CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

kaces
28. kvě 2009

Ahojky Baruš vítám tě mezi námi,jojo sme kamarádky přes net,ale pomáhá to si s někým pokecat kor kdyyž máme stejné problémky 🙂 Určitě se k nám přidávej častěj. 🙂

lucciano
28. kvě 2009

Dobré ráno Kačenky, moc vás zdravím. Můžu říct, že jste proti mně úplné vychrtlinky. Při takových výškách taková kila, já se picnu!!!! 🙂 Když člověk může jíst co chce a nepřibere, to musí být úžasné!! 😉 Holky, mě včera večer chytly takové křeče do podbřišku, myslela jsem, že asi umřu. Čekám mrchu, má zpoždění už 4 dny, ale to bude asi tím, že mi snížili dávky Utrogestanu. Štve mě to, protože tím pádem se mi všechno posunuje a nevím, kdy mám čekat další mrchu, ach jo..... Uvidím, musím ještě vydržet 😒

kaces
28. kvě 2009

Ahojky Luci to se někdy stává,já sem to měla tradičně,když sem tu mechu potřebovala dostat tak nepřišla a nebo došla dřív je to prostě mrška 🙂 Neboj uteče ti to jak voda,budeš si pak v klídku užívat sluníčka doma 🙂 Mě když to neklapne tak budu od nevidím do nevidím práci ☹ Ježiš jak já bych ctěla přibrat aspon pár kilo,ale né a né sem nějaká divná 🙂 Přehi krásný den já ted povalím do Zlína do té hematologie na krev 😠 A ty ted bereš léky jo?já měla vždy léky eném těsně před stimulací,akorát už skorem rok každý pátek papám dostinex.pa

lucciano
28. kvě 2009

Ahojky Kači, držím pěsti, aby krev dopadla dobře, dej pak vědět. Beru jen Utrogestan od 16. -25. dne. Mám to kvůli tomu, abych dostala mrchu, protože jsem měla tříměsíční cykly a bez prášků bych se na IVF nedostala asi nikdy. Doktorka to vyřešila tímto způsobem, abych pak věděla, kdy si mám zavolat kvůli žádance na pojišťovnu a přibližně věděla, kdy bude IVF. Jenže mi snížila dávky jen 1-0-1 a to tělo asi potřebuje víc, jsem z toho na nic. IVF plánuji až na červenec, protože jsme v práci s kolegyňkou, která chce jet koncem června na dovolenou a já ji zastupuji, tak si to prohodíme. Držím pěsti, aby Ti to vyšlo a mohla doma v klídku odpočívat. Co je to vlastně ten Dostinex? Proč jej bereš? Měj se hezky a taky přeji hezký den 😎

ruda
28. kvě 2009

Ahojky holčiny
Kačko, to je někdy fajn, jíst a nepřibrat, mě to taky většinou závidí, mám taky přes 10let stejnou váhy a ani rici ani cici/ty mám to tátovi 😀 /, držím moc palce,ať jsou dobré výsledky....
Baruš, přijď za námi častěji, moc nás tu není a ta Morava nás spojuje..třeba by jsme pak mohli udělat třeba ve Zlíně srazík na obídek až budeme pupkaté co??
Luci / jsi lucka? / neboj určo se dočkáš, je to fakt mrcha mrchovatá a já ji nechci letos ani vidět...,taky jsem brávala utroš 16-25 den, to se ještě nevědělo, že problém je manža..., taky nevím na co je Dostinex..???
Držte se babulenky 😎

rendas
28. kvě 2009

Ahoj kočky, tak jdu na vás zase mrknout 😉 tak si to všechno čtu ,pěkně jste se rozepsaly 😀 a jak tak čtu o těch kilech tak já se potřebuju aspoň dvaceti zabavit,tak vám je pošlu 😀 😀 ale po neúspěchu se snažím-začla jsem cvičit,změnila jídelníček..ale s tou mou štítnou žlázou to moc rychle nepůjde 😢
Holky ale co je pozitivního čekám na schválení lázní od pojištovny 😉 tak uvidím jestli pojedu a jestli to pomůže abych s váma mohla těhulkovat 🙂

