Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
23. dub 2011

@lenkakubickova punčošky nemám,u nás je dávají v nem. pak je vrátíš oni je asi vyperou tak jako noční košile 🙂 no uvidím kdyby to bylo něco moc blbý by mi to snad MUDr. řekl ne,až na to,že u nás ted máme dlouhodobě zástup a to je vždycky ... 😒 uvidím,co mi řeknou v Genn. jinak mi kamarádka řekla,že mám omezit veškerou zeleninu která obsahuje kys. listovou 😅 chjo.

lenkakubickova
23. dub 2011

@monnn : tak snad to všechno bude v pohodě, oni ti v Gennetu poradí a myslím, že kdyby bylo nejhůř, tak ti i punčošky dají 😉 Já si jen pak o ně zapoměla říct 😕 ...proč omezit zeleninu??? 😕

monnn
23. dub 2011

@lenkakubickova já přesně nevím proč,ale i mamka pak nesměla snad půl roku jíst zeleninu(zelenou) ji ředili lékama krev a tak to měla zakázané.a právě i ta kamarádka mito tak nějak říkala 😅 ,no co uvidíme,se den předem nachlastám vody a krev zředím,jen nevím jak pak vydržím cestu autobusem 😀 😀 😀

lenkakubickova
23. dub 2011

@monnn 😀 😀 😀 s bažantem 😀 😀 😀

darkwitch
23. dub 2011

@lenkakubickova je tak to je vyborna zprava, ze se mimisci tak krasne drzi 🙂

lenkakubickova
23. dub 2011

@darkwitch to je 😵 😵

anlek
23. dub 2011

@lenkakubickova Super! To je fajn, ze mate takova silna miminka. 😵

inza
23. dub 2011

@lenkakubickova:to jsou dobre zpravy🙂 a budou chlebicky🙂 to si dneska muzes dat to vinko...🙂

lenkakubickova
23. dub 2011

@inza snad jo, mam slaby hyperstimulak, tak snad to vinecko nebude vadit 😕 Koupim si lambrusko, to ma malo alkoholu 😉 ...uvidime v Po, kdy nam reknou transfer a dam ti vedet 😉 Jen se mnou chce jit manzel, pokud ot bude v utery, tak snad bude mit chut na chlebicky 😅

lenkakubickova
23. dub 2011

@anlek diky Leni, taky mam obrovskou radost, ani jsem tomu nechtela verit 😉 😀

pentagras
24. dub 2011

@lenkakubickova Ahojky, no uvidíme, bylo to tak rychlý že jsme to ani nečekali, jedem na dovču a počítáme asi červenec nebo srpen ale spíš srpen a jdeme na ivf rovnou 🙂

pentagras
24. dub 2011

@vally11 ahojky, tak to je dobře že jsi ok, no my počítáme až v létě, spíš srpen, máme před tím dovču ještě a chci být pak v klídku, hlavně jak říkala dr že mi dá hned nemocenskou, tak v práci by se po... do konce července máme akce, pak je to volnější..ale my jsme chtěli až tak nějak konec léta.

lenkakubickova
24. dub 2011

@pentagras ahoj, no určitě je příjemnější, když to jde překvapivě rychle, než jen čekat 😉 🙂 Budu držet palce a v létě vám to určitě vyjde, však ono je to za chviličku 😀

inza
24. dub 2011

@lenkakubickova:ahoj,tak co volali dneska jak prtata pokracuji?
jinak se tesim na chlebíčky a manza nevadi🙂 🙂 🙂

lenkakubickova
24. dub 2011

@inza : ahoj, dneska nevolali, rikali, ze v nedeli nevolaji, ze az v Po 😢 😀 😀 ....ja verim, ze se jim tam vsem dobre dari, musi, protoze uz se na ne moc tesim!!! ...jsem jen zvedava, jak budou kvalitni a jestli mi daji jen jedno, ja rikali, nebo dve 😅 ....manzel je stydlin,vis? 😀 Tak to chvili vydrzi 😉 😀

inza
24. dub 2011

@lenkakubickova:aha nam totiz v nedeli volali...neboj ale dari se jim moc dobre takto pred velikonocema. hele ja manzu neukousnu🙂 🙂 🙂

lenkakubickova
24. dub 2011

@inza: aha, skoda, ze nevolaji,no....ale co, do rana uz to vydrzim a snad zavolaji co nejdriv! 😵 😵
Jasne, ja bych ho stejne nedala, bych ho branila pred tvymi kousanci 😉 🙂 🙂 🙂

inza
24. dub 2011

@lenkakubickova:jasne ze vydrzis....das vinko nohy nahoru a je pohoda....ja mam sveho....tak bych tveho urcite nekousala....🙂 🙂 🙂

darkwitch
24. dub 2011

nam taky v nedeli nevolali a byl to ten nejdelsi den ze vsech 😀 zvlast kdyz v pondeli volali asi az v deset...

lenkakubickova
24. dub 2011

@darkwitch 😀 😀 😀 to asi holka bude dlouhy den, kor kdyz jsem sama doma 😝 ....ale ja se nenudim, porad mam co delat 🙂 ...no, ve Ct volali hned v 8.30, v Pa asi az kolem 9.30, takze bych se vubec nedivila, kdyby volali az buh vi kdy a to budou nervicky 😅 😅 😅

darkwitch
24. dub 2011

@lenkakubickova no ja bych si prece jen dala na inzu pozor, to rikaji vsichni ja nekousu jen kdyz mam hlad... a pak z nich vyleze ze hlad maji porad 😀

darkwitch
24. dub 2011

@lenkakubickova ja mela pred ET mnohem vetsi nervy nez potom pred krvi a tak... ale neboj dopadne to dobre a budes mit krasne mimi

lenkakubickova
24. dub 2011

@darkwitch 😀 😀 😀 to asi holka bude dlouhy den, kor kdyz jsem sama doma 😝 ....ale ja se nenudim, porad mam co delat 🙂 ...no, ve Ct volali hned v 8.30, v Pa asi az kolem 9.30, takze bych se vubec nedivila, kdyby volali az buh vi kdy a to budou nervicky 😅 😅 😅 A zase si rikam, ze tom, ze nemam problem otehotnet, tak tomu dost verim,ale mam strach, jak to bude pokracovat, pokud se nam to povede...a jestli budou mrazacci, kdyz se to nepovede... No je to mazec! Jakmile je to takto planovane tehu, neni to jednoduche na nic nemyslet 😀
@inza: vinko bylo vcera, dneska uz ne, kdyby bylo zitra ET 😉 A nechci moc provokovat to moje bricho 😅

lenkakubickova
24. dub 2011

@darkwitch 😀 😀 😀 😀 tak tedy bacha na inzu 😉

inza
24. dub 2011

@lenkakubickova:to vis bacha na me....hele cervene vinko te pěkně prokrvuje...
dark:taky jsme nemusela hned bonznout🙂 🙂 🙂

darkwitch
24. dub 2011

@inza je promin, se stydim, ale tak znas to zalovat se nema, ale hlasit se to musi 😀

lenkakubickova
24. dub 2011

@inza @darkwitch: 😀 😀 😀 jinak inzo, cervene si teda na prokrveni dam 😉 Vcera jsem mela 2 sklenky bileho 😅

inza
24. dub 2011

@darkwitch:jasne ja tomu rozumim🙂 ja bych to taky hlasila🙂 🙂

lenkakubickova
24. dub 2011

Všem krásné velikonoce, jaro plné radosti, štěstí, lásky, zdraví a sluníčka 🙂 🙂

darkwitch
24. dub 2011

@lenkakubickova no to jsou krasni zajuchove 🙂