Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

fialka77
23. čer 2017

@volfici Ahoj, tak to jsme na tom stejně s Ovitrelle ve čtvrtek a s iui v sobotu 😉

volfici
23. čer 2017

@juliia
Ahoj, AMH mám 1,58, jsem vyčetla ze zprávy. Koukala jsem na netu, že je to nízké, ale ne úplně špatné, tak nevím. Doktorka mi k tomu v úterý na konzultaci nic neřekla, vlastně jsem na to koukla až teď do zprávy, když ses zeptala. Tak snad by něco řekla, kdyby to byl průšvih....
Genetiku jsme měli mít hotovou už tohle pondělí, ale rozbil se jim přístroj, takže nás odsunuli až na půlku července 😒 doufám, že stihnu srpnový cyklus.

volfici
23. čer 2017

@fialka77
tak si budeme držet palce 🙂

fialka77
23. čer 2017

@ Jj, držím palce a přeji hodně štěstí 😉 Snad bude sobotu úspěšná 🙂

juliia
23. čer 2017

@volfici
Tak to mame fakt stejně napláno. My musime srpen stihnout. Uz takhle jsem dostala tu genetiku na statim, jinak by nebyla sance.
A kam chodíš?
To AMH je pry prusvih az kdyz je pod 0,7...
A mate za sebou 7 let úplně bez uspechu?

volfici
23. čer 2017

@juliia
tak snad se zadaří
Chodíme do Gennetu v Liberci. Za sedm let, co jsme s mužem spolu jsem až před dvěma lety měla úplně poprvé opožděnou MS a pozitivní test. Bohužel jsem hned další týden začala krvácet a doktorka říkala, že to bylo jen biochemické... Jinak za celou dobu nikdy nic. Intenzivně to řeším právě od toho srpna 2015, kdy byl ten pozitivní test, do té doby jsem tomu nechávala volný průběh - pořád bylo co dělat, práce, škola, barák, podnikání.....
Nejdřív jsem musela vyřešit štítnou žlázu, pak jsme lítali po imunologiích, byla jsem na HSG.... do toho stres v práci, dost často jsem pryč na služebkách, takže leckdy ty správné dny prostě přišly vniveč.... no, teď se snažím zvolnit a uvidíme....

hanimili
23. čer 2017

@volfici Já mám AMH 1.8 prý to není špatný, k mému věku přijatelné 🙂
Četla jsem že holky otěhotněli přirozeně a měli 0.3 to je hodně mizerné.
Hold v tom hraje velkou roli psychika ale tomu prostě neporučíš ☹

hanimili
23. čer 2017

@volfici
Dokonce mě kamarádka poradila detox 10denní což znamená jíst jen pohanku a kýšku.Prý co to zkusili byli hned těhotné,ale příjde mi to hrozný jíst jen tohle 😀
Hold se budu muset překonat 😀

uzivatelkapetra
23. čer 2017

Ahojte holky, tak v pondělí měl folík 10mm a dnes 14mm. No jsem z toho rozpačitá. V pondělí se mám ukázat zniva a pokud doroste tak bychom hned dali iui.
Jinak jsem se ptala na amh a mám 13,5 což je docela hodně. Prý to pro mě akorát znamená riziko ohss.
Ještě půjdu prolustrovat internet

volfici
23. čer 2017

@hanimili
No to nevím, jestli bych to zvládla, ale zas na druhou stranu, co by člověk pro to neudělal. Já zobu vitamíny Be Parents, zatím nic jiného. Zítra ráno jdeme na první IUI, tak jsem trošku nervózní, nevím co čekat.
Jinak holky, jak je to pak s nějakým klidovým režimem? My máme hned v sobotu oslavu narozenin, samozřejmě že nebudu pít, ale jde mi o to, jestli není potřeba ležet nebo tak.....

juliia
23. čer 2017

@volfici
Budu drzet zitra palce.
Vykon je uplne pohodovy, neni se vubec ceho obavat...něco jako bezne gynekologické vyšetření.
Ten den se dopporucuje kludovy režim, ale lezet se nemusí.
Daksi den jsem uz vzdycky sla normálně do práce, jen jsem treba vynechala posilku.