Rudi držím pěsti 🙂

Mějte se krásně

ruda
28. kvě 2009

rendí tak to je super, doufám, že je schválí...si odpočineš a bude to zase o kousek lepší..neboj budeme těhulkovat všechny... kila nás v těhu stejně neminou...díky moc moc za pěstičky 🙂

lucciano
29. kvě 2009

Ahojky Rudi, jo, jsem Lucka 🙂 Včera večer mě konečně mrcha dostihla, tak nemám až takové zpoždění, naštěstí. Holky držím vám pěsti, aby vás už mrcha nedostihla!!
Rendi, ty lázně Ti moc přeju, pokud to výjde, tak Ti určitě pomůžou. Přeju vám hezký den, i když venku dnes žádné teplíčko a sluníčko, pápá 😎

ruda
29. kvě 2009

luci tak hurááá poslední mrchááá letos

ruda
29. kvě 2009

jak je holčiny??? tady kroupy a zzzzzima

lucciano
29. kvě 2009

Ahojky Rudi, zas tak poslední mrcha to není. Další mi vychází na konec června a to je zrovna moje kolegyně na dovči, tak musím počkat ještě skoro celý červenec. Ale já to vydržím, uteče to jako voda. Jen doufám, až se potvrdí, že budeš nastávající mamka, tak mě sem dojdeš někdy podržet. 😀 Na fotečce jdeš vidět jen trošku a můžu říct, že jsi fakt chuďunká. Tak se měj a užívej víkendíku, tady taky zima jak blázen a prší....

ruda
29. kvě 2009

ahojky luci, jasan, že přijdu podpořit a třeba je to poslední mrška a náhodsou se zadaří, nikdy nevíš..ráda bych aby nám to všem klaplo. Jsem normální, dělala jsem atletiku, tak ne vychrtlá,ale chudá, i když teď po stimulce mám břicho pořád jako balonek až jsou mi kalhoty na knap...přeju aby to rychle uteklo a nám všem jen dobré zprávy pa K

lucciano
30. kvě 2009

Ahoj Kači (Rudi), kromě nafouklého bříška se citíš dobře? Chci se zeptat, na kolik vás vyšelo celé IVF včetně stimulky? Ještě nemám všechny penízky pohromadě, tak bych chtěla vědět, jak moc mám ještě šetřit. A co konkrétně za atletiku jsi dělala? Přeju hezkou sobotu, i když u nás pořád prší, pápá 😉

ruda
30. kvě 2009

ahojky Luci, u nás počasí taky děs. Tak tenhle cyklus IVF stál 26000 a nějaké drobné po třicetikorunách za vyš a tak... měli jsme ICSI a dvojí mražení takže ne za 3tis. ale za 4 tis. a PK AH nebyl. běhala jsem kde co , moje trať byla 800m proč,taky jsi sportovala?

lucciano
30. kvě 2009

Kači, díky za info, musím ještě něco málo pošetřit. Já bych taky chtěla ICSI, vzhledem k tomu, že má přítel špatný SPG. Prosím Tě, co je to PK AH, moc se v těch zkratkách nevyznám. Mě zajímají všechny sporty, nějak moc nesportuji, jen jezdim na horákovi, parkrát jsem byla i na závodech, ale to mě nějak nenadchlo. Raději sednu a frčím do lesíka ... pohodička, vždycky mě to uklídní a vybiju si přebytečnou energie a někdy i vztek. I když letošní sezóna zatím nic moc. 😒 Kači a kdy jdeš na kontrolu?

