Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

enneh
21. říj 2016

Tak třetí IUI zdárně za mnou...teď jen vydržet těch 14 dní! 😖

pajulinek
21. říj 2016

@enneh držím moc palečky mě dneska přišla ,,mrcha,, takže nas cca za 15dni ceka druhe IUI 🙂

babeta1
21. říj 2016

@enneh super, moc drzim palce!! U koho jsi byla?🙂

katkavfr
21. říj 2016

@enneh tak držím palečky 😍 já nečekám MS 27 a už jsem nedočkava😇😂

ondego
21. říj 2016

@katkavfr Já 27-28 a taky jí nečekám 😂

katkavfr
21. říj 2016

Juuuuu Juuuuu tak to je supeeer😂😂😂 tak ji nebudeme čekat spolu... kdy budeš testovat?

ondego
21. říj 2016

@katkavfr 😂😂😂 jasán... Já chci testovat příští pátek a ty? 😉

katkavfr
21. říj 2016

@ondego až v pátek? Mas dobrou trpělivost.... 😂😂😂😂 já už těsta samo ze něco vidím ale to já vždycky 😂😂😂😂 no nevím asi testu hned toho 27 pokud mrcha nedojde rano😇

ondego
21. říj 2016

@katkavfr ten necelý týden už to vydržím, teda snad 😂 tak trochu se totiž bojím zklamání... A jak se cítíš? Jsou nějaké neobvyklé změny? 😉

enneh
21. říj 2016

@babeta1 no na kontroly uz jenom ke Gaborove, ale na salku byla nejaka jina p. doktorka, to jmeno jsem si nezapamatovala 😀

enneh
21. říj 2016

@pajulinek To je mi lito, snad to priste vyjde!

babeta1
21. říj 2016

@enneh aha🙂 ja byla u Gaborove vcera, je mila🙂

katkavfr
21. říj 2016

@ondego já to beru tak nějak sportovně až se divím 😇😇😇 nooo po ovu mě vždy šílene bolí prsa teď nic 😂😂 jinak já to mám jednoduché pac tehu příznaky si umím hezký vyvolat sama😇😂😂😂 no v den iui sem měla ovu to jsem podle bolesti poznala... od druhého dne to byla celodenní tupá bolest a teď cca 2 dny to je na střídačku občas MS bolest občas tupá.... takže vše v pořádku 😂 akorát hlen se mi mění každý den 😂😂😂 jednou voda, pak bílek a pak zas gumová nudle z nosu tak si vyber😂😂😂 a co ty?

katkavfr
21. říj 2016

@ondego jo a pribrala sem 1.5kg 😭😭😭 jako příběhu vždycky před MS ale na váze to poznám až v den MS. ..

ondego
21. říj 2016

@katkavfr teda máš to pestré 😂😂 to já to mám podobné, jen mě bolí břicho jak před MS, ale jen občas.. A bolí mě levé prso 😂😂 ale spíše to všechno přikládám za vinu zbytku pregnylu, beru to taky "zatím" sportovně ☺ ale moc bych si přála aby to alespoň jednou vyšlo..

ondego
21. říj 2016

@katkavfr hihi to je sranda 😂😂😂 já taky pořád "žeru" ale raději se ani nevážím 😂😂😂

katkavfr
21. říj 2016

@ondego no když si to teď tak uvědomují tak mě dneska žácli bolet prsa😂😂😂 Joo já už na váhu taky nelezu😂😂😂

katkavfr
21. říj 2016

@ondego já pregnyl nemela 😇

ondego
21. říj 2016

@katkavfr tak to zatím vypadá vše krásně nadějně 😇 moc moc to všem i sobě přeji 😇😇😇

katkavfr
21. říj 2016

@ondego taky ti to moc moc přeji a sobě samoze taky 😇😂😂

radunka87k
22. říj 2016

13 den po iui a mám negativní test, naprosto..žádný duch, takže šanci už asi nemám ☹ ☹ ☹

katkavfr
22. říj 2016

@radunka87k nechci dávat naděje ale hcg stoupá každému jinak já u dcery mě // až 5ty den zpoždění a to asi po limitu 20 minut....

katkavfr
22. říj 2016

Dneska mě teda chvilkové zabolelo břicho ale jak.... úplně sem měla pocit ze sem právě dostala MS :( no bylo to pěkně auvajs.... ale MS nemá dojít až ve čtvrtek....

radunka87k
23. říj 2016

zdravím všechny, přispěju sem do diskuze..Tak jsem 14 dní po iui a negativní těhu test, teplota 37,1 ale asi díky utrogestanu, který jsem naposled užila ve čtvrtek na noc. Prostě se nezadařilo, byla to moje první iui, dnes bych měla dostat ms či zítra, nepočítám že je ještě naděje i když nevím, kdy proběhla ovu, jestli první nebo druhý den po iui,..je mi na nic..

linusha
23. říj 2016

@radunka87k Hlavu vzhůru, je ještě pokusů a určitě to nějaký vyjde 🙂 Taky mi bylo po prvním neúspěšným mizerně, ale pak jsem si řekla že když bych takto byla pokaždé tak za chvilku z toho zešílím a miminka se nikdy nedočkám

radunka87k
23. říj 2016

a počítá se jakoby 14 den od iui a i přímo den provedení iui?

hadach
23. říj 2016

Ahoj holky, ja jsem 9 den po take moji IuI , kdyz jsem testovala dnes, tak mi test vyšel negativní 😞, myslíte ze je to směrodatný výsledek .... jak se cítíte po Iui me boli porad strasne břicho a cítím hodne vaječníky mate to take tak?Zbravim Vas🙂

linusha
23. říj 2016

@hadach to je ještě brzy na testování zkusila bych později. 😉

ondego
23. říj 2016

@hadach jsem také dnes 9 dní od IUI a vaječníky cítím pořád od té doby, tak jsem z toho taky zmatená... Na testování je ještě velmi brzy, budu testovat až po 14 ti dnech od IUI..

katkavfr
23. říj 2016

@hadach ahoj taky jsem po iui a jsem 10 dpo tak kliiiid na // mas ještě dost času ;)