volfici
23. čer 2017

@uzivatelkapetra
Zjistila jsi něco ohledně toho amh?
Držím palce na pondělí 🙂

hanimili
23. čer 2017

@volfici
Mě řekl doktor že mám dělat to co doposud.
A nepít jen si dej Tím to určítě neovlivníš ba naopak.
A bohužel IUI šance není moc velká.
Ale držím moc palce.
At se to konečně někomu povede.🙂

babeta1
24. čer 2017

@volfici ja po iui mela druhy den taky oslavu, pila jsem vino a ted jsou na ceste dvojcata takze si klidne sklenicku dej 😉 drzim palce!

uzivatelkapetra
24. čer 2017

@volfici no celkem ne, všechny články i zkušenosti na diskuzích řeší buď optimální stav anebo nedostatek. Jen jsem četla jak říkal doktor, že při případné stimulaci si musí dát velký pozor při dávkování léků, že by mělo stačit málo. No když si vezmu jak reaguju na clostil tak mi teda nepřipadá, že by stačilo málo.
No a asi nikdy nebudu mít přechod 😀 nebo hodně pozdě.

volfici
24. čer 2017

@babeta1
Děkuji! Ráno byl muž přispět svým dílem 😄a za hodinu jdu já....
@hanimili
V mém věku je podle doktorky pravděpodobnost úspěchu asi 3%, tak to spíš beru jako vyplnění času než budou výsledky genetiky a pokročíme k IVF, a moc šancí tomu taky nedávám. Nějak to dopadne....

fialka77
24. čer 2017

Ahoj holky, tak mám dnes také po iui 😉

juliia
24. čer 2017

Holky, tak tfuj tfuj❤

@fialka77

Delaji ti pred IUI jeste UZ nebo uz ne?

volfici
24. čer 2017

@fialka77
A nějaké zvláštní pocity? Já ne 😄 jen se snažím na to pořád nemyslet.
Mě udělali UZ hned po zákroku, folikul tam už nebyl

fialka77
25. čer 2017

@juliia Děkuji.

fialka77
25. čer 2017

@juliia a @volfici Ultrazvuk mi včera nedělali. Zvláštní pocity nejsou. Ode dneska zase utrogestan.

uzivatelkapetra
26. čer 2017

@fialka77
@volfici
@juliia a všichni ostatní
Tak folikul dorostl a dnes mám po iui, ve středu znova a pak čekáme 🙂

fialka77
26. čer 2017

@uzivatelkapetra To je super 😉 Držím palce, aby to vyšlo 🙂 Kolik měl dnes mm?

uzivatelkapetra
26. čer 2017

@fialka77 ani mi neřekl, jen že jdeme na to🙂
A opět vpravo tak doufám, že si to ten vaječník minulý měsíc nacvičil a teď už to bude bezchybné

juliia
26. čer 2017

@fialka
@uzivatelkapetra

Moc drzim palce 🍀

juliia
26. čer 2017

Holky, tak mi to neda se s vami neporadit. Jsem 11.den po aplikaci ovitrelle a 9.den po neúspěšnem odberu vajicka. V odsate tekutine vajicko nebylo nalezeno.
Od vcera odpoledne mam nepravidelne bolesti v podbrisku...tlaky a píchání. Kdyz se tenhle cyklus nepodaril chtela jsem si alespon zkusit jak rychle mi z těla ovitrelle vyprcha, abych do budoucna zbytecne netestovala drive. No a dnes rano uz test bily, vcera naposledy s duchem coz by odpovidalo i minulemu cyklu s IUI.
Jenze me to bricho dnes zase zacalo tlacit a ja si udelala ted dalsi test a najednou tam zase carka je. Je mozne, aby mi to takhle kolisalo. Bojim se trochu cysty. Kdyz jim ten folikul nesel odsat...byl pry hodne plasticky a dr.mi pak na kontrole rekla, že byl pravdepodobne uz napraskly a proto se tam vajicko nenaslo...
Co si o tom myslite?

juliia
26. čer 2017

4. - 10.den po ovitrelle, dnes rano 11.den s necitelnou druhou carkou

A druhy test dnes vecer + bolest bricha

babeta1
26. čer 2017

@juliia A nemuzes byt tedy tehotna? Ja 12.den uz mela ducha..

juliia
26. čer 2017

@babeta1
Ja vubec nevim co si myslet...byla jsem na punkci pred 9 dny a folikul uz nesel napichnout, protože byl polorozpadly, presto dr.z nej neco odsal, ale moc tomu nedaval. Vajicko nenasel.

babeta1
26. čer 2017

@juliia Udelej test hned rano z prvni moci a uvidis. U cysty prece nebyva pozitivni test ne?