Čilli před transferem? Máte zkušenosti, že pomáhá?

kapunka
24. únor 2009

ahoj - prý čilli pomáhá v úspěšnosti při ET nebo KET - máte někdo takové zkušennosti??? děkuju..

kapunka
autor
11. bře 2009

no jo ale na tom letáku se nemluví o tom vilvu na plodnost...a když je to stejný jako prednison tak by se to mělo brát i po et, ne???? třeba jen jedna denně..ted beru 2-0-2

luly3
11. bře 2009

kapunka rozhodne to nieje stejne ako prednison 😉

kapunka
autor
11. bře 2009

no ne stejne, ale je to na minimalizaci autoimunity a usnadnuje to přijetí emyse..tak proto jeslti to brát i po aby se ujal

luly3
11. bře 2009

neusnadnuje, len prekrvuje lepšie maternicu 😕
aspon mi tak písala dicinka a babulky s MK

asmeena
11. bře 2009

Ahoj holky zdravím vás, jsem se tady u vás v tématu dočetla o čilli, že by mohlo pomoci k těhu. Snažíme se už 3 roky, máme za sebou 2xIVF, 1x KET a 7xIUI. Teď jsem byla minulý týden na laparce a mám vše v pořádku, spíš u nás bude imuno problém. Tak jsem si objednala kajenský pepř a chci se zeptat jestli ho můžu užívat od ovulky do měsíčků bez přestání (i kdyby měsíčky nepřišly a prokázalo se těhu?)

luly3
11. bře 2009

asmeena možeš ho užívat dovtedy do kial nebudeš tehu
v tehu sa nemože

asmeena
11. bře 2009

aha, tak jak nedorazí mrcha, tak ho vysadit?

asmeena
11. bře 2009

sice by to tento měsíc byla náhoda, ale i zázraky se dějí. 😀

luly3
11. bře 2009

asi tak 😉

asmeena
11. bře 2009

děkuji za info, ať se vám holky všem daří a rostou vám pupíčky. 😵

luly3
11. bře 2009

dakujeme 😕 😕 😕 😀

kapunka
autor
12. bře 2009

ahoj tak dnes byl KET 2 embýsové - chilli budu brát jednu za den..to je jako ostřejší jídlo k obedu 😀

luly3
12. bře 2009

kapunka vela štastia a dufaj že ti to chilli neuškodi

bobovci1
12. bře 2009

ahojky, potrebovala by som poradiť, v poslednej dobe po feferónke bolia vaječníky, má niekto s tým nejakú skúsenosť? Ďakujem za odpovede 🙂

tinka12
12. bře 2009

Ahojte baby, prave som si dala trochu mleteho chilli do rohlika a naraz som to prehltla....o tri minutky som to aj vyvratila...zaludok mi to neprijal 😠 😀 😀 😀 😀 hm...mate niektorá podobnu skusenost?

tinka12
12. bře 2009

bobovci1...o tom som ja nikdy nepocula...zaujimave. baby ti asi budu vediet lepsie povedat...ony tu chilliluju uz dlho 😀

luly3
12. bře 2009

tinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , tak ti treba kup si to
kajanske korenie, ha ty si ale trubka že korenie do rožka 😀 😀 😀 ,
a čo si čakala ved to mosí byt silne na žalúdok

luly3
12. bře 2009

bobovci 1 neviem či po feferonke možu boliet vaječníky
a niesi nahodou prestidnuta 😉

tinka12
12. bře 2009

luly to fakt? necakala som, ze to vyvrátim ...hihih

luly3
12. bře 2009

vieš žaludok ti nemusi spracovat štiplave korenie, preto
to upravili do toboliek a vlastne ti to užiješ a tam sa
ti to pomaličky rozpúšta a nedráždi to žaludok 😉

tinka12
12. bře 2009

no pekne....vies ako ma to pobavilo? to bola taka bleskovka... hihi 😀 nic, len som to prehltla, o chvilu vyvrátila a pohodicka, fičala dalej hihihi 😀

luly3
12. bře 2009

alebo skus v obchode tie chili baby aj tie užívaju s jedlom
samozrejme nie s rožkom 😀

tinka12
12. bře 2009

chilli papricky? jáááj, no skusim hihi....som expert, co? 😀 😀 😀 😀 jeej ale aspon sme mali doma srandu... prehltla, konikovala, vyvrátila, koníkovala.... hihi

luly3
12. bře 2009

expert si a to poriadny 😉

bobovci1
13. bře 2009

luly3, to asi nie, tá bolesť nastala asi pol hodinu po zjedení a na druhý deň som si dala zas a znovu sa to opakovala, no nechápem 🙂

zibi
16. dub 2012

baby, pomohlo niekomu chilli na uspesne otehotnenie..alebo uhniezdenie embryii po ET, KET?

brita
16. dub 2012

@zibi S cilli prosim, opatrne. Ono sice prekravuje maternicu, ale aj drazdi. Takze po ET a KEt by som ho uz nejedla. Chce to hlavne psychicku a fyzicku pohodu, prve dni oddychovat a setrit sa, jest zdravu stravu, ziadne extremy a nemysliet na zle veci. To je moj recept. 😉 Tak drzim palce. 🙂

zibi
16. dub 2012

@brita ja si chcem kupit to v tabletkach kayenske korenie nie klasicke chilli.... cize jest ho len pocas stimulky, pred stimulkou a po ET uz nejsest to mi je jasne...

brita
16. dub 2012

@zibi Vies co, ja by som to takto nerobila. Radsej by som jedla pred ET aj po ET nejake vhodne vitaminy pre tehotne, napriklad calibrum a nie korenie,je jedno ake. 😉 Ale nechcem ti hovorit, co mas robit, len mne tieto babske recepty priapadaju pritiahnute za usi 😒 Uspesnost ET zavisi hlavne od kvality embryjka a dobrej pripravenosti tela. 😉 Ja proste neverim, ze korenie pomoze. Ale ak tomu veris, tak to urob. Dolezita je aj psychika 😉

zibi
16. dub 2012

@brita tak my sme mali krasne blastocysty a aj tak nepomohlo..
neviem ja praveze verim..ved to by som potom ani ziadnym bylinkam verit nemohla..kadza veci v prirode ma svoj zmysel a vyznam a je lepsia ako pchat do seba hormony ..ked si zoberies ten kopec hormonov co clovek bral pocas stimulky je podla mna horis ako ked vyskusas nieco prirodne.... chilli je vraj aj na prekvevnie maternice a aj na oblbnutie imunity...tak asi to aj tak vyskusam..uviidm co mi napisu ostatne baby...