• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dělat po ET. Kolik dnů jste odpočívaly?

16. září 2012 
Ahojky, taky se přidám, super tématko!
Já po 1.IVF ležela celých 14 dní, nohy nahoře a nic. Pak KET, to jsem 2 dny ležela a pak mě nic nebolelo, tak dělala běžné věci, ale stejně nic. Teď se chystám na 2.IVF, v neděli začínám píchat, tak nevím co a jak budu dělat, podle situace. Snažíme se 14rok, tak snad už to výjde!
24. dub 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jaj 14 let???Tak to klobouk dolu za vydrz!!!
24. dub 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=246853&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F kdo chcete muzete se kuknout do albicka,jak vypada nase jeste nedokoncena kuchyne,chybi nejake dodelavky,ale myslim si,ze je jinak zdarila:slight_smile:
24. dub 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak ja uz jsem to dnes nevydrzela se jen valet v posteli a uz jsem se spis pohybovala hlavne na stavbe,takze pokud to ted zase nevyjde ai si to budu vycitat....ale co nadelam,takova uz jsem:slight_smile:
24. dub 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já jsem byla na prvním ET 18.4. ležela jsem tři dny a pak jsem pomalu zaala něco dělat. Nic necítím jen občas trochu podbřišek tak uvidíme.
24. dub 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dablik: to budeme testovat zaroven,ja mam vysetreni krve uz 4.5!!!Taky nic nepocituju,ale jsem o 3 dny pozdeji....!!!Tak uvidime!!Ja jsem taky tri dny lezela,ale dneska uz jsem se k tomu nedokopala proste!!!Tak budu lezet alespon ted do rana :grinning: prijemny vecer vsem
24. dub 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ywushka,dívala jsem se na ty fotečky,a připomnělo mi to naši stavbu ,ale už třetím rokem bydlíme,takže přeji ať to vše brzy dokončíte a toho mimouška :slight_smile: Já jdu na krev 7.5.
ili5 po těch létech, to už se musí prolomit!!!(mi "zatím "7 let)
Tak holky dobrou nám i těm tam dole :slight_smile: :wink:
24. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ren: ja se stehovani uz nemuzu dockat:slight_smile:
25. dub 2009 v 05:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak preju vsem krasny den
25. dub 2009 v 05:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano jsem po KET,měli jsme malou pravděpodobnost,manší než normálně,v lenu jsem prodělala těžkou operaci,ale vajíčko po rozmražení vyrostlo o 4 buňky tak jsem mu věřila,viděla jsem celý proces jak mi ho paní doktorka dává...to je taky dobré,člověk je klidnější :slight_smile:
moc všem držím palce :slight_smile:
25. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky tak to nějak vymyslete co dělat při ET a já si vezmu zase napříště příklad ..ywus a ostatní kdo zakousáváte mimča se mějte hezky a vy ostatní kteří si zase čekáme na další vklad též hezkou sobotu
25. dub 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holčiny,dneska se mi po dlouhé době dobře spalo,ale třeba je to i tím utrogestanem,ale večer ho zavádět to je pak nic moc :frowning2: šak víte..no já si tak pomalu uklízím,peru,vařím...v pondělí si ještě vezmu dovču a pak hurá do práce.Tak přeji krásný víkend!!!!Nejradši bych si zítra s manžou vyrazila na motorce,ale nemůžu,musíme být opatrné..tak paap
25. dub 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
RENDAs: no motorce se asi vyhnit,to urcite,ale uz jsem slysela i holcinu co jezdila normalne po ER na skutru a je tehula!!

len: dekuju za porani!!
ja se jinak valim na dvore,manzel umyva s mym tatkou bazen!!:slight_smile: a ja je pozoruju z houpacky:slight_smile: ha ha ha:slight_smile:,ale slibovali krasne teple pocasi,ale zrovna dvarat venku teplo teda neni!!!
25. dub 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywushka kam jste zmizely :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :cry: :cry: :cry:
25. dub 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jejda zase se tu nikdo pekne dlouho neukazal!!:slight_smile: A hlavne nam holkam po ET nedal zadnou radu:slight_smile: Prijemny vecer vsem
26. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty rady by to opravdu chtělo :wink: ,protože já mám celý den výčitky :frowning2: nechala jsem se ukecat a šli jsme posedět ke známým a došli jsme hooodně pozdě..že jsem radši neseděla doma!!!!!!!!!!tak snad to bude vše v poho...
Hezký večer :slight_smile:
26. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ywus jak se hledá na tý střeše ten tvůj domek? já to nějak nemůžu najít
26. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi mi budeš muset hodit odkaz já to asi nezvládnu :unamused:
26. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
len: http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=246853&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F tady ho mas!!:slight_smile: toto je album co je ted,ale tady mas album,jak jsme zacinali a od ceho jsme vuuubec zacinali loni v cervnu:slight_smile: http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=128324&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

ren: no prave,clovek ma ak vycitky,to mam i ja uplne stejne!!!

Jinak preju hezky den
27. dub 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm ty jo vy jste s tim hnuli ,ty volís a nám zatim súpadne chata na hlavu a to je natřískaná jen fasáda od dkrup ,ywus a kde se kupujou šikovné ruce?ty jo v tý kuchyni máš i nějakej výdejní pult nebo co ?
27. dub 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: jake sikovne ruce??:slight_smile:
27. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi manžovo ne? kdo to staví?
27. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vsichni mozni:slight_smile: neco delnici,neco manzel,neco i tatka a neco jsem pomahla i ja:slight_smile:,treba na zahrade jsem rozhazovala hlinu:slight_smile:
27. dub 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty máš kuchyn jako já obývák čoveče ..co tam s tim místem budete dělat
27. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to bych taky chtela vedet ta mistnost obyvak s kuchyni ma temer 60m2:slight_smile:,takze je dostatecne velka,ale obyvak je obdelnikovy a byl problem na to sehnat sedacku:slight_smile:
27. dub 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš jako moje mamka celej byt ty jo ..
27. dub 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam budete pořádat nějaký taneční mejdany ne ?
27. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nevim jestli tanecni,ale nejake navstevy tam urcite budou byvat:slight_smile:!!!Ha ha ha:slight_smile: ale jinak ty ostatni pokojicky nejsou uz tak velke:slight_smile:!!!Koupelny maji neco kolem 4m2 a pokoje kolem 14-16m2.To jen ten obyvak tak vysel:slight_smile:!!!
27. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to bych ani neuměla zařídit ,tak nějakýho architekta ..
27. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no taky jsme meli problem zezacatku,ale uz je to lepsi:slight_smile:!!Ted resime barvy....!!Dneska prijdou maliri si ujasnit barvy,aby to mohli pristzi tyden vymalovat
27. dub 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek