Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

barabasek
13. dub 2011

@haaninaa Ahojky a už máš nějaké vyšetření udělaná? Já mám laparoskopii, imuno, genetiku hormonální profil a nikde nic vše v pořádku a partner sperimo v pohodě skoro 6 let snažení a nic. Neztrácejta naději štěstí se usměje na nás všechny jen to bude trvat dýl. Takže vydž prťka vydrž 😉

sem
13. dub 2011

@haaninaa ahojky, mám pocit jako bys mi mluvila z duše a obdivuji, že jsi zvládla 6 IUI. Také jsme s manželem údajně naprosto zdraví, ale já na tohle opravdu nemám nervy a půjdu do IVF a pokud tě netrápí tolik ty korunky tak do toho jdi!!!!!!!! Teoreticky sice jsou jen 3 pokusy, ale prakticky jich je mnohem více. Pri prvním IVF vezmou co nejvíce vajec a když se IVF nezdaří jsou tu ty další pokusy jako je NATIV či KET - no víceméně princip IVF na které použijí ty zmražená vajca z toho IVF takže se vůbec neboj a jdi do toho!!!!!!!!!!!!!!!! Naprosto tě chápu prožívám to samé!!!!

kaluka
autor
13. dub 2011

@haaninaa Hmm, tak to bych do toho asi šla............. Ono je to dost na psychiku a to ti taky nepřidá... A když na to máte a je tam daleko větší šance, tak do toho jdi. Roky nám utíkají, tak ať se sakra něco děje - ať máme pocit, že se to hýbe dopředu....... Ono je hezký vědět, že jsi zdravá jak řípa, ale když to mimčo pořád nejde, tak co se dá dělat.......... Z toho věčnýho čekání by jednomu lousklo......................

haaninaa
14. dub 2011

@barabasek - ahojky, mám jen laparku, na genetiku a imunologii mě nechtějí ještě posílat.... Už mám za sebou i jedno IVF..... Díky Michálkovi jeden vyhozený pokus z okna jen tak, bez jakého kolikv vyšetření, jen tak z fleku....

haaninaa
14. dub 2011

@sem - ahojky, já IVF znám, už mám jeden pokus za sebou, jenže zbylá embria se nám ztratila... Takže jsme radši přešli do jiného centra, a tady mě také nechtějí ještě posílat na další vyšetření, jen mám za sebou laparo..

haaninaa
14. dub 2011

@kaluka - o psychice mi nemluv, v práci se to jen hemží maminkama a dětičkama v sedačkách nebo těhulkama..... Mě z toho asi co nejdřív hrábne.... Dneska mi v lékárně magistra poradila, ať přestanu brát Femibion800 a zobu jen obyčejnou listovku spolu s vitamínem E, že je femibion zbytečně drahý, ať ho začnu brát až jako těhule a má pravdu, aspoň konečně jedna rada co mě potěšila...

barabasek
14. dub 2011

@haaninaa v ARTu mě dokonce Michálek poslalna imuno a z imuna mi doporučili genetiku a v ARTu jsem jen řekla a žádanku vystavili. A co zkusit fintu objednat se na imuno a pak si nechat napsat žádanku vím že pár holek to tak udělali a žádanku dostali. Další možností je jít jako samoplátce na imuno to 100% jde 😉

barabasek
14. dub 2011

@haaninaa komplexní vyšetření partnerské dvojice trpící poruchou plodnosti stojí na Pracovišti reprodukční imunologie Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí cca 7500,- Kč pro občany zemí EU. Po dohodě lze provést jen část z komplexu vyšetření, cena je pak úměrně nižší.

janulka2310
15. dub 2011

Ahoj holky,
přidávám se k vám, já jsem dneska po prvním IU 😉 I.
Kdy jste začali brát Utrogestan? Něco mi říká, že mi povídali, že až od středy, tak si to chci ještě ověřit 🙂.

sem
15. dub 2011

janulka2310: já ho beru hned následující den po IUI
haaninaa: to je děsný!!!! Jak jen se jim tohle může stát, také mám za sebou laparo, držím moc palce ať se vše zadaří!!!

haaninaa
15. dub 2011

@sem - děkuju, také ti držím palečky, ať se zadaří.... Nevím, ale co zdravotník, to jiný názor....

haaninaa
15. dub 2011

@barabasek - nevím, uvidím po další konzultaci, si to za rámeček nedají... 😠

barabasek
16. dub 2011

V pondělí 6 IUI

sem
17. dub 2011

ahoj holky zdravím 🙂 jak se máte kočky

barabášek: tak to je výborná zpráva takže tfuj tfuj tfuj ať ti to vyjde!
haaninaa: moc děkuji za podporu, ale vydím to bledě, bohužel dnes ráno jsem testila a bylo tam sněhobílo, mrcha jedna dorazí nejdéle do středy 😒 a další IUI bude až na konci května ☹ to je dlouho dlouho dlouho!

