Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

tammm
22. lis 2017

Vypadá to na mrchu,už ze mě jdou kusy,nechápu vždy mrcha až 28 dc a teď 23 dc,jsu v šoku ☹
Tak se asi objednam na uzv na příšt8 týden a pojedem druhe kolo ☹

brussali
22. lis 2017

@tammm neboj, zákrok by přizpůsobili. První iui jsem taky mela v sobotu. Oni dělají buď v sobotu nebo neděli, dle potřeby v daný týden.
Každopádně mi po prvním iui řekli, že mám jít na krev, i kdyz si myslím, že to nevyšlo..
U me zatím nic, ale začínám cítit břicho, takže si taky nedělám nadeje☹ na krev jdu v pondělí ráno.. tak to asi do te doby i dostanu..

kachiiina
23. lis 2017

Ahojkyyy... Holky dotaz... Byla jsem na dnešek objednaná na první ultrazvuk... V pondělí jsem ale začala špinit světle hnědě... Samozdrejmě panika, tak jsem volala na kliniku a dr mě objednal na úterý a to už jsem nešpnila. Dle ultrazvuku je vše v pořádku, miminku tluče srdíčko a dr. nenašel příčinu špinění. Řekl mi, že když začnu hnědě špinit, není důvod chodit k lékaři, pouze kdybych špinila světle červenou krví. Samozřejmě mě to uklidnilo, jenže včera v poledne jsem začala špinit zase a trvá to i dnes... Mám děsnej strach a nechci na kliniku znovu volat ať nejsem za histerku... Nevím si rady... Napadlo mě zkusit svého gyn, ale zas nechci obcházet dr.z kliniky.... Nevím 🤒

pajavaldol
23. lis 2017

Tak vcera navsteva CARU folici pres 1 cm,tak jeste naordinovany 3 injekce a v pondeli na druhe IUI

hanimili
23. lis 2017

@kachiiina
Pokud jen spinis nevadí to některé holky špíni i delší dobu.
Pokud Te nic nebolí a přímo nekrvacis je to o.k:wink:
V kolikatem jsi týdnu??

kachiiina
23. lis 2017

@hanimili dle ultrazvuku z úterý 6+1...No jako bolí mě v podbřišku, ale to střídavě celou dobu...teď bych řekla že trosku častěji co špinim...

hanimili
23. lis 2017

Jsi na začátku spineni bývá obvykle hlavně v klidu doktor by neco vydel kdyby to bylo špatně😉
Ale chápu je to stres❤
Drz se

kachiiina
23. lis 2017

@hanimili děkuju za uklidňující slova❤ je to fakt hrozný, asi se z toho zblazním 😨 manžel mi pořád říká ať myslím pozitivně, pokusím se 👍

hanimili
23. lis 2017

@kachiiina
Přesně tak nic jineho Ti nezbývá,poslechni manžela❤
Jsi na začátku mrne se zabydluje tak se objevuje i to špíněni

kachiiina
23. lis 2017

@hanimili jen ať se zabydluje a nestresuje maminku 😂 kdybych mohla, tak si nasadím neurol ať sem v klidu 😂 Budí věřit že je vše v pořádku 🙏 ještě jednou děkuju ❤

market119
23. lis 2017

@kachiiina Ahojki byla sem na tom stejně sme 12+5 pokud je to jenom spineni je to v poho, objevila se mi tam i krev tak sme frceli hned k doktorvi a naštěstí vše ok od začátku mi doktor řekl že si mám koupit Ascorutin a je to super první sem užívala 3×denně a pak se dávala menší dávka. Teď jenom při potížích 😉 Děla hodně když budeš v klidu a bez stresu 😉 neboj to bude dobrý

kachiiina
23. lis 2017

@market119 Ahojkyyy....jeee to si mě uklidnila ❤ Ono s tím stresem to je těžko, když mě to samotné špinění hrozně stresuju 😀 a smím se optat, zda tě taky pobolivalo v tom podbřišku?

tammm
23. lis 2017

Tak mrcha se rozjela 🙂 dnes si jdu pro Clostik,přísti patek Uzv a o víkendu Iui č.2 ☹

market119
23. lis 2017

@kachiiina hlavně zkus byt v klidu 😉 jj poboliva stridave na prave a leve straně ( sou tam nějaké držáky nebo co a to se prý napíná to bude asi celé těhotenství, je to normální u prvorodiček 😉 ), to je prý vše v pořádku. Nesmí tě bolet uprostřed směrem jakoby pod pupikem tam cítím jenom tlaky ale to je taky dobré 😉 Neboj všechno bude v pořádku 😉 Je pravda že sem z toho taky pořád vykulena 😉

kachiiina
23. lis 2017

@market119 díky bohu ❤ mě právě pobolivá na levo, na pravo a jsem z toho nervózní, teď to špinění... Ale nikdo zatím nevysvětlil proč mě to tam boli

kachiiina
23. lis 2017

@market119 sem to omylem odeslala nedopsane 😂 No nikdo mi to zatím nevysvětlil, takže tvá informace mě opravdu uklidnila 🙏 děkuju ❤ jsem trošku klidnější....na další ultrazvuk mám jít za 14 dní, tak snad do té doby nedostanu infarkt 😂

market119
23. lis 2017

@kachiiina to bude dobry uvidíš 😉 kdyby se tam objevila krev tak bych urcite sla driv. Obcas mam křeče na leve nebo na prave straně to je aj z toho že třeba rychle vstavam. Na to je myslim horcik rikal doktor 😉 Taky z toho byvam nervni tyden v klidu a ten dalsi uz odpocitavam uz at tam du at vim ze je vse ok 😉

market119
23. lis 2017

@kachiiina drž se, odpočivej a bez stresu 😉

kachiiina
23. lis 2017

@market119 míč děkuji za informace ❤ opravdu mě to trošku uklidnilo 👍 přeju i tobě a miminku ať se Vám daří 🍀

tammm
23. lis 2017

Co mě holky poradíte před iui za podporu...Nosifol ?

jennyy12
23. lis 2017

Holky, kolik jste, prosim, platitili za IUI bez jakekoliv stimulace jen s Pregnylem?? Jsem pojistovna VZP. Diky

market119
23. lis 2017

Dekujeme😉

tammm
23. lis 2017

@jennyy12 1500,-

anetka9
23. lis 2017

@tammm To se fakt platí? Já myslela, že pojišťovna jich 6 za rok uhradí..

hanimili
23. lis 2017

@anetka9
Vsak ano to taky stojí mnohem víc😉To je doplatek🙂

brussali
23. lis 2017

@anetka9 1500 je za katetr

brussali
23. lis 2017

@jennyy12 pokud jsi u vzp, ja mela vždy ovitrelle a ten je bez doplatku. U pregnyl nevím přesně, ale minule mi ho skoro dali a tam prý doplatek je. Tak jsme to zmeninili na ovitrelle a zadax.

brussali
23. lis 2017

@tammm záleží, co máš za potize. Pokud jsi zdravá, asi byla stacit listovka, ne?

anetka9
23. lis 2017

@brussali Aha...:/
@brussali A ty jsi teda u vzp měla iui jakože celý "zadarmo", bez doplatku?🙂 když si měla ten ovitrelle

tammm
23. lis 2017

@anetka9 iui není zadarmo !!!!