Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

utrikocku
20. črc 2018

@biedronca hledala jsem různé diskuze a jsou případy, kdy to dopadlo dobře a měli to podobně 😉 drž se a zkus si přes víkend odpočinout.

lamakrelka
22. črc 2018

@biedronca zítra dej vědět, myslím na tebe....

lussy416
22. črc 2018

Tak ja dnes 13.den po IUI a ani naznak // :'(

biedronca
23. črc 2018

@lussy416 vydrz, ja mela pidi ducha az 15dpo.

lussy416
23. črc 2018

dnes jsem chtela vysadit gynprodyl,aby mrcha prisla,od patka mam dovcu a jedeme na pout,pred chvilkou jsem udelala test,tak uvidim...

anetka9
23. črc 2018

@biedronca Ahojda, tak nějak po očku sleduju tvůj příběh a už v tom vidím svůj..už čtyři dny mám po iui takovýho malýho růžovýho nesílícího ducha..:( Tak ti držím palečky, ať můžu pořád i já doufat, že je to v pořádku:D🙂

lussy416
23. črc 2018

Holky,rano bylo sero a na testu nic,po hodince jsem koukla a tam takto....

biedronca
23. črc 2018

@anetka9 ahoj, oni ti pichli Ovitrelle aby se ovu spustila, je to hcg hormon, zustane v tele i 10 dni po Iui.Takže ten duch tvuj je Ovitrelle.Testuj 14 dni po Iui.

anetka9
23. črc 2018

@biedronca Noo já testovala právě před tím..a 7dpo tam bylo to co je tam teď pořád, 8 dpo bílo a od 9 dpo pořád ta stejná čárka..trošku divný, že by na den ovitrelle zmizel ne?🙂

anetka9
23. črc 2018

@biedronca Jinak dneska už jsem 12 dní po...:/

biedronca
23. črc 2018

@anetka9 mohla byt zredena moc více

anetka9
23. črc 2018

@biedronca ranní jako vždycky, pití taky jako vždycky..:/ já si myslím, že jsem zase na biochemickým..:/ dej pak vědět, jak jsi dopadla dneska na tý krvi🙂

katule1990
23. črc 2018

@anetka9 Myslím, že 12 dní po je ještě moc brzy na to cokoli usuzovat. Já jsem 11 dní po a testuju až ve čtvrtek 🙂.

anetka9
23. črc 2018

@katule1990 to mi nejde..:D já už mám za sebou biochemický a pak i zamklý, tak proto ty soudy no..u toho zamlklého byl duch 10 dpo a pak krásně každej den sílil, u biochem. byl duch taky 10 dpo a pak až do 15 dpo byl stejnej..:/

katule1990
23. črc 2018

@anetka9 Nedivím se ti, spíš jsem chtěla povzbudit, že 12 DPO je brzy a že se to ještě může vyvinout dobře 🙂. Budu držet palce!

@biedronca Určitě nám dej vědět, myslíme na tebe.

anetka9
23. črc 2018

@katule1990 Děkuju, si hodná🙂 Taky budu držet pěstičky, aby jsi měla ve čt krásnej testík🙂

biedronca
23. črc 2018

@anetka9 zkus za 2 dny testovat.Ted

lamakrelka
23. črc 2018

@anetka9 4 dny po IUI jsi testovala?

anetka9
23. črc 2018

@lamakrelka nn 7 dní, abych se podívala, jak jsem na tom s ovitrellem, abych věděla, jestli má smysl dělat test dřív nebo čekat🙂 (ten 7 byl slaboučkej dušík - ovitrelle, 8 - nikde nic, a od 9 zase ten dušík a nesílí:/)

biedronca
23. črc 2018

@anetka9
@lamakrelka
@katule1990
@utrikocku , tak Hcg stouplo na 150, v patek bylo 50.Je to ale pry strasne nizke, na to ve kterem tydnu bych mela byt.Pry spise se rozjede potrat priklani se k teto variantě ,a kontrola hned po dovolene 1.8.Cekam zase... Ale dovolenou si uziju.Bud se spusti krvácení, nebo to i pres teplo a zmenu vybojuje.

anetka9
23. črc 2018

@biedronca Tyjo, takže zase žádný "rozseknutí"...to je hrozný:( nojo, tak si ji užij a vem si s sebou dostatek hygienických pomůcek pro jistotu🙂

biedronca
23. črc 2018

@anetka9 jo zase vím prd vlastně :D

anetka9
23. črc 2018

@biedronca To fakt nesnáším:D

vendelinka08
23. črc 2018

@biedronca tak ted uz tomu dej volny prubeh...ono uhnizdeni opravdu mohlo byt pozdeji..tim padem oni sami nevi v kolikatem tydnu jsi. Takze ted to bude bud a nebo. Uzij si dovolenou a nech to osudu. Nakonec treba budes mile prekvapena. Drzim palce...

biedronca
23. črc 2018

@vendelinka08 presne tak, je to bud a nebo prostě...ted si dovcu krásně uziju,ta rozhodne.

lamakrelka
23. črc 2018

dneska jsem 26DC a cejtím, že přijde...ještě zítra doberu poslední Utrogestan a pak počkám, až dorazí...tak hrozně moc mě bolí prsy...dáme pauzu, jedeme na dovču a v září zkusíme znovu...

biedronca
24. črc 2018

@anetka9
@lamakrelka Holky, tak poslední info pred dovolenou, dnes mi prijde ze konečně TT silil, ale jsem uz 21DPO, a vcera jak vite hcg jen 150. Takže sbalím se, a odpoledne fíííí za teploučkem! Třeba to bude bojovníček, treba se stane zazrak. Kazdopadne jsem v klidu, teším se a VĚŘÍM !

katule1990
24. črc 2018

@lamakrelka Mám to stejně. Já jsem dnes 26 DC a od včerejška mě pobolívají záda a břicho jako když se chystá MS, i když to mám dostat až ve čtvrtek/pátek. Možná to přijde i dřív a ani testovat nebudu 😒.

lamakrelka
24. črc 2018

@katule1990 mě teda ty kozy bolení už tak týden. Minulé jsem dostala MS po 29 dnech, což je u mě úspěch, když mám PCO a cykly rozházeny. Tak uvidíme....ale taky testovat nebudu, počkám....

katule1990
24. črc 2018

@lamakrelka Mně prsa bolely jen pár dní po IUI (asi z Ovitrelle). Teď už ne, jen pobolívají ty záda a břicho jako před MS. Kdy si budeš dělat test (pokud MS nedorazí)? Já ten čtvrtek, snad MS do té doby nedorazí, ať můžu mít aspoň naději a testovat 🙂. I když teda nevím, jestli by to vůbec mohlo dopadnout, když už mám to pobolívání, co bývá před MS...