Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

kaluka
autor
27. dub 2011

@domca1221 Domi, je mi to moc líto................... ☹ ☹ ☹

kaluka
autor
27. dub 2011

Malá oprava 🙂
Kaluka - 23.3. (1 IUI ) - nevyšlo, 22.4.(2 IUI )
Barabášek - 18.3. ( 5 IUI ) - nevyšlo , 18.4 6 IUI
Domča1221 - 18.3 ( 1 IUI ) - nevyšlo
Haaninaa - 18.3 (6.IUI) - nevyšlo
Ludinka-18.3.(1. IUI) - nevyšlo
Sem - 3 x IUI - nevyšlo, další IUI cca 3.6.2011

kaluka
autor
27. dub 2011

@domca1221 Ty Domi, ty testy jsou nějaký divný poslední dobou................... ☹ Pro příště - netestovat.... ☹

domca1221
27. dub 2011

@kaluka ani mi nemluv 🙂 , je to naprd, fakt nejlepší čekat na výsledky z krve, to je jistota 🙂

kaluka
autor
27. dub 2011

@domca1221 No jo, ale mně třeba na krev nezvou. Až kdyby mi vyšel pozitivní test ( aspoŇ 3 krát po sobě 🙂 ), tak pak týden po vynechání bych měla přijít na krev............... A jak to neseš ? Nebu´d smutná.... Příště se to povede, určitě... 🙂

domca1221
27. dub 2011

@kaluka to mě zase nedoporučujou testit a hned po IUI mam již vystavenou žádanku na krev, tak to je zase dobrý. Hele nesu to celkem v pohodě, když vím, že od pátku začínám stimulovat a počítám cca 6. na IUI, tak pak to zase bude horší ta nejistota, ale dneska už jsem si řekla že nebudu stresovat a prostě až to příjde, tak to příjde 🙂 (ale tajně doufám, že to bude co nejdříve)

kaluka
autor
30. dub 2011

Ahoj ženy. 😀 Tak jak jste na tom ? Bude někdo testit ? Já jsem cca týden po, takže já ještě ne.... Jinak vám přeju příjemný let večer - vemte si teda pláštěnku........ 😀

domca1221
2. kvě 2011

ahoj holky, tak jak jste na tom? nějak to tu začíná význout 🙂 já mam ve středu ultrazvuk, tak jsem zvědavá, kolik se nám toho urodilo 🙂

kaluka
autor
2. kvě 2011

@domca1221 Ahojky... 🙂 No jo, nějak to tu chcíplo........... ☹ Že by byly všechny těhule a nepochlubily se ? Já čekám o víkendu MS - tak uvidíme. Ale nedělám si iluze a už rozhodně nebudu testovat.... 🙂 Tak držim palce na UTZ. 🙂

winterska
2. kvě 2011

@toma75 ahoj, jsem v 5tt - otěhotněla jsem po svém 5.IUI - mezitím jsem prodělala 2x IVF (neg).

Takže i IUI funguje!! držím vám všem palečky🙂

Jen si ve svých Car domluvte testy na genetiku a imunologii.. Já sama si o něj musela žádat až po 2.IVF, a až na té imunologii mi zjistili můj problém, který zřejmě díky braní prednisonu zmizel a já již čekám v téměř 40. letech své první dítě!!

Takže i IUI funguje!! držím vám všem palečky🙂

kaluka
autor
3. kvě 2011

@winterska Ahoj. Moooc ti gratuluju !!!! 🙂 To potřebujeme slyšet - že to někomu vyšlo.... 🙂 Přeju vše dobré a ještě jednou velká gratulace ! 🙂

domca1221
3. kvě 2011

@kaluka děkuji, uvidíme zítra. Tobě přeju hlavně ať ta mrcha nedorazí 🙂

cuddle
4. kvě 2011

ahoj holky o IUI je tu nekolik diskuzi, kdyz kouknete napr sem, tak za posledni 2 mesice je tam myslim skoro 10 uspechu a snad skoro pulka hned na prvni pokus

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/iui/?pag...

me snad ceka tento tyden 1 IUI, zitra kontrola na ultrazvuku a pak se uvidi......

