Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

katkavfr
18. říj 2016

Jo holky s tím plně souhlasím já když nemohla mít první tak sem se nijak nezabývala proc to nejde jen sem to řekla dr dostala clostik a hned se povedlo... pak to člověk neřešil.... ale když už se člověk snaží 6.5 let o druhé a po 4 letech samovolny v 7tt tak začne koukat do skupin a zjišťovat co a jak protože se už ho to taky týká a řeknu vám to je mazec... není nad to (samozřejmě ne ve vsech pripadech) když člověk nevi a přijde k mimcu jak slepý k houslím.... protože to všechno co sem se dozvěděla bych snad radši ani nevěděla a na klidu to vůbec nepřidá....

katkavfr
18. říj 2016

Zrovna teď sem radila kamarádce se kterou se známe od školky.... má 3 děti s bývalým mužem ale o všechny přišla no ale to je jedno proste prosel kolem ní chlap a šup byla tehu.... teď má přítele 5 let chcou mimco a ono to nejde ... vždycky mi říkala neřeš to ono se to podaří a přijde to a nechápala mě. .. no už mě chápe 🙂

babeta1
18. říj 2016

@simciq tak to sedí, říkám si, že sem chodit nebudu, zbytečně mě to psychuje...ale nakonec sem stejně vlezu a je to:( už teď mám nervy na čtvrtek na uz a to jsem teprve 5+2..

simciq
18. říj 2016

@katkavfr Přesně! Já skutečně čuměla, co všechno se v těhotenství může stát. Do té doby, než se stalo něco i mě, tak jsem jako věděla, že teda do prvního trimestru se něco může podělat, ale tak nějak se mě to netýkalo. Takže jsem první těhu i nakupovala věci už od prvního dne pozitivního testu. No to teď samozřejmě nedělám a čekám trpělivě do screeningu. Absolutně nechápu některý holky tady, které jsou v 10tt a řeší kočárek. Po tom všem, co jsem se dozvěděla na fb, kam jsem po revizi vstoupila do skupiny potratů (hodně mi tam místní holky pomohly), kde právě holky popisovaly ty jejich příbehy od potratů do prvního trimestru po rození mrtvých dětí. OMG, jako to co jsem prožila já je nic!!! Oproti holkám, které musely rodit ve 20 tt mrtvý mimi nebo dokonce celých 9 měsíců bylo vše nejvíc v pohodě a nakonec se něco podělalo těsně před porodem a nikdo nevěděl co. TO JE OTŘESNÝ, já u těch příběhu řvu jako želva. A ty holky jsou silný a jdou dál (samo po určitém čase a trvá to teda mnohem déle než revize v 10tt). Co bych dala za to, být normální holka a o tomhle nic nevědět, na druhou stranu mi to dalo to, že k početí přistupuji skutečně jako k daru, s obrovskou pokorou a hlavně já se začala i modlit. JÁ taková rebelka v mládí 🙂
Do toho ted ta holčina napsala i svůj smutný konec. No mám z toho děsný respekt a moc se modlím, abych já byla tentokrát ta vyvolená a byla v pohodě až do konce 
Nejdůležitější je si nic negativního nepřipouštět. Snažím se radovat z každé minuty, co jsme spolu. Dost přemýšlím, že ze všech těch negativních skupin odejdu. Nejdřív jsem se tam příhlásila, protože jsem to zažila a fakt vím, co ty holky prožívají. Pro mě bylo hodně důležitý, když mi někdo na začátku předal zkušenost a naději. Chci těm holkám pomáhat. Chci, aby věděly, že v tom nejsou samy. Jenže asi je na to ještě moc brzy. Sama se topím ve strachu, jestli se k nim zase nepřidám.

verinka88hb
18. říj 2016

@simciq Chápu, že po přečtení různých nešťastných příběhů nad tím člověk ještě více dumá a přemýšlí.... Jsem na tom stejně, teď jsem upnutá na to, abych otěhotněla, ale když si pak tady pročítám, co se děje jiným (jak říkáš, revize, potraty, porody mrtvých dětí,.....), tak mě to nahání hrůzu a budu se bát ještě víc, když se mi podaří otěhotnět. 😢 Asi nad tím člověk nesmí tak přemýšlet a brát život takový, jaký přijde.... Vím, že se to lehce říká a hůře koná! 😒

pajulinek
19. říj 2016

ahoj holky,

tak první IUI nevyšla :-/

simciq
19. říj 2016

@pajulinek Tak příští. 😉 Pomáhalo mi se první den MS vybrečet a pak se soustředit na další IUI.

katkavfr
19. říj 2016

@pajulinek a je to 100% :/

pajulinek
19. říj 2016

jj holky s manželem jedeme dal v sobotu jdu k lečiteli i mojí mamce a kamaradkam pomohl s otehotneni tak to zkusím taky už jsem domluvena s doktorem za dalsí cyklus do toho jdeme znovu dnes mi tchyne vyzvedla clostik a ted jen cekat kdy prijde mrcha.....a asi to 100% je testovala jsem se tim testem CLear Blue i mama testem a oba negativní

simciq
19. říj 2016

@pajulinek kdyby si mi pak napsala postup toho léčitele, tak bych byla moc ráda. I já jsem ze zoufalosti zkoušela vše možné a byla jsem na odbloku, dle paní čarodějnice jsem byla strašně zanešená negativní energií. Řekla mi tenhle cyklus se nepovede a ten příští, že tak daleko nevidí. A ten se povedl. Když se zpětně pohlížím na to, co mi říkala, odcházela jsem s tím bože to jsou kecy a teď v těch kecech zpětně vidím pravdu. Fakt strašně zajímavá zkušenost!