domca1221
17. dub 2011

Ahoj holky, tak dneska už jsem z toho zmatená, od rána mě bolí břicho jako by se měla dostavit MS, ale bolest je jednorázově asi tak 5x horší než u normální MS a to ještě kdyby se dostavila tak by to bylo po 17 dnech, což mi nepříjde zrovna normální - nemáte s tím někdo zkušenosti??
Jinka 19. jdu na UZ, tak uvidíme jaké bude datum 2. IUI

domca1221
17. dub 2011

@barabasek moc ti přeju aby to tentokrát vyšlo 🙂 , dej vědět jak se budeš cítit

haaninaa
17. dub 2011

@barabasek - ahojy, takže moc moc moc držím palečky, jakou jsi teď měla stimulku? Co sliznice?

haaninaa
17. dub 2011

@sem - ahojky, znám tenhle pocit, když je test sněhobílý, a vím jak se cítíš.... Zkus všechno hodit za hlavu a jít dál.... I když já mám co říkat, už jsem před nervovým zhroucením... Dneska to na mě zase nějak padlo..

barabasek
17. dub 2011

Měla jsem clostilbegyt a mám 2 folikuly vlevo 🙂 sliznice v pohodě stejně pak dostanu duphaston na sliznici

kaluka
autor
18. dub 2011

@barabasek Moc ti držim dneska palce ! Tak tfuj tfuj.... 🙂 Já jdu ve středu na UTZ a počítám IUI čt -pá.

barabasek
18. dub 2011

Díky moc 🙂

sem
18. dub 2011

barabasek: tak tfuj tfuj tfuj ať to dnes klapne!!!!!!!!!!
haaninaa: neboj moja zlatá i na nás ideopaticky neplodné jednou dojde - pevně tomu věřím!!!!!!!!!!!! Je to hrozné občas mám takové stavy, že bych nejraději skočila pod vlak, ale naštěstí mám tak báječného manžela, který mě podrží, ale ti chlapi stejně nerozumí těm našim pocitům, přestože se snaží pochopit tak nikdy nemůžou!!!!! Klapne nám to! Přes léto bude lépe, tělo dobije baterky, prohřeje se a v září budeme těhule!!!!
domco: kolik DC přesně jsi, 17 DC? Že by ti tam rostlo Kindervajco i s překvapením 😀 , fakt nevím, třeba se tam opravdu tvoří více folíků a pěkně macatých!

kaluka
autor
18. dub 2011

Holky co údaje do další tabulky, chcete ?

barabasek
18. dub 2011

@kaluka Chceme 🙂

kaluka
autor
18. dub 2011

@barabasek Jéje tady je někdo vtipnej........ 😀 Ahoj ! Tak jaký to bylo ? Mělas tam Špičku bo Michálka ? No tak holky hoďte údaje - ať můžu něco vypotit... Tak tebe vidim, že dneska a další ženy se nahlašte... 🙂

barabasek
18. dub 2011

@kaluka 😀
Byl tam Michálek on je tam teď asi 14 dní sám tak tobě to také bude dělat a jinak nás tam bylo 7 já jediná na IUI.

domca1221
18. dub 2011

@sem jj bylo to přesně 17 DC, bolelo mě to fakt celý dopoledne, odpoledne už klid, ale zase jsem měla a pořád ještě mam hustej bílej výtok, navíc se cítím celá nějaká divná, v puse mam hrozně nevím jestli mě pálí žáha nebo mam v puse kyselo, uvidíme. Zítra mam UZ, tak snad to dobře dopadne a začneme stimulovat a poté hned 2. IUI 🙂

kaluka
autor
18. dub 2011

@barabasek Jo ? Tak to já jsem radši......... 🙂 A dobrý, nebolelo ? 7 ? A těm dalším dělali co ? Já když jsem tam byla minule, tak jsme byly jen dvě... 🙂

kaluka
autor
18. dub 2011

@domca1221 Ty Domi a nemůžeš být těhu od minule ? Ty chutě .... Jináč ti moc držim palce na UTZ... 🙂

kaluka
autor
18. dub 2011

Kaluka - 23.3. (1 IUI ) - nevyšlo, 20.4 UTZ.
Barabášek - 18.3. ( 5 IUI ) - nevyšlo , 18.4 6 IUI
Domča1221 - 18.3 ( 1 IUI ) - nevyšlo
Haaninaa - 18.3 (6.IUI) - nevyšlo
Ludinka-18.3.(1. IUI) - nevyšlo
Sem -