ruda
30. kvě 2009

luci taky mám sport ráda, kolo fitko..nerada plavu...nejsem moc vodomil.. PK - prodloužená kultivace jak se odeberou vajíčka spojí je s se spermíjkama, tak se buď zavedou zpět do bříška hned tzn. asi druhý den a nebo se dělá PK tedy prodloužená kultivace a nechají se oplodněná vajíčka ještě u nich v inkubátoru 5-6 dnů, já je měla 6 dnů, dělá se to ale jen pokud je dost vajíček, výhoda je v tom, že se dýl může sledovat, jak se které vyvíjí a tím pádem ty slabší, jak se přestanou yvvíjet nebo se vyvíjí pomalu, tak ty se nezavedou a zavedou se ty nejstatnější, nejšikovnější, když je ale vajíček málo, raději se zavedou dřív, bez PK, v bříšku je jim líp,AH je asistovaná hatching a znamená to po oplodnění před vložením zpět do dělohy se vajíčku nařízne obal aby se lépe a rychleji zakouslo do dělohy.. myslím, že u ICSI je to zbytečné platit, jstejně je tan povrch už narušen tou jehlou, kterou tam vpíchli ty spermijky...snad jsem to vysvětlila srozumitelně,ale klidně to zkusím ještě jinak..ptej se..
Na kontrolu jdu až 9.6. to je za dlouho

kaces
31. kvě 2009

Ahojky holky tak už sem konečně dorazila domů.V pátek sem byla na kontrole,vše jak má bít tay sem si tam poseděla byla sem objednaná na 7:30 a na řadu sem přišla o půl 11 a to mi teprv dali papíry k dárcovství takže sem musela rychlo valit doma abych někte stihla matriku,aby nám ověřily podpisy.V pondělí na 8:15 jdu na OPU.Tentokrát sem úplně v pohodě nejsem nijak obolavěná,asi to bude tím že sem tentokrát v pohodě a nebo to bude tím že sem ted brala tu antikoncepsi,beru to těch pár týdnů jako odpočinek,páč nedoufám že bych mohla patřit mezi těhuly.Jen doufám,že mi zítra odeberou hodně foliků. 🙂
Holky ted dostinex beru k vůli prolaktinu v krvi mám ho asi vysoký,ted si nejsem jistá.

ruda
31. kvě 2009

kačáku, tak už se to pěkně rozjíží!!!na zítra moc moc držím palce ať je jich tam co nejvíc zralých....tfuj tfuj tfuj

kaces
31. kvě 2009

Díky Rudy,sem sama zvědavá jak to dopadne,možná ejsem obolavěná pč v pátek mě píchli injekce v centru a v sobotu a dnes sem měla na chatě po ruce zdravotní setřičku.A ty jak?si v pohodě odpočíváš jen nebo ti to nedá? 🙂

ruda
31. kvě 2009

díky kači za zeptání, pořád se cítím jako bych měla místo břicha balon a bolí to chvílemi jako na MS a taky jsem unavená,ale to je i to počasí, v noci spím v kuse i 10 hodin/ale to já normílně ráda spím/ ale usnu i přes den, právě se na to chystám, po obědě...tak nevím...jen doufám, že to klapne, jinak jsem teda bezdůvodně pěkně rozežraná a líná a to bych nerada...nevolnosti teda žádné, to je asi ještě brzo jsem teprve 5den po ET.Opatruj se a na zítra hoooodně štěstíčka

kaces
31. kvě 2009

Rudy to chce trpělivost jak dlouho si doma pořádně po ET odpočívala někdo říka tři dny někdo říká dýl?nebo si dělala hned od začátku normálně? 🙂 Tak to si stejný spáč jak já v noci bych taky spinkala hodně dlouho,a přes den jak lehnu tak já spím hned?Děkuji za štěstíčko budu ho potřebovat 🙂 už zaínám byt nervozní kolik jich bude a či se nějaké ujmou

ruda
31. kvě 2009

Ahojky Kaci neboj bude jich hodně a krásných a ujmou se..všechny jsme nervozní a nedočkavé...
Po ET jsem ležela hodinu v CAR a pak cesta dvě hodin domů, pak jsem polehávala, na druhý den autem do práce s neschopenkou, neležela jsem,ale nic jsem nedělala, netahala...celý den ležet to neumím, dnes jsem i vysávala, vařím...nic netahám, nákup v košíku a 6kg. pes se snad nepočítá, nesportuji, uvidíme, co se má stát, stane se... tobě držím palce!!!a dej vědět!!!

rendas
1. čer 2009

Ahojky holky 🙂
Kaces držím pěsti ať ti to dnes dobře dopadne 😉
Rudi kdy budeš testíkovat???

