Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

lenkasitt
21. zář 2016

@babeta1 no vcera to jakoby tlacilo a dnes si připadám jak kdyz mam mit menstruaci.Taky nechapu proc to nezkusili.Vim, ze s moji diagnozou je to snizeny, ale zkusit se to mohlo uz davno.Asi hodne zalezi i na doktorovi.

hance89
21. zář 2016

@lenkasitt kéž by 🙂

hance89
21. zář 2016

@babeta1 vzal mi v době ovulace hlen z děložního hrdla a partnerovy spermie ba udělal test

babeta1
21. zář 2016

@hance89 aha, no to je PCT test, to jsem mela blbe trikrat:( Ale z krve se alergie neprokazala takze proste nevedi, cim to je.. A to beru kvuli tem NK bunkam uz skoro dva mesice kortikoidy, ale s timhle to nehnulo:( tak doufejme, ze IUI nam pomuze 😉

babeta1
21. zář 2016

@lenkasitt Njn, co doktor, to nazor asi :/ viz @enneh - ta si to okusila primo pri IUI :(
Jinak ja dnes uz necitim nic tak nevim, jestli dobre nebo spatne..

hance89
21. zář 2016

@babeta1 aha, no protože me doktorka řekla jak viděla výsledky, *tak vy jste alergická na partnera jo* ,

babeta1
21. zář 2016

@hance89 no ale mozny to samozrejme je🙂 ja mela blby test i kdyz pak zkusili cizi sperma🙂 psala jsem jeste imunolozce, jak je mozny, ze leky na tohle nefunguji tak pak dam vedet kdyztak🙂

hance89
21. zář 2016

@babeta1 no tak to nezkousel, tak uvidíme no, jestli třeba ještě na něco nepřijdou v CARU.
Určité dej vědět,
Ale jestli si dobře vzpomínám, tak jsem si psala s holcinou a ta mi psala, ze to ma prelecene , tak nevim

babeta1
21. zář 2016

@hance89 jo? To by mne zajimalo jak, dej taky vedet🙂 kam chodis do caru?

hance89
22. zář 2016

@babeta1 pokud ji najdu, tak ji napíšu 🙂 do eurofertilu

lenkasitt
22. zář 2016

@babeta1 ja az dneska necitim nic....je to hodne o doktorovi na koho narazis...kdysi jsem mela jednoho, kteremu by pritel asi skocil do úsměvu kdyby sel jednou se mnou, ale to bylo na te soukrome klinice.Tam byli všichni "jiny".

babeta1
22. zář 2016

@lenkasitt jj, taky mam zkušenost z dřívějška i z běžných vyšetření, to jsem měla trauma týden předem než jsem tam šla🙂

lenkasitt
22. zář 2016

@hance89 tak jakpak to vypada? 🙂

hance89
23. zář 2016

@lenkasitt noo, zatím MS nedošla , ale opět me začli bolet prsa, to moje tělo si semnou nějak hraje :/
Si dneska asi skočím pro další test

hance89
23. zář 2016

Tak holky , testy jsem si pro jistotu udělala dva a žádná druha čárka :( akorát u toho citlivějšího vidím možná náznak , ale to mam spis vsugerovane 🙂

hance89
23. zář 2016

Tak jsem opět tady...
Tak mrcha nakonec odpoledne dorazila, takže se chystám na druhé iui, v utery do Caru na hormonální profil a pak kontroly . A jak jste na tom vy?

babeta1
23. zář 2016

@hance89 to mě mrzí:( ale nevěš hlavu, příští pokus bude už určitě úspěšný ;) u mne nic, mam to (ne) dostat příští víkend takže uvidíme..

hance89
23. zář 2016

Děkuji
Tak pak nápis jak jsi na tom budu držet palecky 🙂

kika000
23. zář 2016

Ahoj holky mola bych se k vam přidat? 🙂 Já mám dnes po prvním IUI.

hance89
23. zář 2016

@kika000 vítám te, tak jakpak se cítíš?

kika000
23. zář 2016

No nic moc. Poboliva me v podbřišku a ja sem teda cela takova jak přejeta :D ale to bude asi spíš od nervů. 🙂

babeta1
23. zář 2016

@kika000 ahoj, vítej mezi nás🙂 já měla první IUI v pondělí takže chápu🙂 zítra už budeš ok ;)

hance89
23. zář 2016

@kika000 mužů se zeptat jaké mas problémy když zkousite iui?

kika000
23. zář 2016

@babeta1 Děkuji 🙂 no doufám že zítra už to bude ok 🙂

@hance89 no my přesne nevíme. Sme oba v pořádku ale ja mam problém s cyklama a ovulaci. Co sem pochopila tak ze mam asi pco. Zkoušeli jsme dva roky ruze léky a ted nám právě řekl že to nemá už smysl ze pokud chceme malý tak ze už musíme přistoupit k něčemu takovýmu. Podle me normální doktorky z gyndy za to muže antikoncepce, že tam mi to takto do potvořila, mela sem totiž že začátku když sem ji vysadila i cysty na vaječníkach.

hance89
24. zář 2016

@kika000 a ha, tak snad se uz za daří 🙂

kika000
24. zář 2016

@hance89 Děkuji 🙂 snad 🙂

kika000
24. zář 2016

Holky myslíte že my to test ukáže dřív? Nevím jestli to vydržím tech 14 dni do kontroli bez testiku :D

hance89
24. zář 2016

@kika000 tak četla jsem případy kdy test ukázal // dřív , ale raději bych počkala 🙂

babeta1
24. zář 2016

Já to asi nechám až když nepřijde menstruace ať se zbytečně nestresuji🙂 ale věřím, že se nám všem tady povedlo🙂

kika000
24. zář 2016

No tak Já mám za 14 dni jít na kontrolu a tam se to dozvím 🙂 Já kdybych čekala na menstruaci tak bych se nedočkala :D mam bud hrozne dlouhe cykli a nebo to nedostanu vůbec