pajulinek
19. říj 2016

je to skoro muj strejda vim že dokaže velke veci a urcite mi napíše co si mam koupit za čajičky.....a kde jsi byla u te čarodejnice ja mam takove lidi moc rada ale ty kteri to opravdu umí tak tech je malo

simciq
19. říj 2016

@pajulinek bylo to na doporučení mé znamé, co se o duchovno zajímá několik let a její maminka několik desítek let. Jezdí i do Anglie na nějaký spirituální srazy apod. Já se o to taky docela zajímám (od toho zamlklýho těhu mnohem více), vyčistit energie a odblokovat jsem chtěla. Tak jsem do toho zoufalá po 3 IUI šla a jsem za to ráda. Řekla mi hodně zajímavých věcí a věřím, že ty energie se nějak odblokovaly a přispěly k otěhotnění.
Měla jsem v sobě hrozný množství mužský energie, která zabraňovala v početí a taky prý nikdy neviděla v nikom takovýho strachu, jako ve mě. Že se vůbec nebojím o sebe, ale o svý blízký a všechno zakončuji černým scénářem. Když jsem se nad tím zpětně zamyslela, tak to je fakt pravda ty jo! Já šílím strachy, když mi chlap nenapíše, že třeba dojel někam v pořádku. V autě si vymýšlím konspirační teorie o tom, jak nabouráme. Hrozně bujná fantazie a to mi všechno řekla, aniž bych jí to řekla 🙂

pajulinek
19. říj 2016

jj jsem neco podobneho a máš na ní kontakt

simciq
19. říj 2016

@pajulinek jj někde ho mám pošlu do zprávy.

pajulinek
19. říj 2016

děkuji moc ....jsme nejspíš sousedky taky bydlín na P6 🙂

enneh
19. říj 2016

Ahojky holky, tak po mesicni odmlce opet zde. Cysta je zdarne pryc, dnes kontrola v CARu, dva folikuly a zitra 3. IUI. Jak ja moc doufam, ze ted uz urcite! Holky jsem taky z Prahy kdybyste mely kontakt na nejakou super ,,carodejnici,, hrozne moc jsem to vzdy chtela zkusit, strach z toho co uslysim byl ale vetsi 😌

babeta1
19. říj 2016

@enneh ahooj, už jsem si říkala, co je s tebou🙂 tak to je paráda, zítra držím palce! ;)

efijil
19. říj 2016

Holky, také se hlásím do řady o nějaký kontakt na nějakou "kouzelnou" paní, která by byla schopná zbavit člověka negativní energie. A to jste hledaly v oblasti léčitelství, kartářek? Hodně zvažuji něco podobného.... Předem DĚKUJI 🙂

enneh
19. říj 2016

@babeta1 no jo, nejak jsem se nechtela zapojovat. Ale tobe moc gratuluji 😊

babeta1
20. říj 2016

@enneh to chapu..moc dekuji, jeste je tedy brzy na uplne jasani, ale dnes jdu na ultrazvuk tak snad bude duvod k radosti🙂

salenas
20. říj 2016

@efijil léčitel Hakl nebo jeho dcera paní Gajdošová,

efijil
20. říj 2016

@selenas mockrát DĚKUJI 🙂

pajulinek
20. říj 2016

ahoj,

tak jsem po velice zajimavem telefonatu s paní kartarkou je skvela rekla mi vse tak jak to je a rekla mi i proč nemame miminko a co udelat pro to aby to prislo otevrela mi oči....
http://www.kartarkakamila.com/

simciq
20. říj 2016

@pajulinek A co ti řekla ve zkratce?

pajulinek
20. říj 2016

že mám strach jestli to zvladneme financne jestli budeme dobří rodiče a manžel že jak mě hodně vníma tak to dite nechce ze vidi jaky Ja mam strach takze se musím nejdřive odblokovat a pak vse pujde tak jak ma

tammm
20. říj 2016

@pajulinek po telefonu? Zvláštní.

pajulinek
20. říj 2016

jj pani je s Opavy a Ja jsem s Prahy myslím že po telefonu není nic proti ničemu právě možna i naopak byla jsem u hodne kartarek a co jsem poznala tak hodne z nich vníma tvoje pohledy pohyby tela to jak se tvaris a pak čte a typuje podle toho a co mi pani rekla po telefonu jen podle datumu narození tak me hned odhadla a rekla kde je problem

tammm
20. říj 2016

@pajulinek a kolik si vzala ? 🙂 žebych zkusila 🙂

pajulinek
20. říj 2016

na intrernetu ma 500kč ale když jsme spolu mluvily nerekla si ani korunu až když jsem se jí zeptala jak ji dam penize tak mi rekla jestli chci at poslu na jeji ucet

tammm
20. říj 2016

@pajulinek ahaa,tak to bude asi dobrá.