´Kočky držte se já čekám ted na mrchu ☹ papa

ruda
1. čer 2009

rendi testík mě láká, někdy si říkám, že vydržím do kontroly 9.6. někdy že to risknu 4.6. kdy máme výročí svatby,ale když tam bude /, tak budu pak týden do kontroly smutná, když vydržím, tak budu "těhu" co nejdýl...nevím, testy mám doma dva...zatím je jště mocmoc brzy, fakt sama nevím, jestli vydržím nebo to prostě počůrám a bude...test ještě nic moc neznamená, důležitá je krev a její hodnota...
a mrchu ti posílám..já ju nechcu!!

lucciano
1. čer 2009

Ahojky Rudi, děkuji za vysvětlení, moc hezky jsi to napsala - díky. S tím testíkem nepospíchej, čekání je sice šílené, ale už jen pár dnů. Když to srovnáš se mnou, tak mám ještě o něco delší trať před sebou, vydrž!!! Devítka je štěstné číslo, věř mi!!! Holky, s tím spaním to máme asi podobné, já bych prospala snad celé dny. Jsem takový medvěd. 😉
Kaces, držím pěstičky, ať vše dopadne OK

ruda
1. čer 2009

luci není zač, právě jsem volala do CAR, pořád mě bolí břicho a zadýchávám se, tak mám strach z OHSS, zítra ráno tam jedu na lačno na krev a zkusí mi už i vzít HCG, tak držte palečky!!!

lucciano
1. čer 2009

Kači, tak to Ti budu držet moc palečky, prosím Tě a co je to OHSS. Připadám si už blbě, že se ptám na každou zkratku, ale fakt nemám tuchy, co to je.

ruda
1. čer 2009

ovariální hyperstimulační syndrom, to znamená, že se vlivem hormonů popř. těhotenství dostává voda do tzv. "třetího" prostoru, prostě jako by přestupuje z cév ven mimo orgány a máš ji pak v břichu a těžce se dýchá... může se to rozjet i velmi nehezky, končí se na kapačkách... je nutné při stimulaci a po hodně pít a jíst bílkoviny a odpočívat,ale někdy se to prostě udělá i tak, takmám strach, jestli ho nemá a pokud jo, tak aby se to zavčas odchytilo...díky moc, zítra se ozvu...

kaces
1. čer 2009

Ahojky tak už sem se konečně dostala na pc a písla,odběr popadl celkem dobře měla sem 16 foliklů,celkem málo oproti minule,ale když to vemu tak sem tentokrát měla malé dávky gonalu.Sem celkem v vpohodě,jen mě bolí břicho.Ted budu jenom trnout než tam zítra budu volat kolik se jich chytlo.Sem zvědavá kolik jich bude manžovích a kolik od dárce sem,embryoložka se ptala jak to chci a sem jí řekla,že to nechám na něch. 🙂
Rudi tak zítra na tebe budu myslet,držím pěstičky tfuj,tfuj 😉

ruda
1. čer 2009

Ahokjy káčátko 16, to je tak ideální počet, hodně a určitě kvalitní....tak jsi to nechala na nich??? a pak ti řeknou, které jsou dárcovi a které manžovi? třeba to dají půl na půl a když budou manžovi dobré, tak vloží je ne? teď hlavně hoooodně pij a odpočívej., břicho bude určo tak dva dny bolet a zítra tfujtfujtfuj na dobré zprávy, v kolik máš volat v jednu? neboj, to uteče, taky jsem byla jako na trní, volala jsem hned 13:01, natahla jsem si na to budíka...zítra se tu snad sejdeme z dobrýma zprávama!!!! držím palce!!!