Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

utrikocku
15. srp 2018

@biedronca moc me to mrzi. Ale bude vse dobre! Ja zitra opu, mam hypestimulak jako blázen...

katule1990
15. srp 2018

@biedronca To mě moc mrzí, drž se! Nám IUI nevyšlo vůbec 😒. Už by bylo, holky, na čase, aby nám to některé vyšlo. Chystáte se někdo znovu na IUI? My jsme teď měsíc vynechali a možná půjdeme zase v září...

misulkari
15. srp 2018

Ahoj holky, já dneska 5. IUI, po tom clostilbegytu 5 folikulů, ale mám strašné stavy, návaly horka...v pátek poslední IUI. Pak půjdeme na umělé, velké šance už tomu nedávám.

katule1990
18. srp 2018

Holky, chystáme se na další IUI. Každá cesta do CAR je pro mě den dovolené, tak jsem se vás chtěla zeptat, jestli můžu 10-12 DC na ultrazvuk ke svojí gynekoložce, že by mi dala i Ovitrelle a do CAR bychom jeli jen na zákrok?

misulkari
3. zář 2018

Holky, tak vás opouštím, i po 6. IUI bohužel nic a čeká nás IVF. Moc vám tady držím palce a dejte vědět, jestli se vám zadařilo, ať se můžu radovat aspoň za vás 🙂

volfici
3. zář 2018

@misulkari držím moc palce, IVF určitě vyjde a dočkáš se toho malého uzlíčku ❤️

biedronca
5. led 2019

Jsem po 2. IUI dnes, a v pondeli znova...
Co vy, je na tom nekdo podobně
??
Snažíme se 2 roky, mam zasebou 2 potraty.

lamakrelka
18. led 2019

@biedronca já mám za sebou 5 IUI a čekám na výsledek....

saja13
15. čer 2019

Ahoj holky vy co máte cyklus 28dni kterej DC jste měli iui?

lamakrelka
8. črc 2019

@saja13 podle detekované ovulace, tzn. pokaždé jiný den.

andy6230
25. zář 2019

Ahoj holky, tak jsem si precetla par stranek jak jste se snazily o mimi. Nejvic jste toho napsaly asi loni nejak pres leto. Jak to s vama vypada ted? Povedlo se to nektere z vas. Doufam, ze ano 🙂 Ja jsem nastoupila nove do CARU, beru prvne Femaru a pred tim jsem byla bez reakce lecena Clostikem. Ja mam PCOS. Parteruv sperpio je ok. Jsem zvedava, co me ceka. Snazime se rok.

jasemin26
25. zář 2019

Ahojky ja byla na iui pred 5 dny, a stale me boli břicho jako pred ms. Jinak jsem vic unavena. Drzim palecky at to vyjde

nina004
14. led 2020

@andy6230 @jasemin26
Ahojte baby, ako vám dopadlo vaše snaženie? Bolo iui úspešne? Ja mám za sebou prvé iui ,je to dnes 7 deň, ale už od tretieho dňa po ňom cítim bolesti podbruška ako pri mojom každomesačnom PMS,tak tomu veľkú šancu nedávam

andy6230
14. led 2020

@nina004 Ahoj, za me na pul uspech a na pul dalsi sileny prutahy.V pulce zari Femara zabrala, pichli mi Ovitrelle, ovu se dostavila (i kdyz prisel Ovit. dele nez mel). K velkemu udivu dr se nam podarilo, ale bohuzel to bud byl nejaky zmetek nebo mimodelozni a hormony prestali v 5+1 stoupat. A tam to vse zacalo. Cekalo se chvili jak rychle pujdou hormony dolu, ale dost mi kolisaly (podezreni na mimodelozni). Pri pravidelnych kontrolach na UTZ dr nic na pravem vajecniku spatne nevidel a na levy (nejspis kvuli nejakym srustum) nevidi. Takze do ted nevim co a kde to bylo, ale uz od pulky rijna cekam az mi hormony klesnou z 250 na 0 - kazdy tyden chodim na krev (normalne to melo byt do konce listopadu ok a mela jsem to dostat). Ted mam hormony 7. Dokud nebudou na 0, nedostanu to a nemuzeme se znovu snazit. Takze dalsi 3 mesice cekani navic. Snad to ale vypada, ze do 14 dnu by MS mohla prijit, pak jdu do CARU na kontrastni latku na ktere uvidi zda mam vubec cesty pruchozi, aby me nehnali na insemici a nic z toho. Pokud cesty budou pruchozi, budeme dal na femare, ovotrellu a inseminaci, ale max tak 2 a pak umely. Pokud nebudou pruchozi, prijde umele hned.

andy6230
14. led 2020

Za chvili to bude uz rok a pul co se snazime.. Jsem porad optimista, neresim to.. S partnerem hodne cestujem a uzivame si, ale co vam budu povidat. Uz me to taky stve. Rada bych uz mela aspon to jedno mimi. prece jen uz je mi ted cerstve 32.

nina004
14. led 2020

@andy6230 ahoj. Je mi ľúto ako to dopadlo. Teraz len dúfať, že to tento mesiac klesne a budete sa snažiť ďalej. My sa snažíme už 3 a pol roka. Máme za sebou prvé IUI,tento mesiac to moc pozitívne nevidím a na ich nechcem ísť. Vyšiel mi vysoký prolaktín,tak dúfam,že keď klesne, tak to pôjde aj samo.

katule1990
14. led 2020

@nina004 My jsme byli 5x na IUI, snažíme se skoro 3 roky a nic ☹.

jasemin26
14. led 2020

@nina004 ahojky bolesti asi mít budeš, já je měla celou dobu do další ms. Bohužel nám se nezařadilo😕 byla jsem 3x. Ale tobě držím palce. Dej pak vědět 👍

julietula
11. bře 2020

Ahojky ženy, přidávám se k vám... Jsem 13DPO po 3IUI,titra mám testovst, tak jsem opět plný uzlicek nervů 🤔🙂... Přeji všem hodně štěstí a brzké // na testiku.

saja13
12. bře 2020

Zdravím holky po delší době 🙋😉 včera sem byla na utz krásný folikul 23mm ale sliznice Teda nevím, jelikož sem nebyla u mojí dr napsala mi duphaston ale někde sem se dočetla že brání ovu? Tak přemýšlím jestli nebrat radši utroš? Včera pichnuti ovitrele a snaženícko 😍 a v pátek znova 😍❣️ v jakém stádiu vůbec praská folikul? Držím pěsti ikdyz to teď nemáme jednoduché ❣️

kubacka
26. říj 2020

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat protože jsem tu našla že někdo z vás nenavštěvoval Dr. Zhang, jestli vám k otěhotnění pomohla? Vím že je to déle ale pomohla by mi jakákoli zkušenost 😊