barabasek
4. kvě 2011

Kaluka - 23.3. (1 IUI ) - nevyšlo, 22.4.(2 IUI )
Barabášek - 18.3. ( 6 IUI ) - nevyšlo
Domča1221 - 18.3 ( 1 IUI ) - nevyšlo
Haaninaa - 18.3 (6.IUI) - nevyšlo
Ludinka-18.3.(1. IUI) - nevyšlo
Sem - 3 x IUI - nevyšlo, další IUI cca 3.6.2011

domca1221
5. kvě 2011

tak na ultrazvuku 2 folíky zatím 13mm, zítra opět ultrazvuk a v úterý nejspíš IUI. Folíky mam opět jen na levé straně, na pravo vůbec nic neměla jsem ani u 1. IUI, tak uvidíme 🙂

kaluka
autor
5. kvě 2011

@barabasek Barabášku - zase nic ? ☹ To je mi líto........... ☹ A co dál ? Hned IVF,nebo si dáš pauzu ? Jak ti je ?

kaluka
autor
5. kvě 2011

@domca1221 Budu ti moc držet palce v úterý....... 🙂 A psychicky jsi na tom jak ?

domca1221
5. kvě 2011

@kaluka hele úplně v pohodě, mam teď tolik práce, že nějak nemam moc času na to myslet, dokonce jsem dneska zapoměla doma i pérko na píchnutí, ale v pohodě 🙂 . Rozhodla jsem se tentokrát po IUI ani netestovat, počkám až na výsledky z krve (jsem teda zvědavá zda to vydržím 🙂 )

kaluka
autor
5. kvě 2011

@domca1221 Jaký péro ??? 😀 Je dobře, že se máš čím zabavit. No, já čekám netrpělivě na víkend, ale už mě začlo bolet břicho, takže MS asi dorazí... ☹ A to se na to vybodnu a začnu zase žít........... 🙂 Žádný sajrajty už do sebe cpát nehodlám...

domca1221
5. kvě 2011

@kaluka no já si píchám puregon - tim stimuluji 🙂 , taky už mě to štve každopádně mi příjde že si píchám silikon jak mi roste břicho 🙂 , ale tak uvidíme snad to bude mít nějaké výslekdy, já tomuhle nedávám moc šancí, pořád si říkám, že každým IUI šance roste a nejúspěšnější je 3. pokus, tak jsem zvědavá. Tobě moc držím palce aby MS nedorazila, jinak zachvilku už budu myslet že naše fórum přejmenujeme, ale doufejme, že to někdo prolomí

barabasek
6. kvě 2011

@kaluka jdu do IVF. Řekla bych že jsem v pohodě v tomhle směru jsem silná 😉 člověk když se bude trápit bude nejvíc ubližovat sám sobě život jde dál 🙂

kaluka
autor
6. kvě 2011

@domca1221 Aha, tak já měla jen clostík... 🙂 Ale taky se mi zdá, že jsem po něm jak mičuda.......... ☹ No, kdyby to aspoň mělo nějakej efekt........... Holky vy jste tak statečný - pořád jedete dál......... A já fňukám..... Moc ti držim palce, aby to bylo úspěšný..........! 🙂
@barabasek Jdeš do toho ? A hned, nebo budeš čekat ? Máš můj obdiv, že jsi takhle silná................... Musí ti to vyjít !!!!

domca1221
7. kvě 2011

@barabasek je mi to líto, ale mam z tebe pocit, že jsi silná a určitě to zvládneš, budu ti moc držet palce 🙂

domca1221
7. kvě 2011

tak holky 10. jdeme na IUI, tak jsem zvědavá 🙂 , ale jsem trochu rozladěná, dr. mi řekla, že mi dává poslední pokus IUI, kdyby tenhle nevyšel, chce po něm hned IVF - tak jsem z toho trochu rozladěná, ale zase si říkám, že snad je u toho vyšší šance 🙂 🙂 , tak uvidíme

