Co mám očekávat od první konzultace v CARu?

Ve středu jdeme na první konzultaci do centra, nevíte, jak to probíhá? Jestli mi budou brát rovnou krev apod. ? Děkuji za odpověd
petrufa86
18. čer 2012
ahoj, krev na hormonální profil berou myslím 2DC. Pokud nebudeš, musíš tam jít solo. JInak my si nechali udělat SPG a pak dostali doporučení od mý GYNDR: Normálně si doktor napíše anamnézu bucoucích rodičů, ptá se i na zdr. stav rodičů a prarodičů a pak dle výsledků spg řekne co by bylo dobré podstoupit. Jestli jen IUI nebo rovnou IVF. Pokud budeš něco dál chtět vědět, ptej se. Pokud budu vědět, poradím.
monivo
18. čer 2012
Popovídají si s vámi, jak dlouho se snažíte apod., pokud to bude možné, udělají ti běžné vyšetření, vezmou oběma krev a moč, krev na hormonální profil se bere 2DC, dále objednají partnera na spermiogram. Pak se většinou dělají genetické a imunologické testy. Podle hormonálního profilu a spermiogramu poté mohou doporučit další jiná vyšetření, ale taky nemusí. My jsme zůstali pouze u genetiky a imunologie a pak jsme se již dohadovali na IVF (jiná možnost nebyla). Je to individuální.

Začni psát odpověď...

Odešli