Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Co mám očekávat od první konzultace v CARu?

harley26
18. čer 2012

Ve středu jdeme na první konzultaci do centra, nevíte, jak to probíhá? Jestli mi budou brát rovnou krev apod. ? Děkuji za odpověd

petrufa86
18. čer 2012

ahoj, krev na hormonální profil berou myslím 2DC. Pokud nebudeš, musíš tam jít solo. JInak my si nechali udělat SPG a pak dostali doporučení od mý GYNDR: Normálně si doktor napíše anamnézu bucoucích rodičů, ptá se i na zdr. stav rodičů a prarodičů a pak dle výsledků spg řekne co by bylo dobré podstoupit. Jestli jen IUI nebo rovnou IVF. Pokud budeš něco dál chtět vědět, ptej se. Pokud budu vědět, poradím.

monivo
18. čer 2012

Popovídají si s vámi, jak dlouho se snažíte apod., pokud to bude možné, udělají ti běžné vyšetření, vezmou oběma krev a moč, krev na hormonální profil se bere 2DC, dále objednají partnera na spermiogram. Pak se většinou dělají genetické a imunologické testy. Podle hormonálního profilu a spermiogramu poté mohou doporučit další jiná vyšetření, ale taky nemusí. My jsme zůstali pouze u genetiky a imunologie a pak jsme se již dohadovali na IVF (jiná možnost nebyla). Je to individuální.

Sem začni psát odpověď...

Odešli