Clostilbegyt. Zkušenosti?

nikolaa123
4. srp 2020

Dobré ráno,

Mám na vás dotaz s přítelem se snažíme o mimi chodíme do poradny k paní doktorce..
Chodím tam od Ledna toho to roku.. Zatím dostávám inejkce ovitrelle progesteron na vkládání..
Ale ted už druhý cyklus sem dostala clostilbegyt který užívám v době MS tudíž začínám 3 den cyklu a končím 7 de cyklu...Po minulé návštěvě mi paní doktorka napsala ovitrel a progesteron a pokud dostanu MS mám si zavolat o recept zas clostilbegyt ... Někde jsem četla že se má užívat jen 3 měsíce... A myslím že je to i v příbalovém letáku .. Doktorka tvrdí že to není pravda že ho můžu užívat dlouhodobě... Máte prosím někdo zkušenosti?? Nerada bych si dole udělala nějaký problémy... Nemám jeden vejcovod a kousek vaječníku... A pomohl vám nebo jen je opravdu na vytvoření vajíček... ❤
Děkuju za odpovědi 🙂

andyskarsgard
14. srp 2020

@katabe neměla jsem ani jedno vajíčko nic, doktorka mi nedala ani ovitrell na uvolnění, po 3 měsících bez výsledku. Řekla že bychom měli jít do ivf. Já mám Teda Pcos.

nikolaa123
autor
15. srp 2020

Holky ještě jeden dotaz.. Po ovitrelle měli jste zpoždění MS? Kdy vám dorazila po Injekci já píchla 31.7 a zatím nic 🤭 nechci plasit tak se radši nejdřív zeptám 🍀

andyskarsgard
15. srp 2020

@nikolaa123 me po ovitrell dorazila normálně ale já jsem to měla v kombinaci s duphaston, jinak mi menzes nechodil. 🤔

katabe
20. srp 2020

@ewik84 Ahojky, nemohla by jsi mi prozradit po kolika dnech od pichnuti injekce jsi mela pozitivni tehotensky test? Dekuju ti

katabe
20. srp 2020

@e7 Ahojky, 😊nemohla by jsi mi prozradit po kolika dnech od pichnuti injekce jsi mela pozitivni tehotensky test a byla jsi tehu? Dekuju ti😊

e7
20. srp 2020

@katabe Ahoj, kolik to bylo dní od píchnutí injekce nevím ale hoooodně slabého ducha jsem měla 3dny před očekávanou menstruaci 😊 kdyby nepřišla kolegyně, že je těhotná dělala bych si test až v den MS

nikolaa123
autor
21. srp 2020

@katabe Ahoj, já měla po prvé 10 den ještě pozitivní test ale bylo to ovitrelle a po druhé jsem měla pozitivní test ještě 13 den... Takže bych testovala po 14 dnech po píchnutí 🙂

katabe
21. srp 2020

@e7, @nikolaa123 dekuju moc za zkusenost. Ja jsem dneska 15 den od aplikace injekce a zbyvaji do MS 4 dny. Test rano negativi, tak nevim jestli to jeste ma cenu doufat? Dekuju 😊

e7
21. srp 2020

@katabe udělej si test až v den MS 😊 já ty 3dny před měla hoooodně slabounkeho ducha

nikolaa123
autor
21. srp 2020

@katabe Ještě bych zkusila v den MS udělat testík... Držím palce dej nám vědět jak si dopadla 🍀

katabe
21. srp 2020

@nikolaa123 a @e7 Dekuju holky, zkusim neztracet nadeji. Doufam 😊