Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

lamakrelka
24. črc 2018

@katule1990 asi na test fakt prdím, protože mi to přijde jako PMS. Takhle se cítím vždy před menstruaci. Dnes jsem teprve 11DPO. takže kdyby náhodou nedorazila tak to zkusím o víkendu.

lamakrelka
24. črc 2018

Pochopitelně, že jsem to prostě nevydržela a jela si koupit test. Do limitu ll z odpolední moči. Teď se samozřejmě budu stresovat, aby to vyšlo, neodešlo s MS atd. Ale aspoň vím, že to jde.

katule1990
24. črc 2018

@lamakrelka Tak to je skvělý 😍!!! A že ti to ukázalo takhle brzo! Super! Budu držet pěsti, ať to vydrží, ale je to hodně nadějný. Já jsem zatím tvrďák a pořád si říkám, že vydržím až do čtvrtka 😅. Moc se bojím dalšího zklamání.

lamakrelka
Autor odpověď smazal
Zobraz
lamakrelka
26. črc 2018

Dneska 29DC 13 DPO a sílí....krámy nedorazily a ani to na ně nevypadá, krom nepříjemné bolesti prsů. Test dělám teď v práci🙂

katule1990
26. črc 2018

@lamakrelka Tak to je super, moc gratuluju 🙂! U mě bohužel 14 DPO test negativní, takže jsem vysadila Utrogestan a čekám na MS 😢.

utrikocku
26. črc 2018

@lamakrelka také moc gratuluji ❤️

utrikocku
26. črc 2018

@lamakrelka zajímalo by mě, jestli jsi cítila neco jako uhnizdovani vajíčka? Jestli tě třeba bolelo nebo pichalo břicho případně od jakého dne?

misulkari
26. črc 2018

@lamakrelka paráda, moc gratuluji!!! 🙂
Jinak mě se dneska zdálo, že jsem si dělala test a byly tam ty vysněné čárky, holky začínám už z toho blááááznit :D

misulkari
26. črc 2018

@utrikocku to píchaní by mě taky zajímalo, včera i předevčírem mě párkrát píchlo v podbřišku a já už tiše jojojooo, říkám jsem zralá někam :D

biedronca
27. črc 2018

23dpo mam se báječně, nespinim, uzivame Turecka a more.luxus!

lamakrelka
27. črc 2018

Holky, píchání cítím. Na pravém i levém vaječníku. Jsem teprve nějaký 14 den a čárka raky nic moc. Žádné jiné příznaky jsem neměla. Bylo to diametrálně odlišné než po prvním IUI. jen teda nevím, co s těma prsama. Ta bolest je dost nesnesitelná. A hlavně, ještě pořád se může stát cokoliv, takže se na to snažím nemyslet....držím nám všem palce!

utrikocku
27. črc 2018

@biedronca super, věřím, že to dopadne dobře. Dovca tomu prospiva ❤️

misulkari
27. črc 2018

@biedronca parádní test!!! Užívej a odpočívej 🙂
@lamakrelka taky moc moc moc držíme palce!

biedronca
29. črc 2018

@misulkari
@utrikocku
@lamakrelka
Neslabne! Takže snad, doufam dobrý <3
Od vcera me, ale trochu poboliva sem tam v podbrisku, ale tak to může znamenat cokoliv.Uz se nam to krati, za 2 dny domů...

biedronca
29. črc 2018
utrikocku
29. črc 2018

já bohužel druhá IUI negativní a to měl partner ukázkový spermiogram a já krásné dva folíky, ovulace podchycena... ted už IVF.. i když ještě jedno IUI mě hlodá, ale nevím, doktorka by již neztrácela čas, tím že jsem po laparce..

misulkari
29. črc 2018

@utrikocku to mě mrzí, já čekám teda, ale vidím to bledě, bolí mě prsa jako před každou menstruací 🙁 a taky mám po laparce...

utrikocku
29. črc 2018

@misulkari jak dlouho? Ja 3 měsíce, ms ani ovulace prirozene nechodí, ale aspon uz na neco reaguji a foliky se ted 2x vytvorili. Ale doktorka mi radí ivf, uz jsme i domluvene. Na jednu stranu chci do toho jít na druhou stranu si říkám, jestli jsem neměla jít znovu do iui naposled...Ale efekt operace netrvá dlouho, pry jak u koho ale je možné ze cca půl roku..

misulkari
29. črc 2018

@utrikocku já jsem byla v lednu a našli mi malé ložiska endimetriozy, plus teď už beru euthyrox na štítnou žlázu. V úterý jdu pro výsledky na hematologii. Jinak ovulaci mám normálně, aspoň tak. Kam chodíš na kliniku? Snažíme se 2 a půl roku, tak si myslím, že to IUI nás asi nezachrání. My jsme rozhodnutí i pro ten 3.cyklus IUI, na klinice dělají 2x za jeden cyklus, takže to bude poslední a pak IVF. Myslím si, že nás to nemine, ale jsem smířená, protože tak prahnu po miminku, že už je mi všechno jedno. Navíc v okolí opravdu všichni rodí, za poslední šk.rok mi otěhotněly 4 kolegyně a už ty těhule tak trochu nezvládám vídat, těhulkám se omlouvám, ale kdo nezažil, nepochopí.

adelyi
29. črc 2018

Ahoj holky, muzu se k vam pridat? Jsem 11dpo a zaroven 11.den po 3.iui:innocent:

misulkari
29. črc 2018

@adelyi ahoj, určitě se přidej 🙂 kdy zkusíš test? jsem 10. den po IUI

adelyi
29. črc 2018

@misulkari asi spis testovat nebudu, pockam na stredecni termin ms, pokud neprijde, tak testnu ve ctvrtek rano. Drzim palce!🙂

misulkari
29. črc 2018

@adelyi tak to máš pevnou vůli 🙂 Taky moc držím palce!!!

lamakrelka
31. črc 2018

Vypadá to, že má radost byla předčasná. Dnes odpoledne dělán TT a je tam viditelný duch, čárka nesílí a zeslábla...na gyndu jdu až ve čtvrtek a začal mě pobolívat podbřišek...

misulkari
31. črc 2018

@lamakrelka ještě to nevzdávej, duch tam je!!! Držím palce!!!

lamakrelka
31. črc 2018

@misulkari moc děkuji za podporu. Samozřejmě že zase hledám příčinu. Takže mě napadlo, že jak je vedro a hodně piju, moč byla hodně koncentrovaná a byla odpolední. Takže už to nechám na doktorovi.

misulkari
31. črc 2018

@lamakrelka a navíc testy jsou docela na prd, říkal to i můj pan doktor ;)

lamakrelka
1. srp 2018

@misulkari musím to vydržet do zítra, ale popravdě, nemám z toho dobrý pocit.

biedronca
1. srp 2018

Gestacni vacek se vytvoril, ale zatim je prázdný.Ko další příští stredu, a snad to rozhodne a bude tam nějaké emryjko.Pořád mi rika doktor,ze to je otevřene...