčné řekla, že jí zavolá za chvíli a byla v pohodě. Jen se omluvila, že děla ultrazvuk a že cinkde zpátky. A mluvila i o bílkovinách (mléčné výrobky, maso). Takže ať ti manža k obědu udělá pěknou flákotu, nějakýho pěknýho steaka 🙂

Milu, kolik ti odebrali foliků? Netušíte někdo, kolik jich odebírají? Jestli určitý počet nebo dle možností? A všechny?

lenkakubickova
16. črc 2009

holky a v jaké formě se mají jíst ty bílkoviny? Stačí norrmálně jíst maso a věci bohaté na bílkoviny,nebo to jsou i nějaké vitamíny? 😅

monivo
16. črc 2009

Opravdu, když jsem tam přišla, byla přede mnou jen jedna holka a když jsem odcházela, tak tam taky seděla jedna. Čekala jsem asi 15min. Ale v pondělí tam byl šrumec.

Čekají mě už jen dvě včeličky, ale na ředění si budu píchat pořád dál. Ale pokud to může předejít i OHSS, tak jsem na druhou stranu ráda.

A co ty, Leni, cítíš se předmenstruačně ? 🙂

monivo
16. črc 2009

Leni, řekla bych, že jen potraviny bohaté na bílkoviny.

lenkakubickova
16. črc 2009

ještě včera jsem byla vyplašená,jestli vůbev mrška dorazí a dneska mám pocit,jako by mě pobolívalo na levo břicho,jako před MS, tak doufám,že už dorazí,tohle čekání je fakt na hlavu ☹ 😢 ...kééééž by dorazila v noci,dojela bych si ještě zítra pro léky 😵 Už chci,aby to nějak utíkalo 😅 ...nevíš,jak popohnat MS?? 😀 😀 😀 Já se ti nedivím,že jsi ráda,za ty další injekce,přeci jen je to "prevence" a to už jsi si určo zvykla 😉 🙂

miluse
16. črc 2009

Moni, já tam měla 15 folíků a ty mi vzaly, z toho bylo 12 vajíček. Já bych řekla, že berou asi všechny 😕

Leni, neboj, mrška dorazí coby dup, uvidíš 😉

anlek
16. črc 2009

Teda Moni, to je foliku, to budete mit embryjek, ze se snadno mezi nimi najde to spravne pro vas. Se ti to uz take krati, a je to par dnu, co jsi zacinala pichat. Ja to porad rikam, ze stimulace je fajn, ze ta utika. 😀

Bilkoviny jsou asi jedno jake, hlavne je jist. Ja bych chtela take OHSS, protoze pak by byla vetsi sance na //. 😀 Milu, ale asi nevim, co rikam, co? 😅

Leni, na MS se doporucuje sklenicka cerveneho vina, horka vana, nejaky vetsi pohyb. 😉 Ale myslim, ze on vetsinou stejne dorazi jak chce. 😀 U tebe uz je to stopro otazka jen hodin. A nebo nedorazi peknych parmesicu. 😵

lenkakubickova
16. črc 2009

doufám,že potvůrka dorazí do neděle 🙂

Mončo ty už jsi asi natěšená,co? 😀

miluse
16. črc 2009

Anlek, no to jo... ono je sice hezký že je u toho větší šance, že se mimísci zahryznou, ale nepřála bych to nikomu. 😖

lenkakubickova
16. črc 2009

Anlek,koupim si tedy na vecer lahev cervenyho vína a vypiju ho a uvidíme 😉 😀 😀 😀 Ono asi dorazí,dneska mi i klesla teplota,takže to byla jen náhoda, třeba po Agolutinu stoupá teplota 😅 Horkou vanu mám smůlu,protože nám už od Po neteče teplá voda 😠
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

lenkakubickova
16. črc 2009

Milu: a jak dlouho může takhle ten OHSS trvat? Máš představu? Já jen vím,že to existuje 😅

miluse
16. črc 2009

Leni, vůbec netuším, ono to snad pak přechází do těhu, co jsem tu tak někde četla, ale nikdo mi přesně neřekl ty prvotní příznaky za jak dlouho odezní, jestli tedy vůbec

lenkakubickova
16. črc 2009

tak hlavně,ať je to co nejdřív fuč,ať si můžeš těhu jen pohodlně užívat 😉 😵 😵 ještě,že máš tu neschopenku 🙂

miluse
16. črc 2009

Leni, jo to si taky říkám, ale dle všeho bych jí stejně asi v pondělí dostala, páč v tomhle stavu se fakt pracovat nedá

lenkakubickova
16. črc 2009

Miluš: tak buď doma fakt co nejdýl to jde,ať jste s minkem/kama v pořádku 😵 Já si říkám,jak budu chodit co nejdýl do práce,ale jak je vidět, člověk nikdy neví, co se může stát a pak je zo zdraví na prvním místě 🙂 A sklony k OHSS může mít úplně každý? Nevíš?