kaluka
autor
7. kvě 2011

@domca1221 Tak ti budu držet palce, aby to vyšlo ! 🙂 Proč jsi rozladěná ? Já už na IUI taky jít nechci a doktor mi to schválil... Právě, že u IVF je podle všeho větší šance, že to klapne... Tak když už máme ty nervy a cpeme do sebe ty sajrajty, tak ať to k něčemu je.... 🙂 I když tutovka to taky neni a těch hormonů do sebe asi cpeš daleko víc a platí se to částečně.................. Ale pravděpodobnost, že to vyjde,je větší................ 🙂 A jaký máte problém ? Já už to zas nevim........... Já už teda nevim, jakej problém máme my - páč naposled jsem měla prolaktin nízkej a manža je na tom dobře - tož nevim, proč to zase nevyšlo................ ☹ Půjdeš do toho eventuelně hned, nebo se budeš psychicky připravovat ? No ale snad to vyjde tentokrát a už to nebudeš muset řešit.......... 🙂

domca1221
8. kvě 2011

@kaluka já nevím no, myslím si, že když nevyjde IVF, tak z toho budu asi dost špatná, protože to byla taková ta moje záchrana, když nevyšlo IUI, tak jsem si řekla, ještě tu máme šanci IVF - ale když ani to nevyjde ☹ ?? tak to už budu asi fakt řešit víc a pak právě ty finance, no ale uvidíme, nechám se překvapit jak dopadne toto IUI a popř. to začnu řešit až pak., ale rozhodně bych na IVF šla hned Jinak přítel je naprosto v pořádku, to já nemám ovulaci a navíc ani při jednom IUI se mi neudělal ani jeden folík na pravo - tak asi i mi pořádně nefunguje. Tak nevím no. A ty se teda chystáš na IVF??

kaluka
autor
8. kvě 2011

@domca1221 Aha... No právě, taky to beru jako poslední šanci - co budem dělat, když ani to nevyjde ??? ☹ Já si řekla, že si dám chvilku pauzu a pak eventuelně - srpen, září IVF. Musim se dát psychicky dokupy... Nevim no, manža mi řiká, že mi bude ještě hůř, když se nebude nic dít - já si to představuju jako oraz od hormonů a zaměření se na něco jinýho................ Překvapujete mě holky, jak do toho jdete hned znova.... Asi je to dobře - na co taky čekat ? Ale já to mám horší - byla jsem na pracáku a končí mi podpora, byla bych plně na suchu, musim jít někam do práce a taky chci.... Třeba mě to tam bude tak bavit, že se mi pak na mateřskou nebude chtít......... 😀 No to asi nehrozí..... :- Jsi moc statečná ! Já nějak rezignuju, nebo co........... ☹ Ta pauza je u mně nutná... Moc ti držim palce, aby to tentokrát vyšlo ! 🙂 Tak tfuj tfuj a hodně štěstí ! 🙂

domca1221
10. kvě 2011

Kaluka - 23.3. (1 IUI ) - nevyšlo, 22.4.(2 IUI )
Barabášek - 18.3. ( 6 IUI ) - nevyšlo
Domča1221 - 18.3 ( 1 IUI ) - nevyšlo , 10.5. (2. IUI)
Haaninaa - 18.3 (6.IUI) - nevyšlo
Ludinka-18.3.(1. IUI) - nevyšlo
Sem - 3 x IUI - nevyšlo, další IUI cca 3.6.2011

domca1221
10. kvě 2011

@kaluka tak uvidíme jak to dopadne po dnešku, zatím jsem úplně v pohodě, nic mě nebolí. Testit nebudu počkám na výsledky z krve. Co vůbec ty?? nějak jsem nepostřehla jak ty jsi dopadla??

kaluka
autor
11. kvě 2011

@domca1221 Tak moc držim palce !!!!!! 🙂 Já nic,jako vždycky........... ☹ Už na to kašlu - zatim. Hledám intenzivně práci a nechávám to být......... Žádný sajrajty do těla si Kaluška už cpát nebude... Jdu na konzultaci 17.5 a domluvím se s mudrem, co dál... Já to vidim tak, že nechám volný průběh a dám se dokupy psychicky a zkusíme to třeba v srpnu, září..... A to rovnou IVF. Třeba mě přemluví na něco jinýho, ale myslim, že ne. Každopádně tobě a všem tady moc držim palce, aby vám to vyšlo !!!! 🙂